ל"ביודרמה" הצרפתית סדרת הניקוי "אטודרם" עם ליחוח וגמישות העור

ניקוי הפנים במים עם ג'ל מקציף, הוא צורך של רבות מאתנו, אבל לפעמים בעייתי כשעור הפנים יותר בוגר ולכן גם יותר רגיש ויותר יבש, מכפי שהיה. נוסיף לכך את העובדה שמי הברז שלנו "קשים" בגלל שמכילים הרבה סידן, כשמקורו ב"שבר הסורי אפריקאי". שמחה לספר לכן כי יש לי מוצר חדש, שאני מאוד נהנית ממנו: ג'ל רחצה "Atoderm Gel Douche" של "Bioderma". למען הדיוק, החברה ממליצה עליו כג'ל רחצה, לגוף ולפנים, לשימוש יומיומי, לתינוקות, ילדים ומבוגרים, לעור רגיש רגיל עד יבש. לאחר התנסות ראשונית, מייד מיקמתי אותו על המדף שלי לניקוי עור הפנים כי הוא מעניק להן תחושה של ניקיון, לחות, נינוחות וללא מתח של ייבוש.

אני מאוד התלהבתי מפעולת ההקצפה של "אטודרם ג'ל" כי מה שלי כל כך טוב איתו זה שכמות קטנה ממנו גם מקציפה מעולה וגם לא מייבשת את העור, שזה שילוב לא מובן מאליו. ההקצפה היא חלק מתחושת הניקיון שלנו ואנחנו רגילים לכך שמה שמקציף – מנקה. קיימת גישה של אמירות שההקצפה היא פעולה של "דטרגנטים" שהם חומרי ניקוי (לכלים, לרצפה) ולכן אגרסיבית ולא מומלצת. מסיבה זו, די הרבה חברות "טבעיות" מעדיפות לוותר על ההקצפה, ואנחנו נשארות אם תחושה פחות נקייה.

ב"ביודרמה" זה לא קורה. "ביודרמה" הוא מותג דרמו-קוסמטי צרפתי, אחד משלושת המותגים המומלצים ביותר על ידי רופאי עור בצרפת ואחד ממותגי הדרמו-קוסמטיקה המובילים בעולם, מיוצר בצרפת ומשווק במעל ל-90 מדינות. ג'ל הניקוי מסדרת "אטודרם" הוא גם היפואלרגני ונטול פראבנים וגם משולב בפורמולה שלו

פטנט "Skin Protect" שמשקם את מחסום העור, משפר את גמישות העור ומעניק לו לחות. הגמישות מאוד קשורה להעשרת העור בלחות איכותית והיבט זה מאוד חשוב בישראל, מכיוון שאצלנו, מי הברז "קשים".

המחיר: 79.90 שקל לאריזת 200 מ"ל.

בסדרת "אטודרם" של "ביודרמה" יש שלושה מוצרים נוספים והם:

1) שמן רחצה ואמבט (חוליו דה דוש) "Atoderm Huile De Douche" במרקם קרמי – לניקוי וחידוש עור הפנים והגוף ולהזנת עור יבש עד יבש מאוד, מגורה ורגיש. מעניק לחות, מזין ומגן, בעזרת הפטנט הייחודי, "Skin Barrier Therapy", שיוצר שכבת הגנה על העור, מחדש את פעילות תאי העור ליצירת לחות טבעית לאחר 24 שעות מהשימוש ומשמר את הלחות בעור (באריזה 200 מ"ל והמחיר: 79.90 שקל).

2 ) קרם לחות אינטנסיבי ((אטודרם אינטסניב באום) "Atoderm Intensive Baume" – לעור יבש מאוד, מגורה ואדמומי. מתאים לתינוקות, ילדים ומבוגרים, לפנים ולגוף. הקרם מרגיע מיידית גירוד, גירוי, מגן ומשקם את המחסום העורי ומעניק שכבת הגנה חיצונית לעור. לכך אחראי קומפלקס ייחודי, המורכב מביולפידים, כמו אלה שמצויים בעור באופן טבעי. היפואלרגני, נונקומדוגני נטול בישום וללא פארבנים (500 מ"ל, 154.90 שקל).

3) קרם ידיים "Atoderm Mains & Ongles" – לשיקום אינטנסיבי, מזין מרגיע ומגן. מעניק לחות עשירה, משמר את הלחות בעור ומחזק את הציפורניים. נספג במהירות ומשאיר את עור הידיים גמיש ונעים למגע (באריזה 50 מ"ל והמחיר: 39.90 שקל).

בהזדמנות זו, אשתף אתכן בכך, שכבר הרבה שנים אני ממש "מכורה" למוצר ותיק של "Bioderma" – מי ניקוי פנים בשם "סנסיבו" – "Sensibio H20" , שהקדימו בשנים רבות את גל מוצרי ה"מים מיסלריים". הכרתי את "סנסיבו" (לעור רגיל) לפני כ-15 שנה, כשהיה בידי יבואן אחר מהיום ומחירו היה כפול מזה של היום. עם השנים, ניסיתי אחדים מה"מים מיסלריים" החדשים – ותמיד חזרתי ל"סנסיבו". לגמרי מסכימה עם הצהרת החברה כי הוא מתאים להסרת איפור מהפנים והעיניים ולניקוי עור רגיש וכי מרכיביו שומרים על האיזון הביולוגי הטבעי של העור ומחזקים את סבילותו כנגד רגישויות.

מה אחרות חושבות עליו? – כאן אספר לכן כי הייתי כתבת הקוסמטיקה של שבועון "לאישה", במשך 26 שנה, וכחלק ממשימות הכתיבה שלי היה פורמט שנקרא "נסי אותי". מסרתי ל-10 נסייניות מוצר להתנסות בצרוף שאלון שחיברתי. הגם שהנסייניות העניקו למוצר ציון גבוה, חלקן הביעו השגות לגביו. היו שהרגישו כי להסרת מסקרה עמידה הן מעדיפות מוצר אקטיבי יותר ואחרות ציינו צורך לשטוף את הפנים במים בתום הניקוי. גם עלתה, באופן ברור, תחושה של "בזבוז" כמות גדולה חומר בפעולת הסרת איפור הפנים.

איך אני משתמשת ב"סנסיבו" של "ביודרמה"? – אני מאוד אוהבת לנקות איתו את הפנים לפני הנחת סרום וקרם לילה. גם אם נמצאתי כל היום בבית ולא נדרשה הסרת איפור – אני רואה שעל גבי פד הניקוי יש שאריות של איזה לכלוך, כך ש"סנסיבו" בהחלט עשה פעולה מוצלחת. אני גם אוהבת אותו להסרת איפור עיניים ובמקום מי-פנים, לאחר הסרת האיפור מהפנים עם חלב-פנים.

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.