"קלרינס" חידשה את קרם העיניים "מולטי-אינטנסיב"

עושה עבודהblog 98 - clarins 5 מצויינת, קרם העיניים החדש "מולטי-אינטנסיב" של "קלרינס", לבנות 50 +. מרשימה ביותר היא מהירות פעולתו ותחושת האפקטיביות כבר מהשימושים הראשונים. מדוייק יותר לאמר "קרם העיניים המשודרג" כי סדרת "מולטי אינטנסיב" של "קלרינס" היא סדרת "אנטי-אייג'ינג" ותיקה, שהרכיבים הפעילים בה מכוונים לתת מענה לצרכים הייחודיים של עור שנחלש כתוצאה משינויים הורמונליים החלים בגיל המעבר. זאת, במטרה להביא למראה עור בריא וזוהר. היא כוללת בנוסף: סרום לפנים, סרום לצוואר, קרם לילה, מסכה ותחליב ממריץ. בקיץ שעבר נוספו אליה 3 קרמי יום: האחד לכל סוגי העור, השני לעור יבש מאוד והשלישי עם מסנן קרינה בדרגה מאוד גבוהה (spf 20)

ייעוד סדרת "מולטי אינטנסיב" לתת מענה לצרכים הייחודיים של בנות 50+ כי עורן נחלש כתוצאה משינויים הורמונליים ולכך מכוונים הרכיבים הפעילים שבה. ביניהם, קומפלקס מרכיבים ייחודי של חומצה היאלורונית בעלת משקל מולקולרי blog 98 - clarins 1כפול, המסייעת בשימור מאגר המים של העור; חמאת שיאה להזנה וחמאת מנגו להגנה על העור מפני התייבשות. החידוש ב-3 קרמי היום הוא בשילוב רכיבים פעילים נוספים, שגילו מדעני המותג, והם מפעילים מחדש את ייצור הקולגן, ליצירת דרמיס צפוף יותר, לחיזוק מבנה העור, לצמצום עומק הקמטים, להבהרתו ולהענקת מראה חלק ואחיד יותר.

המדענים, במעבדות המחקר של "קלרינס", גילו כי החסרים ההורמונאליים, שמופיעים כבר לקראת גיל המעבר מביאים לשינויים בתאי הפיברובלסט (התאים ברקמת החיבור של העור). שינויים אלה מובילים להפסקת תהליך הייצור הטבעי של האלסטין והקולגן המשפיעים ישירות על בריאותו וחיוניותו של העור. הם איתורו שני גנים האחראים על השינוי המורפולוגי והתפקודי של תאי הפיברובלסט במצבים של ליקויים הורמונאליים. בניסוי מעבדתי אחר, הם גילו כי לרקיחה מיוחדת שלהם, לתמצית צמחית טבעית מעלי עץ ההרונגנה, יש פעילות מוגברת להשפעה על גנים אלה ולחידוש העור.

קרם העיניים החדש של "קלרינס" זכה לשידרוג הפורמולה כמו שיש ב-3 קרמי היום ובעיקר תמצית מצמח ההרונגנה לטיפול בקמטים עמוקים. בנוסף, שולבו בו תמציות צמחיות יעילות, בעלות ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים, ללוחמה בכל היבטי סימני הגיל באיזור העיניים: תמצית עץ המשי מסייעת בהעלמת העיגולים הכהים המתחזקים עם עליית הגיל; רכז ערמונים משלים את פעולתה ותורם לתהליך של ספיחת עודפי נוזלים; תמצית גוארנה, עתירה בקפאין מספקת את הפתרון לבעיית הנפיחויות מתחת לעיניים, השגורה והמוכרת אצל נשים בוגרות; שעוות פרחי קאסי סוגרת את תמהיל המרכיבים המשובח, מלטשת את הטיפול היסודי ומעניקה אפקט החלקה מיידי.

לדברי המותג,blog 98 - clarins 4 סקר שביעות רצון, שנערך בקרב משתמשות בקבוצת הגיל המתאימה, העלה כי 94% מהנשים מרוצות ממנו כבר בשבוע הראשון לשימוש. זהו נתון משמעותי ביותר, שכן הרבה פעמים, האחוז הגבוה של נהנות ממוצר מסתמן רק לאחר תקופת שימוש יומיומי של מספר שבועות.

באריזה 15 מ"ל ומחירה 486 שקל. להשיג בלעדית ברשת "סופר פארם".

צילום: דיוויד מוריס

סגור לתגובות.