קרם "קמדיס" משודרג מסדרת "TOPIC" לפנים ולגוף

צמחי מרפא סיניים מסורתיים לטיפול בתופעה המשולבת של יובש ואדמומיות בעור, ביחד עם היבט דלקתי – שהם סימניה של ה"אטופיק דרמטיטיס", שידועה בשמה העממי: "אסטמה של העור". מחלת עור דלקתית כרונית, המתאפיינת בגרד ויובש של העור ובשטחי עור אדומים ויבשים. בישראל סובלים מכך כ- 300,000 מטופלים, כ- 90% מהם הינם תינוקות וילדים. אצל ילדים, מופיעה בעיקר בקפלי העור במרפקים או באחורי הברכיים ובשורשי כפות הידיים. אצל מבוגרים, מופיעה בעיקר בפנים ובצוואר, בית החזה והגפיים.

חברת "קמדיס" הישראלית, היא מהמובילות בעולם המערבי לפיתוח ושיווק מוצרי דרמו-קוסמטיקה המבוססים על תרכובות צמחים מהרפואה הסינית המסורתית, אשר הוכחו קלינית ואף עוגנו בפטנטים. החידוש האחרון של המותג הוא בשדרוג סדרת ה- "TOPIC" הפופולרית שלו, באופן שהקרם המוביל לעור הגוף – עבר שינוי בפורמולה שלו, כך שיוכל להתאים גם לטיפול בעור הפנים וזהו קרם הלחות החדש של "קמדיס": "Topic Skin Face & Body Cream".

הפורמולה החדשה מכילה ריכוז של שישה צמחי מרפא סיניים מסורתיים, אשר מעניקים איזון למערכת החיסונית של העור ולצידם תערובת רכיבים מרגיעים לעור רגיש ומגורה – התוצאה היא הקלה ברמת הגירוד, היובש והאדמומיות. עוד היבטים חשובים בפורמולה הם: תמיכה מלאה במערכת ההגנה של העור ושמירה על איזון בשכבת העור החיצונית. המשמעות היא לא רק הקלה – אלא גם תהליך טיפולי שמתקן את האיזון שהופר ואת כשל המערכת החיסונית של העור להתמודד עם הסיטואציה שגורמת לה לגירוי וליובש.

לקרם מרקם עדין המתאים לעור רגיש בפנים ובגוף. ההנחיה הטיפולית היא הקפדה על שימוש קבוע, כדי לזכות בריכוך העור, בהקלה על תחושת הגרד ובהשגת מראה בריא יותר. כאמור, המטרה העיקרית היא הרגעת עור מגורה ואדמומי הנוטה לסבול מ"אטופיק דרמטיטיס" ("אסטמה של העור"). לדברי חברת "קמדיס", הפורמולה החדשה נבדקה בניסויים קליניים, שהוכיחו הפחתה בקרב 50% מהמקרים בסימפטומים של עור יבש , גרד בעור – החל משבועיים מיום השימוש בפורמולה. באשר לשביעות הרצון מהפורמולה החדשה נרשמו 100% שביעות רצון בכלל המקרים. לפרטים נוספים ב: www.kamedis.co.il/pages/clinical-study-topic-skin

אני מסרתי את הקרם להתנסות שתי אחיות, בנות משפחה, הסובלות מ"אטופיק דרמטיטיס", שהכי קשה באזור שמאחורי האוזניים וגם מאחורי הברכיים. לאחר שנים שהן רגילות לקרמים הרפואיים, אמא שלהן מספרת כי הקרם של "קמדיס" יותר נעים להן, במגעו עם העור הבעייתי ולכן אין להן התנגדות לטיפול. היא ציינה לטובה את העובדה שלקרם יש גוון, כמו של מייק-אפ. הבנות מאוד מרוצות מכך שלא רואים שהן מרחו משחה טיפולית והקרם עצמו הביא להטבה ולכן הן ממשיכות להשתמש בו.

כדאי לדעת כי הקרם החדש "Topic Skin Face & Body Cream" מסדרת "TOPIC" של "קמדיס" מצטרף אל ג'ל הרחצה הטיפולי בסדרה זו, שנועד להקל על עור יבש, אדמומי ומגורה בפנים ובגוף – "Topic Skin Face & Body Wash". ברכישת הקרם החדש (המחיר: 90 שקל לאריזת 150 מ"ל) – מקבלים הנחה על ג'ל הרחצה. עוד בסדרה: קרם ידיים וקרם רגליים.

חברת "קמדיס" הוקמה ב-2003 על ידי רוני קרמר וצוות מומחים לרפואה סינית, בעלי ידע נרחב ברפואת עור, במטרה לפתח פתרונות יעילים לבעיות עור כרוניות, המבוססים על טהרת צמחים ואינם גורמים לתופעות לוואי. המוצרים פותחו כך שיפעלו בהתאמה ובטבעיות עם העור, במטרה להקל על תסמינים הנובעים מ"אטופיק דרמטיטיס", "סבוריאה דרמטיטיס", "פסוריאזיס", "אקנה" ועור יבש ומגורה. יעילות המוצרים הוכחה בניסויים קליניים.

כיום, "קמדיס" נמצאת בתנופת צמיחה בינלאומית עם פעילות בארה"ב, סין, פיליפינים, סינגפור, ומספר מדינות באירופה. בבעלות החברה מפעל לייצור תמציות צמחים בסין, הפועל בסטנדרטים מחמירים של אבטחת איכות, כולל מספר תקני ISO.

למידע נוסף ולרכישת המוצרים באתר "קמדיס": www.kamedis.co.il

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.