ל"פיליפס Avent" – צבעוניות בבקבוק הקלאסי

blog 62 - avent 2מטבע הדברים, הצלחה גוררת מתיחה והרחבה של מותגים נוספים, בתקווה שגם הם יצליחו וכך נהגה "פיליפס Avent", לאור הצלחת בקבוקי ההזנה הצבעוניים שלה. היא הרחיבה את "הסדרה הצבעונית" והשיקה 2 בקבוקים חדשים בנפח  125 מ"ל ו- 330 מ"ל. הם מצטרפים לבקבוקים הצבעוניים בנפח 260 מ"ל, שהושקו בשנת 2012.

הבקבוקים בצבעי ורוד או תכלת רכים עשויים מפוליפרופילן, הנחשב למתקדם ולבטוח ביותר לשימוש בבקבוקים לתינוקות. הפוליפרופילן אינו מכיל ביספינול A ומשמש כסטנדרט עולמי בתחום מוצרי התינוקות בכלל ובקבוקי האכלה בפרט. כל הבקבוקים והפטמות של החברה, מכל הסדרות שלה, מיוצרים בסטנדרטים קפדניים במיוחד והם בעלי תו תקן של מכון התקנים הישראלי.

הפטמות מצויידות במערכת שסתומים, שלדברי החברה מונעים הצטברות גזים. כל פטמה עשויה מסיליקון ומורכבת מטבעת הברגה שמתאמת בינה לבין הבקבוק עצמו ויש בה 3 שסתומים. המערכת מונעת את כניסת האוויר לבטנו של התינוק ובכך מפחיתה מאוד את כאבי הבטן המציקים.

לדברי החברה, מחקר קליני קבע כי תינוקות שהוזנו בבקבוקי Avent”" הקלאסיים, עם מערכת השסתומים למניעת הצטברות גזים – הם תינוקות רגועים ושקטים יותר גם במהלך היום ובעיקר בשעות הלילה. כמובן שהדבר משפיע על שביעות רצון ההורים.

הבקבוק הוורוד שהתינוקת המשפחתית שלנו קיבלה להתנסות שימח מאוד את האמא שלה, בעיקר בגלל 3 מצבי החירור בפטמה. הם מאפשרים שימוש בה גם במזון נוזלי, שהתינוקת עדיין צורכת וגם בדייסות סמיכות יותר. היתרון הוא במוצר שמשמש לשני שימושים בלי צורך לאחסן על המדף פטמות נוספות.

המחיר: 44.90 שקל. ברשת "סופר-פארם" ובחנויות תינוקות מובחרות.

צילום: יח"צ חו"ל


כתיבת תגובה