משקפי "L.G.R" האיטלקי משדרים תחושת חופש והנאה

ברור שכולנו רוצים שבמשקפיים שלנו יהיה עוד משהו מיוחד ואחר – אז מה דעתכם על ההיבט של עבודת יד איטלקית מסורתית איכותית, במסורת משפחתית? אם כך – הגעתם אל המותג הנכון: "L.G.R" האיטלקי, המשמר ערכים איטלקיים של מלאכת אנשים שזו אומנותם באופן מלא, שהתמחו בהקפדה, במשך הרבה שנים, בעבודת ייצור אומנותית, העוברת המשפחה.

משקפי השמש והראייה של המותג "L.G.R" הן המוצר הכי ייחודי בשוק המשקפיים כי הם מיוצרים בעבודת יד באיטליה, על ידי שלוש משפחות, אשר בונות כל מסגרת מתחילתה ועד סופה בשיטות מסורתיות של ייצור. מלאכה מדוקדקת, מצוינות בולטת. הם מעניקים לנו סטייל ייחודי ואלגנטיות איטלקית.

במסגרות המשקפיים משולבים חומרי הגלם העמידים ביותר, כמו אצטט מהרמה הגבוהה ביותר, זכוכית מינרלית מחוסמת ועוד. העיצוב העונתי – בסטייל איטלקי מושלם. בדיוק מה שאנחנו מחפשים, כשבשבילנו המשקפיים הם בהיבט האקססוריז, פריט חובה ליצירת הופעה שמשדרת עכשוויות וסטייל. אנחנו יודעים שכל המעצבים הבינלאומיים הנחשבים אוחזים בליינים של משקפי שמש וראייה ראויים – ועכשיו הגיע הזמן לתת את הכבוד הראוי למלאכת האומנות האיטלקית המסורתית.

בדיוק עלינו, חשבו בחברת "דיוק אופטיקס", שמייבאת את המותג :"L.G.R" לישראל. חברה שחרטה על דגלה להביא בשורה אופנתית לעולם האופטיקה ולהדגיש את העובדה שמשקפיים הם כבר מזמן לא רק פריט שממלא תפקיד, אלא פריט אופנה הכרחי.

להשיג בחנויות משקפיים מובחרות

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.