"קליניק" ארזה בצנצנת חצויה את הקרם "Multi-Dimensional Age Transformer Duo"

את "קליניק" אני אוהבת כבר הרבה שנים וזה בגלל המענה הנכון שלה לעור פני הרגיש, שעם העלייה בגיל – רגישותו מתגברת. מכאן, שמה שאני צריכה הם חומרים פעילים טובים – אך שלא יהיו אקטיביים מדי ולא יעוררו, חלילה, את רגישותו. בעיקר, כשמדובר בטשטוש ותיקון סימני הגיל, שכבר ניכרים לעין.

אחד ההיבטים הידועים של "סימני הגיל" הוא "נפילת" העור, תהליך שמתרחש בהשפעת כוח הכבידה של כדור הארץ (הגרביטציה), שמושך כל דבר אליו, כלפי מטה. כוח הכבידה פועל כל הזמן וכל השנים על העור – אבל "לא מצליח" כשמדובר בעור צעיר, מוצק ומלא. מתי הוא כן מצליח? כשהעור ממילא כבר דק וחלש. זהו מצבו של עור בוגר, שכן עם העלייה בגיל, פוחתת בעור כמות החלבון קולגן, שמעניק לו את חוזקו ופוחתת ונחלשת רשת סיבי האלסטין – המעניקה לעור את גמישותו. התוצאה היא מראה עור יותר שקוע וקו לסת שמוט. לכך מצטרפים היבטי גיל נוספים כולל האטה בחילוף החומרים, מה שמונע סילוק יעיל של רעלנים מהעור ואלה פוגעים בזוהרו ובחיותו מעניקים לו מראה עמום ועייף.

טיפול מאוד פופולרי כנגד היבט הצניחה הוא הזרקות של חומרים ממלאים, שמתפיחים מחדש את העור מבפנים. מענה מקביל, אך יותר איטי, הוא של קרמים קוסמטיים שמכוונים "לפסל" את תווי הפנים. הרבה פעמים, אנחנו מוצאות עצמנו עומדות מול יועצות יופי, שמבטיחות לנו שהקרם "שלהן" עושה "הכל". בתוכנו, אנחנו קצת ספקניות, שהרי איך אפשר שקרם יעשה "הכל" אם יש מגבלה חישובית של כמות הרכיבים שהפורמולה הקוסמטית יכולה להכיל. ההיגיון הבריא שלנו אומר שאם קרם עושה "הכל" – בעצם הוא עושה "קצת מכל דבר". זה אומר דרישה לנאמנות מתמשכת – במובן של "קניות חוזרות".

מה שאני מאוד אוהבת בקרם החצוי של "קליניק", ב-"Multi-Dimensional Age Transformer Duo" מסדרת הטיפוח "Clinique Smart Clinical MD" – הוא ההבנה ההגיונית, שחלקים שונים בפנים צריכים מענה על-ידי רכיבים שונים. כדי להגיע לתוצאה אופטימלית – לא כדאי להעמיס על כל אזורי הפנים אותו קרם, אלא לכל חלק בפנים להעניק את הריכוז האופטימלי של רכיבים קוסמטיים פעילים שמיטיבים איתו, לקבלת התוצאה המבוקשת. "קליניק" עשתה זאת על-ידי חלוקת צנצנת הקרם על-ידי מחיצה לשני קרמים, בעלי צבע שונה. הקרם בצבע לבן, פועל על תאי העור בקו הלסת, הצוואר והמחשוף ואילו הקרם בצבע סגול פועל על קווי החיוך והמצח.

הקרם מכוון לפעילות במספר היבטים: 1) השבת נפח – על ידי הענקת מלאות לתאי העור ולמרווחים שביניהם. עור עם נפח "יפה" ממילא נראה מלא יותר ופחות שמוט; 2) עיצוב מחודש של קווי המתאר – מה שאומר שלקו הלסת יהיה מראה אחיד וברור ולא "גלים" לא מחמיאים; 3) פיסול עור הפנים – למען האמת, השגת שתי המטרות האלו כבר מביאה למראה עור פנים מפוסל ומחמיא.

השתמשתי בקרם החצוי, כמובן שעל עור פנים נקי, תוך הקפדה מלאה על ההוראות. תחילה הנחתי את קרם העיניים, שאני משתמשת בו לאחרונה. הוא ממילא פתוח ואין סיבה להחליפו, כעת. הנחתי את הקרם הלבן (Resculpt) על קו הלסת, הצוואר והמחשוף – והספגתי לתוך העור בתנועות קלות ולאחריו הנחתי את הקרם הסגול (Revolumize) על הלחיים, קווי החיוך והמצח וגם אותו החדרתי לעור בתנועות עדינות. שימו לב: אין להניח קרם אחד על גבי השני, אלא כל אחד מהם באזורי ההשפעה שלו.

כיום, לאחר כמעט ארבעה שבועות של שימוש יומיומי, פעמיים ביום, בוקר וערב, אני חשה שיפור במראה עור הפנים שלי – דווקא מההיבט של חיות, ריכוך ונעימות מאוד גדולה למגע בעור. בעונה זו של השנה, כשהעור יבש מהרוחות המייבשות – אני דווקא מרגישה שהקרם הזה מעניק לעורי לחות יקרה – ומאוד מיטיבה ונעימה. עור הפנים אכן נראה כאילו הוא מלא יותר ולכן הקמטוטים בו פחות בולטים.

המחיר (המלא): 399 שקל לאריזת 50 מ"ל

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.