ל"ניוטרוג'ינה" 4 מוצרי פנים וגוף מעולים בחורף היבש

אצלי, כל החורפים עומדים בסימן "ניוטרוג'ינה", עם קרמי הידיים והגוף מ"הסדרה הנורבגית" של המותג, שבלעדיהם – העור שלי ממש סובל. גם בקיץ החם שלנו, אני מעדיפה את קרם הידיים של המותג לפני השינה – וכפות הידיים המטופחות שלי מודות לי על כך בבוקר. בתקופת הקורונה, שמחייבת שטיפות תכופות של הידיים ושימוש משלים בג'ל הידרו-אלכוהולי לצד המסכות שמונעות נשימה טובה של עור הפנים – אנחנו בבעיה. כאן באה "ניוטרוג'ינה" מציגה את Welcome Home Ritual – שגרה חדשה לבריאות העור, היוצרת קבלת פנים בטוחה ונוחה ביותר בכניסתנו לבית, עם 4 מוצרים מובילים שלה, מסדרות שונות.

ברור שקודם נדרש לנקות את עור הפנים ולאחר מכן להרוות אותו בלחות. תמיד, אבל תמיד, השלב הראשון של הטיפוח הוא ניקוי טוב של העור, שאסור לו להיות אגרסיבי. כאן אמליץ לכן על מוצר ניקוי מעולה גם לעור בוגר, מתוך סדרת "Hydro Boost" עתירת הלחות, שקרם הטיפוח שלה מכוון יותר לצעירות. לתרחיץ ניקוי הפנים במרקם ג'ל יש ניחוח רענן ומזמין ומגעו בעור קליל ונעים. מעבר לכך שהוא מותיר את העור נקי באופן מלא – משולבת בו טכנולוגיה חדשנית, המסייעת לשחרור מתוכו של חומצה היאלורונית, הנמצאת בעור באופן טבעי. כל עור, ובעיקר עור בוגר, זקוק לחומצה היאלורונית שהיא מקור הלחות הטבעי שלו. חומצה היאלורונית היא מרכיב טבעי הנמצא בעור והיא לוכדת את הלחות ושומרת עליה מפני אידוי.

שלב הטיפוח הבא, הוא הנחת קרם לחות, על עור פנים וצוואר נקיים. כאן ממליצה "ניוטרוג'ינה" על קרם הלחות מסדרת הכורכום החדשה שלה "Sooth &Clear". המרכיב החדשני משורש הכורכום, מעניק למוצרי סדרת הטיפוח את התכונות האנטי-דלקתיות שלו, הרבה לחות, הרגעת עור המושפע ממצבי לחץ ומתח, שהן מילות המפתח במציאות העכשווית שלנו וכן הענקת מראה עור חלק, זוהר ורענן. מוצרי הסדרה מתאימים לבעלי עור יבש עד מעורב ולעור הסובל מפצעונים וראשים שחורים. בתוך כך, מניסיוני, קרם הלחות בפרוש מתאים לעור בוגר. מרקמו קליל, הוא נספג במלואו, מעניק לחות מיידית ומרגיע את העור.

עכשיו הגיע תורם של מוצרי הגוף הכי אהובים עלי כי הם נותנים לי מענה מעולה לבעיה הקוסמטית העיקרית שמעוררת עונת החורף והיא יובש בעור הגוף. ליובש החורפי גורמים שינויי הטמפרטורה החדים בין החוץ הקר לחדרים המחוממים, הרוח הקרה שמייבשת ובמיוחד בגלל אוויר המזגנים היבש, ששואב לחות מחלל החדר וגם מהעור, אליהם מצטרפות המקלחות החורפיות החמות, שלא מיטיבות על העור. כפי שציינתי, לכפות הידיים שלי אני מעדיפה את קרם "Fast Absorbing" (עם הפקק לבן) מ"הסדרה הנורבגית". זהו קרם ידיים מאוד מרוכז, אך נספג היטב ולא שמנוני והוא המעניק לחות מיידית לידיים יבשות או סדוקות ומותיר אותן רכות וחלקות יותר. המלצת מומחי המותג היא להניח כמות קטנה מעל יד אחת ולאחר מכן על היד השנייה, להמתין לספיגה מלאה ובמהלך הזמן הזה להעניק לכפות הידיים עיסוי קל. למי שממש סובלת מיובש עז בכפות הידיים, מומלץ להניח עליהן שכבה עבה של הקרם ולעטות על כפות הידיים כפפות מכותנה (אפשר גם גרבי כותנה) למשך הלילה.

הבא בתור הפינוק היומי הוא עור הגוף היבש שלי, שזקוק ללחות איכותית מרבית ואותה אני מעניקה לו עם קרם הגוף "Deep Moisture" של "ניוטרוג'ינה", אף הוא מאותה "סדרה נורבגית". יתרונו לעור יבש בהענקת לחות מיידית שמתמשכת ל-48 שעות. לי, הוא לגמרי תורם לתחושת הקלה מיידית מאי הנוחות של עור יבש, שמוחמרת בגלל שימוש בסבון (וגם העדין ביותר) ומי הברז הקשים באזורנו. כדאי להזכיר כי לבעייתיות היובש בעור אחראים מי הברז שלנו כי הם מכילים רמה גבוה של סידן, שמקורו בשבר הסורי-אפריקאי.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.