ל"עדן קינוחים" עוגת גבינה אוכמניות

חדש ומאוד טעים ב"עדן קינוחים", החברה המובילה בישראל בייצור קינוחים באריזות אישיות – עוגת גבינה חלבית עשירה עם אוכמניות באיכות מעולה ופירורי עוגיות. מאוד אהבנו, בתחילת החורף, את "עוגת הביסקוויטים" שלה וכעת "טרפנו" בהתלהבות את העוגה החדשה. זה אמור היה להיות "קינוח" – אבל לא עמדנו בפיתוי וטעמנו מייד, בגלל הטעם הסוחף כשל קונדיטוריה קטנה וביתית.

"עוגת גבינהblog 106 - eden 2 אוכמניות" של "עדן קינוחים" מכילה גבינה 5%, שמנת, חלב ופירורי עוגיות. היא משווקת במארז מעוצב ובו שתי יחידות ארוזות בנפרד. בכל גביע קינוח כ- 90 מ"ל עוגה וניתן להגיש כקינוח אישי וכן כמנת ביניים איכותית ומפנקת.

לדברי נאור ברזני, מנכ"ל "עדן קינוחים": "הקינוח החדש מצטרף לסדרת הקינוחים המצליחה של החברה. ככל קינוחי עדן, גם קינוח זה מיוצר במפעל המאובזר בטכנולוגיה חדישה, אך מיוצר עם דגש, אמונה ואהבה כקינוח ביתי".

חברת "עדן קינוחים" מתמחה בייצור קינוחים אישיים, איכותיים וטעימים המיוצרים מחומרים טריים ומשובחים. החברה מקפידה על ייצור בתנאי סניטציה קפדניים, בקרת איכות גבוהה והפצה מצוננת, המבטיחים מוצרים בטוחים ומהנים לצרכנים. blog 106 - eden 1לחברה מגוון קינוחים קרים בהם מלבי, עוגת גבינה פירורים, מוס שוקולד, טרמיסו ועוד.

המחיר המומלץ לצרכן של "עוגת גבינה אוכמניות" של "עדן קינוחים" (במארז ובו 2 יחידות, 90 גרם כל אחת) – הוא 13 שקלים.

כשר חלבי בהשגחת הבד"צ עדה חרדית ורבנות ראשון לציון.

להשיג ברשתות המזון, חנויות הנוחות והחנויות המתמחות ברחבי הארץ.

צילום: אריה ויסמין

סגור לתגובות.