"Clear & Sooth" סדרת הטיפוח החדשה של "ניוטרוגי'נה" עם כורכום

השילוב של כורכום במוצרי טיפוח הפנים הוא ממש גאוני. מה כל כך מיוחד בכורכום? התכונות האנטי-דלקתיות שלו, עליהן שמענו רבות בשנים האחרונות ולכן, בעיקר התרגלנו לתוספי המזון בבליעה. מה חשיבות הכורכום לעור? אשתף אתכן כי במשך 26 שנה הייתי כתבת הקוסמטיקה של שבועון "לאישה" ובמסגרת זו ראיינתי נציגי חברות קוסמטיקה מאוד יוקרתיות מחו"ל. אני זוכרת את הכיוון החדש, לפיו מעבר לנזקי הגיל והזמן – מה שמביא להזדקנות העור ולהופעת סימני הגיל הוא מצב תת-דלקתי בשכבות התחתונות של העור.

אז, הינה לפניכן התשובה של מותג הטיפוח הבינלאומי "ניוטרוגי'נה" עם סדרת "Clear & Sooth" לניקוי והרגעת עור הפנים עם מרכיב הכורכום הייחודי, שמעניק לחות ומרגיע עור המושפע ממצבי לחץ ומתח. "לחץ" ו"מתח" הן מילות המפתח במציאות העכשווית שלנו. מובילה את הסדרה תמצית משורש כורכום, הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות להרגעת העור והענקת מראה עור חלק, זוהר ורענן.

בסדרת "Clear & Sooth" ארבעה מוצרים והם מתאימים לבעלי עור יבש עד מעורב ולעור הסובל מפצעונים וראשים שחורים. הם מנקים בעדינות את עור הפנים, מרגיעים ומעניקים לו לחות מיידית לאורך כל היום, למראה עור בריא, נעים ורך.

אכיר לכם אותם ואשתף בהתנסותי בהם:

1) ג'ל-מיסלרי לניקוי והסרת איפור – מסיר ומנקה ביעילות שאריות איפור, כולל איפור עמיד במים. נשטף בקלות. מעניק מראה עור בריא ומאוזן. באריזה 200 מ"ל והמחיר: 39.90 שקל.

מהתנסותי במוצר זה, אני חייבת להעיד כי מרקם הג'ל-מיסלרי להסרת איפור הרבה יותר מוצלח מזה של המים-המיסלרים, הפופולריים. מבחינתי, יש בעיה עם המים-המיסלרים בכך שהם פחות יעילים להסרת מסקרה עמידה ובמקרה שלה, נדרש מסיר איפור עיניים אחר וגם יש הרבה בזבוז של חומר, אם אני מנסה להסיר את איפור הפנים עם מים-מיסלרים. כלומר, אני לוקחת מהמים על פד נקי, מעבירה על עור הפנים – אבל הסרת המייק-אפ דורשת לחזור על הפעולה מספר פעמים והשורה התחתונה היא בזבוז של הרבה חומר. הפתרון שלי היה להשתמש בשלב ראשון בחלב-פנים להסרת איפור הפנים ולאחריו פעולה משלימה עם מים-מסלרים במקום מי-פנים. עם הג'ל-מסלרי של "ניוטרוג'ינה" הבעיה לא קיימת. אני מניחה כמות דרושה על פד ומסירה בקלות את איפור העיניים והפנים.

2) מוס לניקוי הפנים – מנקה בעדינות את עור הפנים ומרגיע את העור. מסיר באפקטיביות לכלוך, שומן ואיפור שהצטברו בנקודות השחורות. למראה בריא נעים ורך. מתאים במיוחד לעור עדין הנוטה לפצעונים ונקודות שחורות. באריזה 150 מ"ל והמחיר 59.90 שקל.

מרקם המוס, תמיד, קל ואיכותי יותר לעור פני הרגיש. שלי בוגר ורגיש. גם לצעירים הסובלים מפצעי בגרות – עור רגיש ולכן מומלץ להם מרקם המוס לניקוי הפנים. ההעדפה שלי היא במקלחת בערב ואז בטוחה שעור פנים שלי מאוד נקי ומוכן לסרום וקרם הלילה.

3) קרם לחות לעור הפנים – קרם לחות במרקם קליל. מעניק לחות מיידית ומרגיע את העור. נטול שומן, מתאים במיוחד לעור עדין הנוטה לפצעונים ונקודות שחורות. באריזת שפופרת של 50 מ"ל והמחיר: 66 שקל.

כמוצהר, ייעוד הקרם הזה לצעירים, שגם עורם זקוק לתוספת לחות נטולת שמנוניות, שגם מרגיעה את העור. אם אתן שואלות אותי – אני ממש ממליצה עליו בימים החמים גם לעור בוגר וגם כשנמצאים בבית ובגלל המחיר הנוח – זהו קרם פנים יומי מאוד כדאי. אני מורחת ממנו לאחר סרום, שמספק לעורי הבוגר את צרכיו – ומעליו את קרם הלחות המוצלח הזה, שמעניק לי לחות לא דביקה.

4) ספריי עדין לרענון, ריכוך והרגעת העור – מומלץ לשימוש בבוקר, או לרענון מהיר של הפנים במהלך היום. אינו דביק. באריזה 125 מ"ל והמחיר: 39.90 שקל.

להשיג בסניפי "סופר פארם".

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.