חדשים ב"סנו": מגבונים אישיים לידיים, נוזל כלים שקוף, נוזל לניקוי פרקטים ומבשמים לבית

התקופה הנוכחית, על זהירות ההתנהגות הבריאותית שהיא מחייבת – גורמת לנו להבין עד כמה חשוב להקפיד על ניקיון כפות הידיים. לא רק בבית, אלא גם בעבודה וברחוב ובמיוחד לפני אכילה, לאחר מגע עם בעלי חיים, ביקור בשירותים ובמקומות נוספים (סופרמרקט, גן השעשועים, קופת החולים ועוד). מה שתמיד נכון וחשוב – הוא כעת ממש הכרחי. חזרת הילדים למסגרות החינוך מזמינה לצייד אותם במגבונים אישיים לניקוי כפות הידיים וגם לניקוי המשטחים, כמו השולחן בכיתת הלימוד, ולנו חשוב להתרגל לניקוי ידיות עגלת המצרכים בסופרמרקט וכדומה.

"סנו" צלחה את האתגר עם שני סוגים של מארזי מגבונים היגייניים באריזות אישיות. האחד לניקוי הידיים ללא צורך בשטיפה והשני לניקוי משטחים ואביזרים. שניהם מכילים 70% אלכוהול לחיטוי. האחוז הגבוה של האלכוהול מאפשר ייבוש מהיר של כפות הידיים ושל המשטח המחוטא ולכן מטליות אלו מתאימות במיוחד לשימוש במקומות בהם נדרש חיטוי מהיר. האריזות האישיות תורמות לשמירה על לחות המגבון לאורך זמן, נוחות לנשיאה בתיק ובארנק, זמינות בכל עת ומסייעות בשמירה על ההיגיינה מחוץ לבית.

סוג אחד של מטליות אישיות של "סנו" מתמקד יותר בניקוי כפות הידיים והן מסדרת "סנו מדיק". בנוסף ל-70% אלכוהול, משולבים בפורמולת המגבונים תמצית צמחית של אלו-וורה להרגעת העור ופרו-ויטמין B5 להענקת לחות. באופן אישי, אני מעדיפה מגבונים אלו בגלל שאינם מייבשים, בגלל שהם נטולי פראבנים ובעיקר – כי יש להם בישום בניחוח עדין, שתורם לנעימות ניקוי כפות הידיים.

באריזה 20 אריזות אישיות קומפקטיות. המחיר: 9 שקל – 12.90 שקל (לפי אתר "פרייסס").

מגבוני האלכוהול האישיים מצטרפים למוצרי הג'ל אלכוהולי של "סנו מדיק":

· ג'ל בתוספת אלוורה בניחוח ליים (300 מ"ל).

· ג'ל בתוספת אלוורה בניחוח ליים (100 מ"ל).

· ג'ל בתוספת ויטמין E ו- C בניחוח פרחוני עדין (100 מ"ל) .

· ג'ל בתוספת ויטמין A ו- E בניחוח בריזה מרענן (100 מ"ל).

· ג'ל אלוורה (29 מ"ל) בשילוב מתלה סיליקון נוח במגוון עיצובים עליזים: זברה, כדורסל, קטנוע, קואלה וגלידה.

הסוג השני של מטליות אישיות של "סנו", המכילות 70% אלכוהול, מתמקד יותר בחיטוי משטחים ואביזרים והן "מטליות לחות אישיות לחיטוי משטחים ואביזרים" מסדרת "99.9%", המכוונת להשמדת 99.9% מהחיידקים. אף הן באריזות אישיות בודדות ולכן הן מאוד נוחות לשימוש מחוץ לבית.

באריזה 20 יחידות והמחיר: 9.90 שקל – 10.90 שקל (לפי אתר "זאפ").

