ל"GUESS" ג'ינסים אמריקאיים הכי טרנדיים בקניון TLV בתל-אביב

הג'ינס המדהים שלנו, שקשה לנו להיפרד ממנו כי הוא יושב עלינו הכי טוב, הוא של המותג האמריקאי GUESS ועכשיו, עם אווירת ההתחדשות בנוכח הנסיבות העולמיות, זה בדיוק הזמן לצרף אליו חבר נוסף – שאף הוא יחזיק אצלנו עונות רבות. בהחלט, ג'ינס נוסף של GUESS, שנאמץ בחום מתוך המגוון הרחב של הג'ינסים שהוא מציע במידות ובגזרות שונות וסופר שיקיות – כאלו שאנחנו חייבים אצלנו בארון.

באופנתיות העכשווית, גזרות הג'ינסים הטרנדיות רבות מתמיד ואפשר לומר כי כמעט הכל "הולך": גם רחב וגם צמוד, גם סקיני וגם בויפרינד, גם באורך מלא וגם רק עד הקרסול, גם בגובה ביניים וגם גבוה במיוחד וכמו כן, במבחר ענק של צבעים, שטיפות וטקסטורות. מכאן ההבנה הברורה כי כדי ליצור לעצמנו אופנתיות ממשית ביחד עם מצב רוח יומי – כדאי לאחוז במספר ג'ינסים של GUESS ותמיד לקחת בחשבון את הטופ והאקססוריז.

שילוב נכון של פריט ג'ינס יכול לשדרג כל הופעה ולהפוך אותה בקלות למראה לא מתאמץ אבל סופר שווה. חשוב לשים לב לגזרות הג'ינס ולבחור את הגזרה הנכונה עבורנו ואת זה קל מאוד לעשות מתוך ההיצע של המותג האמריקאי GUESS, המזוהה בעולם עם קולקציות הג'ינסים שלו, והוא מציע קולקציות חדשות עם לא מעט פריטי דנים שיקיים, שביחד עם הוותיקים שבארון יעניקו לנו מראה אופנתי עם אמירה ייחודית משלנו.

בכלל, ברור שטוב להיות השכנים הדומים של הפרזנטורית החדשה של GUESS – ג'ניפר לופז המוכרת גם כג'יי לו. היא מייצגת בכבוד ובסופר סטייל את הקולקציה והמותג בנשיות מתפרצת, נועזות וסקסיות. לגמרי טוב להיות כמוה, רק צריך לבחור נכון את גזרת הג'ינס החדש שלנו ואלו הגזרות שמציע לנו GUESS:

סקיני – הגזרה הצמודה יוצרת רושם של רגליים ארוכות יותר והיא מתאימה כמעט לכל אחת, בייחוד מומלצת לנמוכות לשיפור הנראות.

גזרה גבוהה – גזרה נהדרת שמחמיאה לגוף, מכסה את המותניים והבטן מאריכה ומטשטשת את מה שצריך. הרכישה הכי מוצלחת של בעלות קצת טוסיק וירכיים.

בויפרנד – מתאים לנשים בעלות מבנה ישר, כדי לא להבליט את הירכיים.

אוברולים – מצטרפים לחגיגת השיק והסטייל עם הייחודיות של כל פריט, רק שחשוב לקחת בחשבון לעשות השילוב עם פריטים נכונים. שורה תחתונה: האוברולים מתאימים כמעט לכולן, כל עוד עושים שילובים נכונים.

ניתן להשיג:

GUESS קניון גינדיTLV (קומת כניסה), רחוב החשמונאים 96, תל אביב
טלפון: 073-3904999

למידע נוסף על החברה: www.guess.com

פייסבוק: GBG יבואן רשמי GUESS

אינסטגרם: gbg_guess_israel@

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.