ל"חוחובה חצרים" מארזי מתנות לחגים ומארז "חקלאים" לגברים

חגי תשרי שממש בפתח, מעלים שוב את נושא המתנות ופתרון די מקובל הוא "חנויות הסבונים" לסוגיהן. הפעם אציע מארזי סבונים ושמנים מקוריים ואיכותיים ביותר – מארזי המתנות של "חוחובה חצרים". ביניהם, מארז "חקלאים" לגברים – איכותי, מקורי ושימושי. באתר "חוחובה חצרים" תוכלו להתרשם ממגוון המוצרים וכעת כדאי להפנות את תשומת הלב למארזי החג הכדאיים, לרכישה דרך האתר.

לפני שאפרט בפניכם את 3 המארזים המובילים (בעיני) חשוב להדגיש כי הבסיס הטבעי והחשוב לכל מוצרי "חוחובה חצרים", המיוצרים במפעל בקיבוץ "חצרים" בנגב, הוא שמן החוחובה, המופק מגרעין צמח החוחובה אשר גדל בשדות הקיבוץ. גרעיני החוחובה עוברים תהליך של מיצוי השמן בכבישה קרה, אשר שומר על תכונותיו הייחודיות של השמן. לשמן החוחובה יש 5 יתרונות קוסמטיים ייחודיים ובולטים:

1) שמן החוחובה זהה בהרכבו המולקולרי (כמעט ב-100%) ל"סבום", שהינו שכבת ההגנה הראשונה של העור. תכונה מולקולרית זו מעניקה לשמן את ההתאמה הגבוהה ביותר לעור אדם. הודות לדמיון הרב, השמן נספג בעור האנושי בקלות ובמהירות מבלי להותיר תחושת שמנוניות.

2) שמן החוחובה ניחן ביכולת חדירה גבוהה ומהירה לעור – ובאותה הזדמנות הוא גם מחדיר לעור רכיבים פעילים נוספים. זו בעצם הפעילות הקוסמטית של כל סרום וזו גם הסיבה לכך שחברות קוסמטיקה שונות משלבות שמן חוחובה במוצר הקוסמטי שלהן.

3) בשמן החוחובה יש ריכוז גבוה של ויטמין E ואומגה 9 . רכיבים אלו חיוניים לשמירה והתחדשות של העור.

4) לשמן החוחובה תכונה ייחודית של שימור עצמי לאורך זמן. על פי תקן משרד הבריאות הישראלי, התוקף של השמן הינו 3 שנים ואינו צריך תנאים מיוחדים לשימור.

5) שמן החוחובה של חצרים הוא 100% טהור ועומד בתקני האיכות הגבוהים ביותר בעולם!

מארז "חקלאים" – מארז חדש, גברי, הכולל 4 פריטים ומחירו: 149 שקל (במקום המחיר הרגיל של הפריטים: 330 שקל)

1. ג'ל רחצה לגבר

2. שמן לזקן

3. חמאת גוף

4. סבון חוחובה טבעי

אתרכז בשמן לזקן: "JOJOBEARD" מיועד לשימוש יומיומי לחובבי הזקן. בסיס הפורמולה הוא שמן חוחובה 100% טהור, המופק מגרעין צמח החוחובה ועשיר באומגה 9 ובוויטמין E – שניהם חיוניים להתחדשות התאים בעור ולשמירה על מראה צעיר ורענן. אליו נוספו עוד שני שמנים חשובים: שמן ארגן ושמן זית. השילוב הזה מסייע לטיפול בעור פנים פגוע, יבש ואדמומי. מבחינת טיפוח הזקן: מומלץ להשתמש בכמה טיפות כאשר הזקן יבש ונקי. השמן מעשיר את הזקן בלחות, מחזיר ברק, מרכך אותו ומפחית יצירת חשמל סטטי.

אדגיש את המחיר האטרקטיבי של מארז מעניין ומקורי זה – הוא מכיל שמן לזקן באריזת 100 מ"ל, שמחירה הרגיל 99 שקל.

מארז "11 הנקודות" – כולל 3 פריטים ומחירו: 99 שקל (המחיר המלא של הפריטים: 185 שקל)

1. שמן חוחובה טהור (באריזת 120 מ"ל)

2. פילינג גוף חוחובה

3. סבון חוחובה טבעי

מארז "נגב" – כולל 3 פריטים ומחירו: 49 (במקום 80 שקל, מחיר הפריטים בנפרד)

1. שמן חוחובה טהור (באריזת 60 מ"ל)

2. שפתון חוחובה

3. סבון חוחובה טבעי

בפרוש יש מקום לגאווה לאומית: ישראלי – הוא הכי-הכי. קיבוץ "חצרים" החל לגדל את צמחי החוחובה בשנת 1990 וכיום מוביל את שוק החוחובה העולמי בעזרת שיטות גידול ייחודיות, מפעל הפקת שמן חדשני ותהליך איסוף מכני ייחודי. כל אלה הביאו את קיבוץ חצרים להוות כ-30% משוק החוחובה העולמי! ולייצר שמן חוחובה טבעי אשר עומד בתקני האיכות הגבוהים ביותר בתחום הקוסמטיקה. את הפיכת ענף החוחובה למשגשג, יש לייחס לשילוב בין אקלים מדברי והידע החקלאי והאגרוטכני האדיר, שנצבר בקיבוץ במרוצת השנים בזכות פעילותה של חברת "נטפים" אשר הוקמה ופועלת בקיבוץ משנת 1965 .

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.