ועכשיו לניקיון הכלים – הכל בתכשיר אחד. לבקשת צרכנים, שהביעו את רצונם למוצר שמותאם לניקוי וגם להכשרת פירות וירקות וגם בטוח לניקוי בקבוקים וכלי תינוקות – "סנו" פיתחה את המוצר החדש שלה: "סנו SPARK"

באופן אישי, אני מאוד אוהבת את צבעו השקוף, שמעניק לבקבוק מראה אסתטי. אני מוצאת אותו מוצלח מאוד לניקוי הכלים, כולל הברקת הכלים והסרת שומני הבישול והוא גם מוצלח לשטיפת פירות וירקות. קהל ההורים לתינוקות ודאי מעריך ביותר את העובדה שבקבוק אחד של נוזל ניקוי איכותי, על השיש במטבח, מתאים גם לניקוי כלי תינוקות ולמטרה זו הוא אף נטול בישום.

בנוסף, כדאי לדעת כי "סנו ספארק" יעיל וחסכוני במיוחד: מכיל 24% חומרים פעילים, באריזת 1 ליטר עם משאבה מאוד נוחה. המחיר: 9.90 שקל – 13.90 שקל (לפי אתר "פרייסס").

ומהכלים – לרצפה, כי ב"סנו" לוקחים בחשבון את כל הצרכים שלנו. החידוש הנוסף ב"סנו" שייך לסדרת "פוליויקס" המוכרת והאהובה: "פוליויקס פרקט בתוספת שמן ארגן" – נוזל לניקוי רצפות פרקט, עץ טבעי וסינטטי. גם מעניק ברק טבעי וגם שומר על מראה העץ של רצפות ומשטחים מעץ ופרקט לסוגיהם, הידועים בעדינותם ובנטייתם לבלאי עם הזמן. בנוסף, בעל ניחוח עדין ורענן המעניק תחושת ניקיון.

באריזה 2 ליטר והמחיר: 19.80 שקל – 20.90 שקל (לפי אתר "פרייסס").

אסיים את החידושים האחרונים ב"סנו" עם סדרה של 3 מבשמים לבית ולטקסטיל בתוספת שמנים ארומטיים : "SENSE OF NATURE" מסדרת "סנו FRESH HOME". שלושת מבשמי האוויר נוצרו בהשראת ניחוחות מהטבע, בתוספת שמנים ארומטיים, המעניקים לבית ולטקסטיל ניחוח ייחודי לאורך זמן. נכיר את 3 הניחוחות:

1) "פרש הום Green Grass & Verbena" – ניחוח פרשי, ירוק ורענן.

2) "פרש הום Berries & Wild Woods" – ניחוח מעושן, עצי, מתובל.

3) "פרש הום Fresh leaves & English Rose" – ניחוח פרחוני, מתקתק, משלב ורדים ופירות מתוקים. 

אני התנסתי בניחוח "Green Grass & Verbena" וחייבת להודות שהניחוח ממש מוצלח. התחלתי איתו בבישום קליל של המגבות, דווקא לאחר המקלחת, כאשר אני תולה אותן על הקולב והן לא ממש יבשות ולכן פחות רעננות – והריח המסויים הזה ממש מיטיב עם חדר הרחצה שלי. כעת אני ממשיכה עם בישום קליל של חדרי הרחצה, שמאוד חשוב בקיץ בגלל המקלחות המרובות.

באריזה 300 מ"ל ובמחיר: 14.90 שקל (לפי אתר "שופרסל דיל").

את מוצרי "סנו" ניתן להשיג ברשתות השיווק וה"פארם". למידע נוסף, טיפים והדרכות לשימוש במוצרים – היכנסו לאתר www.sano.co.il ולפייסבוק www.facebook.com/sano.co.il

צילום: ישראל כהן (מטליות מסדרת 99.9%, "סנו ספארק", "סנו פוליויקס"), טל אזולאי סטודיו (מגבוני "סנו מדיק", מבשמי "סנו FRESH HOME").

סגור לתגובות.