"קרם הקסם" של "ספירולינה פול לייף" מצטרף אל "תרופות ההצלה" שלי

ג'ל מבריא מעלי אלו-ורה טריים אינו נגיש לי, אבל "תרופות הצלה" לסוגיהן שוכנות יפה במגרה שלי. יש אצלי "טראומיל" במשחה ובטיפות, "רסקיו" בטיפות וגם "ארניקה" בטיפות. החבר החדש שהצטרף אליהן הוא "קרם הקסם" של "ספירולינה פול לייף" והוא בהחלט ממלא אחר ההבטחות כקרם טיפולי, המתאים לכל המשפחה.

מבחינת הפורמולה הצמחית שלו, הוא מכיל שילוב של שמנים בכבישה קרה – שמן שקדים ושמן קוקוס לריכוך והזנת העור. גם חמאת שיאה – להזנה ולהגנה על העור. תמציות מהצמחים קלנדולה וארניקה – להרגעה והקלה על עור פגוע, אדמומי ומגורה. שמנים אתרים של עץ התה, אקליפטוס ועשב לימון – להרגעת העור.

הפורמולה הזו מעניקה ל"קרם הקסם" תועלות של הרגעת העור, הקלה על אי הנוחות שנגרמה לו, טיפול בכוויות, פצעים, חתכים, עקיצות, גירויים, גירודים ואפילו מכות יבשות. אצלי, הוא הוכיח עצמו בהרגעה מיידית של כאב מכוויה קלה מטיפת שמן שניתזה ממחבת חם וכן עזרה ממשית לאצבעות כפות הרגליים, שמשום מה יש לי נטייה לתקוע אותן ברגלי השולחן הקטן בסלון.

אריזה מאוד נוחה בגליל לבן מעוטר בחן עם משאבה איכותית להוצאת כמות מדודה בלי חשש לבזבוז חומר שיצא כמות רבה בלחיצה לא זהירה. אין במוצר אלכוהול ולכן אין תחושת צריבה או אי נוחות בהנחתו על עור פגוע. בפרוש מומלץ להחזיק בבית.

לפרטים נוספים ולרכישה באתר "ספירולינה פול לייף בע"מ":

www.spirulina.co.il

077-7006377

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.