"רוני קהאן" השיקה קולקציית תכשיטים לחורף 2020 ב"קניון הזהב" בראשל"צ

יש משהו מאוד מחמם את הלב ב"תכשיט אישי". תכשיט שאנחנו בוחרות לעצמנו, באהבה גדולה ומשמחת, והוא צמוד אלינו כל הזמן כי אנחנו מרגישות אליו כאילו הוא "ממש שלנו". מתאים לנו לכל שעות היממה, בפעילויות השונות שלנו ולכל טוטאל-לוק המתחיל בשעות הבוקר, ממשיך לשעות העבודה וגולש לשעות הערב. זהו הרעיון המוביל את קולקציית חורף 2020 של מותג התכשיטים "Roni Khan"

אני התרשמתי מהקולקציה בדוכן החדש, המרווח והמזמין של הרשת "בקניון הזהב" בראשון-לציון ובו, כמו בכל סניפי המותג, מוצגת קולקציית התכשיטים לחורף 2020. הדוכנים הצהובים והבולטים של המותג, כמו גם האריזות התואמות, מוכרים לי מקניונים שונים, אך חייבת להודות שגלל המרחב שיש למותג ב"קניון הזהב" – הם נראים עוד יותר מרשימים, מוצגים בכבוד רב וקשה להתיק מהם את העיניים.

חשוב מאוד לדעת כי התכשיטים של "Roni Khan" מיוצרים משילובי מתכות בגווני כסף וזהב ללא ניקל. כמו בכל קולקציה, גם בזו של חורף 2020, התכשיטים העדינים והקלאסיים עשויים מסטיינלס-סטיל, שזו מתכת היפו-אלרגנית שניתן להתקלח והיא תמשיך ותשמור על הגוון שלה.

עכשיו, אשתף אתכן כי באירוע ההשקה הדגישה בפנינו רוני קהאן, כי שני היבטים מאפיינים את קולקציית התכשיטים החדשה שלה: 1) שילובי גוונים, 2) שילובי אלמנטים משתנים.

אחת מהדוגמאות הבולטת לכך היא צמיד מתכת מרשים עם כיסוי דמוי עור בשני צבעים מתוך השלושה – כסף/שחור/אדום. הצמיד בנוי כך שבהחלפת צד מתקבל צמיד בצבע אחר.

הרבה מהתכשיטים מוצעים כבודדים או כסט לבחירה של שרשרת/צמיד ועגילים, כך שמי שאוהבת סטים, יכולה לרכוש את שניהם כדרך להעניק לעצמה נראות מושקעת.

לצמיד, שהזכרתי קודם, מתאימים עגילים בסגנון משלים, ביניהם: עגילים כמו חצויים בגווני פנינה ואפור מטאלי; עגילים בצורת מעטפה כמו מקופלים ועוד.

לכל אלה מתאימה טבעת זהב המכונה "קוסמוס" והיא מאוד בולטת ודומיננטית ויש בה חורים למראה ייחודי.

בכלל, בקולקציית חורף 2020 של "Roni Khan" יש מגוון רחב של טבעות, חלקן משובצות באבני זרקון (תמיד באופנה) ולכולן נוכחות מרשימה, טבעות ש"רואים אותן" והן יוצרות לוק אופנתי.

עבודה יפה, עשתה וממשיכה לעשות רוני קהאן, שספגה את הכיוון בבית הוריה, שהיו המייסדים של רשת "מגנוליה", אך לא מייד זינקה לתכשיטנים, שהרי יש עוד דרכים ביוניברס. תחילת דרכה הייתה דווקא בלימודי משפטים וראיית חשבון, אלא שבמסגרת תכנית לימודים אוניברסיטאית של חילופי סטודנטים – היא הגיעה לסינגפור. משם, המשיכה בטיול פרטי ובחנה היטב מה יש לעולם להציע לה – והוא בפרוש הציע: את הרעיון להביא לישראל את המבחר והסגנונות השונים של התכשיטים במחירים נוחים. את הדוכן הראשון שלה, בתמיכת הוריה האוהבים, פתחה בשנת 2016. מאז, העסק גדל והתרחב, אך במהותו נושם משפחתיות ורצון להביא אלינו, מגוון הצרכניות בגילאים שונים, את רוח העולם דרך תכשיטים מאוד יפים ובמחירים אטרקטיביים. התכשיטים המשדרים עיצוב חדשני ואופנתי במחירים שווים לכל כיס.

טווח המחירים: 59 שקל – 329 שקל.

להשיג בכל סניפי רשת "RONI KHAN" ברחבי הארץ.

לפרטים נוספים באתר המותג: www.ronikhan.comצילום: אייל קרן, יח"צ

 

סגור לתגובות.