ל"אחוה" ממרחי שומשום טעימים לחג הפסח עם סילאן, דבש ושוקולד

אני התחלתי עם "ממרח שומשום עם סילאן", למרות שדי חשבתי שארצה קודם את "ממרח שומשום עם דבש", כי אצלנו בבית ממילא נוהגים להוסיף דבש לטחינה גולמית. מה אגיד לכם? מעולים כולם וממש צריך להתאמץ שלא לחסל אותם ברגע – מבחינתי, עבודה מצטיינת של "אחוה".

לרגל חג הפסח, חברת "אחוה" שהינה היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלוה, טחינה ודברי מאפה – משמחת אותנו על המדפים עם סדרה של 4 ממרחים מתוקים חדשים מבוססי טחינה גולמית: 1) ממרח שומשום עם סילאן, 2) ממרח שומשום עם דבש, 3) ממרח שומשום ושוקולד, 4) ממרח שומשום בטעם שוקולד וללא תוספת סוכר. הם מצטרפים לממרח החלוה הפופולרי של "אחוה".

ממליצה על הממרחים האלה כתחליף לכל ממרח מתוק או שוקולדי וממש כדאי להרגיל את ילדי המשפחה למוצרים האלה, המשלבים היבט בריאותי עם טעם מתקתק מאוד מוצלח. ממרחי השומשום המתוקים של "אחוה" נאמנים לעקרונות הבריאותיים המובילים, מעבר להיותם מאוד-מאוד טעימים: הם אוחזים בערכים התזונתיים הגבוהים ביותר שיש כיום בתחום ממרחי השוקולד ומכילים כמות גדולה של טחינה גולמית איכותית. הם טבעוניים ודלי נתרן והם ללא שומן מוקשה, ללא טרנס, ללא כולסטרול, ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל.

לדברי יעל דרור, דיאטנית קלינית ופיזיולוגית M.Sc: "מעכשיו אפשר לשלב בין הטעם המתוק, השוקולדי האהוב, בשילוב עם ערכים תזונתיים גבוהים. ממרח שומשום עם שוקולד של חברת אחוה מכיל טחינה משומשום מלא ומספק לגוף את המתוק האיכותי של השוקולד בשילוב עם יתרונות תזונתיים רבים: סיבים תזונתיים, דל בנתרן, עשיר בוויטמינים, מינרלים וחומצות שומן חיונית. אפשר ליהנות ממצה מתוקה בלי נקיפות מצפון. ממרח כל כך פשוט, בריא וטעים שכל המשפחה יכולה ליהנות ממנו" .

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים. כשר לפסח בהשגחת בית יוסף.

באריזה 400 גרם והמחיר: 9.90 שקל – 11.90 שקל (לפי נקודות המכירה)

להשיג ברשתות השיווק המובחרות.

צילום: יעל האן

סגור לתגובות.