ל"קונקורד" כיסא בוסטר, עגלת פרימיום וסל-קל

כיסא הבוסטר למכונית הוא פריט שצריך לבחון היטב-היטב את היבטיו השונים, כדי להיות הכי בטוחים בבטיחות הנסיעה של הילד הקטן. כיסא בוסטר לילדים מסדרת Transformer של המותג היוקרתי "Concord" (קונקורד), מיובא ארצה על-ידי חברת BBK, בעלת הזכיון הבלעדי בארץ לייבוא מוצרי המותג.

הבוסטרblog 106 - bbk 2 החדש מתאים לילדים בגילאי 3 – 12 והוא בעל עיצוב בטיחותי וארגונומי ייחודי בצורת שריון מגן, המקיף את גוף הילד ומבטיח לו ישיבה נעימה, נוחה ובטוחה בעת נסיעה. הכיסא מתכוונן בהתאמה למידות הילד ולמעשה "גדל" עימו. בגב מושב הכיסא נמצא כפתור אחורי, המפעיל מערכת של מצבי ישיבה משתנים ומתכווננים בהתאמה לגובה הילד ומאפשר התאמה של גובה משענת הראש. כיוונון הדרגתי של גובה ורוחב מגני הכתפיים יכול לאפשר 20 מצבי ישיבה שונים, המותאמים לגובה ומבנה הילד ולמעשה מעניקים "בטיחות שגדלה עם הילד".

יתרונות נוספים: משענת הראש נוחה ורחבה, מאפשרת שדה ראייה גדול , זווית מצוינת להשענת הראש, למנוחה ונמנום בזמן הנסיעה. רצועת הבטיחות יעילה – היא נפתחת בלחיצה על הכפתור וננעלת אוטומטית. שלוש שכבות מגן – לבטיחות אופטימלית במקרה של התנגשות צדית. מערכת התאמה – רצועת חיבור מתכווננת מאפשרת את התאמת הכיסא לכל סוג של Isofix שהרכב כולל. הריפוד רך, נעים וקל להסרה וניקוי. כרית המושב-רכה ונוחה במיוחד ומשענות הידיים – מרופדות בריפוד רך ונעים.

המשקל:7.7 ק"ג; הגובה:63 ס"מ; הרוחב: 45 ס"מ; האורך: 45 ס"מ; המחיר: 999 שקלים.

שלי בנימין, מבעלי חברת BBK (ב.ב. קשרים שיווק ומסחר בע"מ), סיפרה לנו באירוע הפרזנטציה, כי החברה הוקמה בשנת 1995 וביססה מעמדה בישראל כמובילה ומתמחה ביבוא, שיווק והפצה של מוצרי תינוקות וילדים. החברה יבואנית בלעדית של מגוון מותגים מובילים, בעלי שם עולמי בתחום התינוקות והילדים עד גיל שנתיים, ביניהם: Maclaren, Disney, Oball, BiBi, Munchkin, Baby Einstein ועוד. תחומי הפעילות של BBK מכסים את מרבית היבטי הענף, תוך התמקדות בייבוא ושיווק מוצרים בקטגוריה של: טיפול וטיפוח התינוק, רעשנים, ונשכנים, צעצועי התפתחות, טיולונים ומוצרי בטיחות.

עוד חידוש בתחוםblog 106 - bbk 3 הוא ש-BBK קיבלה את הזיכיון הבלעדי לייבוא עגלת הפרימיום "NEO" הגרמני מבית "קונקורד". יתרונותיה המשמעותיים: משקלה הקל – 10.6 ק"ג, הנוחות התפעולית, מנגנון הקיפול המושלם, ההתניידות הקלילה והיעילה והעיצוב היפהפה והאופנתי. לעגלה שלדתY בציר החזיתי ובולמי זעזועים בגלגלים הקדמיים ובמרכז השלדה. הם רגישים במיוחד ומעניקים אחיזה מושלמת, הובלה קלה ויכולת תמרון גבוהה. מושב הכיסא ניתן לשימוש כשפני הילד קדימה, או לכיוון ההורה וניתן להחליפו בסל-קל לרכב או במרכב-שכיבה לתינוק הנולד. בנוסף, ניתן לקרב את העגלה לשולחן ולהשתמש בה ככיסא הגבהה נייד.

היבואנית BBK מציעה מארז חסכוני במיוחד להורה הצעיר, הכולל את עגלת היוקרה NEO מבית "קונקורד" (שלגביה ניתן לבחור בין מרכב-שכיבה-נייד דגם Scout המתקפל למידה קטנה ביותר לניידות ואיחסון נוחים, לבין מרכב-שכיבה-שינה – דגם Sleepe הקשיח יותר ומאושר גם לשימוש במושב האחורי של הרכב + סל קל לרכב ואביזרים נלווים שימושיים במחיר מיוחד של : 4,999 שקל.

פריט ייבוא חדש blog 106 - bbk 4נוסף הוא סל קל (אחר) לרכב מדגם Air Safe במשקל הקל ביותר מכל המקבילים הקיימים בשוק – 2.9 ק"ג, מאפשר את נשיאתו מהרכב והרכבתו על העגלה ללא מאמץ. הוא משלב מקסימום בטיחות ( שלדה הגנה איכותית ביותר ) במינימום משקל. הסל קל פותח ויוצר בחדשנות טכנולוגית המתקדמות בעולם עם דגש על: משענת ראש מתכווננת לגובה, רצועות בטיחות מתכווננות ומותאמות אוטומטית לגודל התינוק ב- 3 נקודות עיגון והעיצוב חדשני ובטיחותי. הסל קל מתאים לחיבור עגלת ה-NEO של חברת "קונקורד" וכן לעגלות שיש להן מתאם חיבור ל"מקסי קוזי". מוצע במגוון צבעים: שמפניה, כחול, חום , סגול פטל, אדום, אפור, שחור . המחיר: 999 שקל.

להשיג ברשת "מוצצים" ובחנויות המתמחות במוצרי ילדים וכן באתר החברה : www.bbk.co.il

לפרטים נוספים באתר ובטלפון: 03-9511811 שלוחה 108.

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.