ברשת "נייל סטודיו" לקים וג'לים תואמים בקולקציית "Editor’s Picks Collection"

הוורוד, על תתי-גווניו השונים הוא גוון הלק האישי שלי, שאני הכי אוהבת. תמיד יפה, סולידי, קלאסי, חגיגי וגם יומיומי ומתאים לכל עונות השנה. בעיקר, אני אוהבת את "הוורוד החכם" בתת-גוון מעניין, לפעמים יותר לכיוון ניוד עמוק, לפעמים עם קצת חום, לפעמים יותר פודרתי. כעת אכיר לכן קולקציה חדשה ואהובה של גוונים שאפשר להשיגם גם כלקים וגם כג'לים, להעדפתכן האישית. זוהי קולקציית "Editor’s Picks Collection" של מותג הלקים הבינלאומי הנחשק "Morgan Taylor" מבית "Gelish".

הקולקציה פותחה בהשארה ישירה מתצוגות האופנה לשנת 2020 – אבל כפי שציינתי, עבורי אלה הם גוונים אהובים. בקולקציית "Editor’s Picks Collection" יש מקום מאוד מכובד לגווני ניוד עמוקים, לא הניוד החיוור שהיה מקובל עד לאחרונה, אלא ניוד מובי, ורודים עכורים ועתיקים לצד גווני מייק-אפ חמימים – שיביעו את "גווני הניוד החדשים".

נכיר את ששת הגוונים בקולקציית "Editor’s Picks Collection" :

1. Barely Buff – גוון קרם שמנת אטום, בסיסו של כל ניוד.
2. I Speak Chic – גוון שכולו אהבה לניוד חום עם טאץ' אפרפר בהיר מאוד.
3. Call My Blush – גוון ורוד בייבי רך.
4. On Cloud Mine – גוון פיצ'י, חיבה לאפרסק בגימור אטום.
5. Going Vogue – רוז ורדרד ועתיק, גוון עכור ומודרני לכל השנה.
6. and It's Your Mauve – גוון מובי קלאסי, המתאים לכל לוק ובכל גיל.

רק מתוך הרשימה הזאת והתמונות המצורפות, אתן וודאי מתרשמות כי הקולקציה מונה שישה גוונים מדויקים בהחלט, הנותנים מענה לכל גוון ניוד שיתאים לכל גוון עור בכפות ידיים. החל מוורדרד חיוור, עד ניוד סמוק וגווני אפרסק שובב, או מובי עתיק.

אספר לכן כי באופן אישי, אני אוהבת יותר לק ומרגישה מעולה עם הגוון "Going Vogue" – גוון רוז ורדרד ועתיק, גוון עכור ומודרני. באריזה 15 מ"ל והמברשת מעולה לפיזור אחיד ומלא של החומר, מה שאני אוהבת לעשות לבד, בבית.

אם אתן מעדיפות את הג'ל ומתלבטות בגלל הגוון – מעכשיו אין לכן יותר בעיית בחירה כי בבית "נייל סטודיו" תוכלנה למצוא את אותו הגוון שאתן מעדיפות, בשתי האופציות. בפרוש, כדאי לכולנו לדעת כי "מורגן טיילור", מייצרת את קולקציית הלקים שלה בהתאמה זהה לג'לים של המותג "ג'ליש". ובדיוק באופן זה, את הקולקציה "Editor’s Picks Collection" ניתן לרכוש כ-לקים של "MT", לצד הג'לים המקבילים במותג "ג'ליש".

"ג'ליש" הוא מותג מיובא חדש ובלעדי ברשת "נייל סטודיו" – בית למותגים מקצועיים. מוצרי "Morgan Taylor" ו- "Gelish" מיובאים לישראל בלעדית ע"י "ברייסון שיווק", שמייבאת מותגי פרימיום בתחום בניית הציפורניים, כדוגמת "OPI" , "IBD" ובעלותה רשת בתי הספר למקצועות היופי בפריסה ארצית – "נייל סטודיו".

המחיר: 55 שקל

להשיג: ברשת "נייל סטודיו" ובמרכזי השיווק שלה וכן במכוני הטיפוח המקצועיים ברחבי הארץ.

למידע נוסף: www.nailstudio.co.il www.gelish.co.il

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.