"לוריאל מן אקספרט" מציע לגבר הישראלי 3 פריטי חובה מטפחים

לגברים, כדאי כבר להתחיל לארוז בתיק הנסיעות לדובאי את דאודורנט-ספריי "טרמיק רזיסט" של "לוריאל לגבר" כי הוא מבטיח לסייע נגד הזעה עד 48 שעות וייחודו ביעילותו הגבוהה גם בטמפרטורה של עד 45 מעלות, הודות לטכנולוגיית Chramic-System, המסייעת בהגנה מפני גלי חום קיצוניים. הנסיין התרשם במיוחד מתחושת הרעננות והנוחות לאורך זמן, אבל ברור שבתרבות המקומית של מספר מקלחות מרעננות ביום לא ניתן לבדוק יעילות ל-48 שעות. המחיר: 14.90 שקל מאוד כדאי כי הוא תואם למחירים של מוצרים פחות מרשימים.

"בוסט של אנרגיה ורעננות", הגדיר הנסיין את ג'ל הניקוי לפנים, "Hydra Energetic", ומאוד התלהב מהניחוח ומתחושת הרעננות שניקוי הפנים העניק לו במקלחת הבוקר ובעיקר במקלחת שלאחר פעילות גופנית. ג'ל הפנים הזה, שפותח במיוחד עבור גברים, מכיל תמצית מהצמח גווארנה ונגזרת של ויטמין C, והוא מנקה ביסודיות את עור הפנים ומעניק תחושת רעננות עם אפקט בוסט מעורר. ההמלצה היא להניח מעט על עור פנים לח, בבוקר ובערב, לעסות בעדינות על כל הפנים ולשטוף היטב במים. באריזה 100 מ"ל והמחיר" 29.90 שקל.

נראה שהתמצית מצמח הגווארנה עושה עבודה טובה. המקור לשיח הגווארנה ביער האמזונס וכיום ידוע כי הזרעים שלו מכילים ריכוז גבוה של האלקלואיד גוארנין (גוארנה קפאין), שלו השפעה מעוררת וממריצה. ילידי האמזונס נהגו להפיק מזרעי הצמח משקה מעורר וגם כיום, הם משמשים כמרכיב במשקאות ממריצים במדינות דרום אמריקה. מקובל בתורת הצמחים כצמח ממריץ ומעורר.

מרכיב בולט נוסף הוא ויטמין C, הידוע כמשפר את מצב מערכת החיסון של העור ולכן שומר על בריאותו ומראהו הרענן. הוא משתתף בבניית רקמת החיבור של העור (סיבי הקולאגן והאלסטין) ועל-ידי כך שומר על האלסטיות של העור ומונע את רפיונו. הוא מונע את ייצור היתר של המלאנין, שהוא חומר הפיגמנט בכתמי הגיל (כתמי השמש) בעור, מבהיר את העור וכאנטי-אוקסידנט הוא מנטרל את השפעתם המזיקה של הרדיקלים החופשיים, שנגרמת עקב חשיפה לשמש, מתח, זיהום אוויר ועישון.

ג'ל הניקוי והדאודורנט, שכל כל הלהיבו את הנסיין, שייכים לסדרת ייעודית לגבר, "L'ORÉAL MEN EXPERT", המובילה בעולם וכוללת מוצרי טיפוח וניקוי לעור הפנים הגברי, מוצרי גילוח ודאודורנטים שפותחו בהתאמה לצרכים של גברים באמצעות מחקרים מתקדמים ופורמולות ייחודיות. מחקר של "לוריאל פריז" על הרגלי טיפוח של גברים, מצא שחצי מהגברים בישראל משתמשים בקרם לחות לפנים וכי -45% משתמשים בתרחיץ ניקוי פנים באופן יומיומי.

מוצר בולט נוסף בסדרה הוא קרם הלחות לטיפוח עור הפנים הגברי: "Hydra Energetic" שגם הוא מכיל תמצית גווארנה ונגזרת של ויטמין C. בשימוש מתמשך, הוא מכוון להילחם ב- 5 סימני עייפות (בקרם אחד): גוון עור עמום, מראה עיגולים שחורים, איבוד גמישות העור, תווי פנים עייפות, עור מחוספס. ההמלצה היא לנקות את עור הפנים בבוקר ובערב ואז להניח מהקרם. יתרון נוסף בו הוא שהנחתו לאחר גילוח מרגיעה את תחושת הצריבה. המחיר: 49.90 שקל.

לרגל יום הגבר הבינלאומי (19.11.2020) מציע המותג "לוריאל מן אקספרט" את שלושת המוצרים האלה, שהם השימושיים ביותר לגבר המטופח. ניתן להשיגם ברשת "סופר-פארם", בפרפומריות ובאתרי און ליין מובילים. את מוצרי הגילוח והדאודורנטים ניתן להשיג בהפצה רחבה ברשתות ה"פארם", המזון, החנויות הפרטיות ואתרי האון ליין

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.