מנפלאות סבון "טבעבון" לשיקום בריאות העור

פעמיים, בקיץ האחרון, הסבון של "טבעבון" הבריא בשימוש אחד את גירויי הדאודורנט בבתי השחי שלי. לאותה מטרה, הצעתי אותו לשני בני משפחה נוספים – והם הסכימו איתי, לחלוטין. מזמן הפסקתי עם הדאודורנטים בתרסיס ועם אלה המאוד חזקים ועברתי ליותר עדינים – ובכל זאת, הופיעו גירויי אדמומיות בקווי הקפלים בבית השחי. ניסתי להימנע מדאודורנט נוסף ולהשתמש בסבונים עדינים ובמשחות עור שונות שיש לי בבית – אך ללא הטבה. הסבון של "טבעבון" עשה זאת בפעם אחת.

מפתחת הסבון בעלת המותג "טבעבון" היא אפרת שמחה אפריאט מכרכור, שהקימה אותו לפני כ-6 שנים. היא פיתחה את פורמולת צמחי המרפא מבחינת הצמחים המשולבים והכמויות היחסיות ביניהם. כל הצמחים מכוונים לתת מענה לבעיות עור. את חלקם היא אוספת בשדות המשפחתיים ואחרים היא רוכשת כצמחים טריים או מיובשים. החליטה (בישול במים), שהיא מכינה מהם, עוברת למפעל הסבונים "מסיק" ברמת הגולן, שם מיוצרים עבורה הסבונים המוצקים. בסבונים אלה משולבים החליטה שהכינה ביחד עם שמנים צמחיים של קוקוס, אבוקדו, קיק, גרניום, פטשולי, עץ התה. הסבונים מיוצרים בתהליך קר אשר מגן על הוויטמינים החיוניים, המינרלים, חומצת השומן וחומר נוגד חמצון שנמצאים בשמנים של הסבון.

למעשה, "טבעבון" הוא סבון אחד, אותה הפורמולה, אלא שעם תוספת של 4 ניחוחות ארומטיים, כך שניתן לבחור מביניהם בניחוח המועדף אישית. מכלל זה יוצא סבון "פמינה" שנוספו לו עוד מספר צמחי מרפא, הנותנים מענה לבעיות וגינאליות וטחורים. תכולת ה-100% מרכיבים טבעיים מתמציות צמחי מרפא של ארץ ישראל ושמנים טהורים – מעניקם לסבונים האלה את תכונת ההרגעה שעור רגיש משתוקק אליה, שלא לדבר על כך שהרבה בעיות עור נגרמות מגירויי יתר של סבונים שונים.

סיפרתי לאפרת על הצלחת הטיפול של "טבעבון" בבעיות גירויי בתי השחי במשפחתי – והיא לא השתוממה. לדבריה, הרבה לקוחות מספרים לה על הטבה שהם זכו לה בבעיות עור שונות.

אופן השימוש המומלץ:

1) לניקוי ורענון העור – יש לשפשף עם הסבון ולאחר מכן לשטוף.

2) לסובלים מבעיות עור – יש לשפשף עם הסבון עד שהוא נהפך לקרם, למרוח אותו על העור ולהמתין כשתי דקות. לפי הבחירה האישית, אפשר להשאירו כך על העור או לשטוף במים.

3) לסובלים מפצעי בגרות – בבוקר ובערב, יש לשטוף את הפנים עם הסבון. לפני השינה, יש למרוח קצת מהסבון על הפצעים ולהשאיר למשך הלילה.

4) לחיזוק שורשי השיער ונגד קשקשים – להכין בכפות הידיים קצף מהסבון ולעסות את הקרקפת עם הקצף. להמתין כשתי דקות ולאחריהן לשטוף את השיער באופן יסודי. מי שמעוניינת בריכוך השיער, יכולה למרוח קונדישינר (לאחר שטיפת הסבון) על אורכי השיער אך להימנע ממגע הקונדישינר בשורשי השיער. מומלץ לבצע את הטיפול באופן יומיומי.

5) לטיפול בכפות רגליים סדוקות ויבשות – לעסות היטב מהסבון על כפות הרגליים ולא לשטוף. לגרוב גרביים ולהשאיר כך למשך הלילה.

6) לבעיות וגינאליות וטחורים – יש לשפשף עם הסבון על המקום, להשאירו למספר דקות ולאחר מכן לשטוף במים קרים.ההזמנה באתר "טבעבון": www.heb.soap.org.il  ובסלולרי: 055-6600863

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.