ל"נטורל פורמולה" סדרת "טיפול אמפולה" בכל חפיפה

חייבת להודות שאירוע blog 98 - natural formula 2פרזנטציית מוצרי השיער החדשים של "נטורל פורמולה" – סדרת "Ampoule intense" היתה מרשימה – ובעיקר משכנעת ביותר. כולנו הבננו עד כמה רב ההגיון בפיתוח החדש, שמעניק תועלות של אמפולת שמנים משקמת – בכל חפיפת שיער בבית. שיער פגום ויבש, הזקוק לטיפול אמפולה משקם, מרוכז ואינטנסיבי – יכול לזכות בתועלות האלה בעזרת מוצרי מדף ברשתות, אשר מעניקים לו מרקם משי ומלא ברק, בעוד שמחיר טיפול אמפולה חד-פעמי במספרה הוא 60 שקל – 80 שקל.

המותג "נטורל פורמולה", המוביל בישראל עם נתח שוק של כ- 33%, מצהיר כי חרט על דגלו להנגיש לצרכנית את הפתרונות המקצועיים ביותר ואת הטרנדים העכשוויים ביותר – מהמספרות הישר למדפי הרשתות. למטרה זו הושקה בפברואר 2013 סדרת "קרטין אינטנס", המיועדת לשיער שעבר החלקה – וזכתה להצלחה אדירה. זה היה חידוש כביר עבור הצרכניות, שעד אז נאלצו לרכוש מוצרים ייעודיים יקרים במספרות, ומעכשיו יכולות לרכשם בכל הרשתות ובמחירים אטרקטיביים. המהלך הוכתר כהצלחה מסחררת ועליה מבקשת לחזור הסדרה החדשה – "אמפולה אינטנס".

בסדרה 4blog 98 - natural formula 3 פריטים: "שמפו אמפולה אינטנס" ו"מרכך אמפולה אינטנס" (400 מ"ל, 29.90 שקל, כל אחד); "מסכת אמפולה אינטנס" (350 מ"ל, 39.90 שקל); "סרום אמפולה אינטנס" (145 מ"ל, 49.90 שקל). כולם מכוונים לטיפול ממוקד בשיער פגום במיוחד. בפורמולה שלהם מיקרו-אמפולות האוגרות את חומרי ההזנה והשיקום ושומרות עליהם טריים ואיכותיים עד לרגע החפיפה. אלה שמנים איכותיים בעלי מרקם עשיר, המזינים את השערה ותורמים לשיקום מיידי ובנייה מחדש: שמן היפופיאה, שמן בוראז' ושמן עץ התה. ללא SLS וללא פרבנים. טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך מביאה לפתיחת האמפולות בזמן החפיפה ולשחרור החומרים הפעילים באופן יעיל וממוקד, כדי להניב תוצאה משמעותית ביותר בבנייה ושיקום השיער.

אופן השימוש:blog 98 - natural formula 4

1) מעסים את השמפו על שיער רטוב עד קבלת קצף קל, ממתינים 1- 2 דקות ושוטפים היטב במים.

2) מניחים את המרכך, ממתינים 3 -2 דקות ושוטפים היטב. פעמיים בשבוע – במקום המרכך, מניחים מסכה (לאחר שטיפת השמפו), ממתינים 3 – 5 דקות ושוטפים היטב.

3) להענקת ברק וזוהר לשיער – מניחים מהסרום על שיער לח או יבש – ולא שוטפים.

את התנסותי האישית ערכתי בשני סבבים, כדי להיות בטוחה במה שאני רושמת. חפפתי עם שמפו ומרכך והתוצאה ברורה – אכן התקבל שיער מאוד רך ומאוד קל לסירוק, הרבה מעבר למה שציפיתי והמסרק ממש החליק. למחרת בבוקר גיליתי שהרכות נשמרה פחות מיממה, שהשיער שלי יבש ושאני מרגישה שהוא לא נקי ושהקרקפת לא נעימה. ממש הרגשתי צורך לחפוף שוב וכאן נתקלתי בתופעה מעניינת – עם הרטבת השיער במים (לפני השמפו) הוא שוב קיבל רכות. מה שאולי אומר שאם הייתי מתיזה עליו מים או איזה תרסיס לחות – לא הייתי מרגישה אותו כל כך יבש. מכל מקום, גם למחרת בבוקר הרגשתי שהשיער יבש, אם כי פחות מאשר לאחר הפעם הראשונה, אבל שהקרקפת לא רעננה, כאילו מזמן לא חפפתי. שוב חפפתי והפעם עם מסכה (לאחר השמפו) במקום מרכך. הפעם הצלחתי (בקושי) להחזיק יומיים עד לחפיפה הבאה. בחפיפה הבאה, שלחתי את היד אוטומטית למדף הכי קרוב באמבטיה וחפפתי את השיער עם שמפו "פינוק" – והרגשתי מייד נפלא. הרגשתי שהקרקפת נקיה ורעננה, כאילו ירד ממנה משהוא מעיק. לאחריה הוספתי מרכך שאני מאוד אוהבת – "קרליין 10" לשיער רגיל (למרות ששערי צבוע ויבש – המרכך הזה לשיער רגיל פועל עליו מצויין).

מה הלאה? – העברתי את 3 המוצרים שקיבלתי בפרזנטציה לילדים קטנים במשפחה. ילדי גן ובית ספר עם אינסוף התקפים חוזרים של כינים. אני חושבת שאם על שיער צבוע ויבש המוצרים הוכיחו עצמם ככל כך מרככים – הם יאפשרו סירוק קל ולא מציק של שיער ילדים קטנים עם מסרק כינים ייעודי. כדאי גם להוסיף, לאחר החפיפה, טיפת שמן ארומטי רוזמרין בכל צד. נדמה לי שזה יכול להיות פתרון מצויין.

צילום: מוטי פישביין (מוצרים), אלכס ליפקין (הפרזנטורית: ניבר מדר)

סגור לתגובות.