מתנה למארחת בסוכות: מארז סבון "ירדן" מבית "חווה חקלאית ירדן"

צפיפות חגי-תשרי והמתנות שרכשנו עבור המארחות שלנו, קצת מעמעמים את המחשבה לגבי עוד מתנת חג: חג סוכות. בהתאמה לרוחו של החג היהודי השמח הזה, ובהתחברות לרעיון שבעת המינים, אני מציעה לפנק את המארחת במארז של סבון "ירדן" – סבון בריאות בשותפות עם הטבע, מבית "חווה חקלאית ירדן", שהניחוח שלו כל כך מזמין ומגעו בעור מפנק, מרגיע ומיטיב ביותר. במהלך השנים, הסבון זכה בפרסים שונים ובאנגליה למשל, הוכתר בעיתונים מובילים מספר פעמים כסבון הטוב ביותר לניקוי / בריאות / טיפוח הגוף והעור.

הסבון הזה מיוצר בחווה משנת 1966 בשיטה טבעית עתיקה, אך ורק מחומרים טבעיים והוא מכיל שמנים ובהם שמן זית, שמן דקלים ושמן קוקוס וכן מחצבי מינרלים עשירים מים המלח ועוד.

המתכון לסבון הוא של משפחת מלכי והוא עובר במשפחה כבר מאות שנים. שורשי המשפחה באיטליה, כפר יאסיף, בריחה לרודוס ולטורקיה עם פרוץ הפרעות ועלייה מחודשת לארץ ישראל, עם הקמת המדינה. בני המשפחה, שעסקו גם בצמחי מרפא, שילבו את הידע של שני התחומים ויצרו סבון בניחוח ייחודי, ללא ניחוח מלאכותי, ללא שומן מהחי וללא SLS. בת משפחת מלכי, ממשיכה גם היום לפקח על ייצור הסבון כחול-לבן. הוא לא מנוסה על בעלי חיים והוא לא מכיל פילרים, כימיקלים, דטרגנטים והאריזות ניתנות למיחזור.

להשיג בצבע לבן או ירוק פיסטוק.

כשר בהשגחת בד"צ מחזיקי הדת.

המחיר: כ-50 ש"ח* לאריזת שלישייה (כל סבון 100 גרם. סה"כ 300 גרם).

להשיג ברשת ניצת הדובדבן, בתי טבע, בחנויות מובחרות ברחבי הארץ ובאתר: www.jmalki.co.il

צילום: יח"צ (חווה חקלאית ירדן)

סגור לתגובות.