לרשת "תיק התיקים" סניפים חדשים בדיזנגוף סנטר וב"סינמה סיטי" בבאר שבע

ממש מרוצה מהתיק החדש שלי מסניף רשת "תיק התיקים" בדיזנגוף סנטר ולאחר "שיטוט" באתר המותג, אני חייבת לשתף אתכן בכך שיש מבצעים מעולים על תיקים מאוד טרנדיים – כך שממש כדאי לכן להגיע ולרכוש. אישית, אני בטוחה שההתרחבות של רשת "תיק התיקים" תזמן אליה קהל נוסף של צרכנים ובכללן אני, שנהגתי להגיע, לסניף הרשת בקניון "איילון" ברמת גן, כדי לרכוש מזוודות במבצעים כדאיים וברור שהסניף החדש, שנפתח בדיזנגוף סנטר – מקל עלי.

בניגוד למגמה המתגברת בשוק של צמצום סניפים – רשת "תיק התיקים" דווקא מרחבת. אמנם לפני כ-7 שנים נאלצה לסגור את הסניף התל-אביבי שהיה לה בקניון "עזריאלי" לטובת החנות הענקית של "H&M", אבל עכשיו נמצא מקום מתאים בתל-אביב ואספר לכן, כי במקביל לו, נפתח סניף נוסף חדש של הרשת בקניון "סינמה סיטי" בבאר שבע. מה שכן, רשת "תיק התיקים" שנוסדה לפני 23 שנים והיא בבעלות יובל בנטוב ואלי קניגבסרג – אימצה את מגמת יריד המחירים, שהשוק הצרכני הכתיב. מעכשיו, לרשת 26 סניפים ברחבי הארץ והיא הרשת הגדולה והוותיקה ביותר בתחום המזוודות, תיקי אופנה לנשים וגברים, ארנקים ועוד והיא בעלת מותגי בית מובילים בשוק המזוודות והתיקים.

באירוע ההשקה של החנות החדשה בדיזנגוף סנטר, אמר לנו יובל בנטוב, מנכ"ל ובעלים משותף ברשת: "לאחר 7 שנים של הימנעות מפתיחת סניף בתל אביב בשל אי מציאת מיקום מתאים, אנו מאמינים כי מצאנו את המיקום שראוי לפתוח בו סניף של הרשת שיצטרף אל הסניפים הקיימים. כמו בכל סניפי הרשת, יימכרו כל המזוודות של המותגים המובילים בשוק לצד תיקי אופנה ועבודה לנשים ולגברים, ארנקים ואביזרים".

עוד שיתף אותנו יובל בנטוב, ברוח הלקוחות התל-אביביים. ראשית, תל-אביב היא עיר מאוד מתויירת ולכן יש ביקוש גדול למזוודות. שנית, קהל הצעירים ההישגיים שכבר שאת העיר הצמיח דרישה להרבה תיקי עבודה ברוח צעירה ותיקים ללפטופ. ההיבט השלישי הוא של צבעוניות, וכאן השחור והחום הקלאסיים מפנים את הבכורה לטובת ארנקים צבעוניים בצבעים בולטים.

בין מותגי הבית של הרשת, אזכיר את "SHE'S" (התיק החדש שלי) ו-. "BOND" אתם חייבים לשים לב ל- "BOND", מקטגוריית הטרולים. ייחודו בכך שהוא טרולי מתקפל, מתרחב ומתכווץ, שמאוד מתאים לנסיעות קצרות. הידית שלו ארגונומית ונשלפת בקלות והטרולי בעל חלוקה פנימית חכמה. מעבר לשימוש כמזוודת טרולי קטנה וקלת משקל – כדאי לדעת כי ניתן לקפל בקלות, לעובי של 10 ס"מ בלבד וכך להכניס למזוודה, שאיתה טסים לחו"ל, בידיעה ברורה שיש לנו מזוודת רזרבה לשופינג המתבקש. אופציית הקיפול חשובה לנו ביומיום לצורך אחסון נוח בבית, בלי שתתפוס מקום נוסף, שלכולנו תמיד חסר.

עוד טרולי נסיעות חשוב שניתן להשיג ברשת "תיק התיקים" הוא כזה, שגודלו מתאים לדרישות המיוחדות והמחמירות של טיסות ה- low costוניתן להכניסו מתחת למושב. הגודל שלו 38X38 ס"מ ויש לו בנייה פנימית מאוד פרקטית.

להשיג בכל סניפי רשת "תיק התיקים" ברחבי הארץ.

לפרטים נוספים באתר "תיק התיקים": www.tikhatikim.co.il

צילום: יח"צ, סטודיו יעל ונעמי (מזוודות "בונד").

סגור לתגובות.