ל"דייסון" מחליק שיער חדשני עם טכנולוגיית פלטות גמישות

החלקה ביתית של השיער, שאינה פוגעת בו, מבטיח מחליק השיער החדש בשוק של "דייסון" – "Dyson Corrale", שייחודו בשלושה היבטים: 1) מחליק אלחוטי בעל נוחות שימוש בכל מקום ובכל זמן; 2) בעל פטנט ייחודי של פלטות גמישות, המבטיחות איסוף טוב יותר של השיער בזמן פעולת ההחלקה; 3) מעניק עיצוב מתקדם עם מחצית מהנזק לשיער. תסכמנה איתי, ששלושתם יחד בוודאי ישנו את חוויית השימוש. בדיוק כפי שעשו בגאווה שני החידושים הקודמים של המותג: מייבש השיער – "Supersonic", אשר סימן את המעבר של "דייסון" למוצרי עיצוב וטיפוח שיער ומעצב השיער -"Airwrap" שהושק ברחבי העולם באוקטובר 2018, והתבסס על המומחיות של "דייסון" בבריאות השיער ופיתוחים מדעיים – הפך במהרה לאחד ממוצרי "דייסון" הנמכרים ביותר וזכה לכינוי "Wrap-star" ממגזין "ווג".

"דייסון" היא חברת טכנולוגיה עולמית עם חטיבות הנדסה, מחקר, פיתוח ובדיקה בבריטניה, מלזיה, סינגפור והפיליפינים, שקרוב לעשור חוקרת את נושא החלקת השיער. לחברה 10,551 פטנטים רשומים ופטנטים תלויים ברחבי העולם. דייסון מעסיקה ישירות מעל 16,000 עובדים ברחבי העולם, כולל 6,000 מהנדסים ומדענים. צוותי מומחים אלה חקרו בפירוט את הנושא: החל ממבנה השיער ועד לדינמיקת זרימת האוויר במכשירים, תוך הבנת הנזק התרמי, המכני והכימי – והשפעותיהם הנלוות שלהם על בריאות השיער.

באירוע השקה סופר-מגניב והכי ענייני, שהתקיים בשבוע שעבר ביו-טיוב, הוסבר לנו כי "Dyson Corrale" הינו המחליק הראשון והיחיד עם טכנולוגיית פלטות גמישות פורצת דרך, המספק עיצוב מתקדם יותר והגנה על השיער בהשוואה למחליקי שיער רגילים. יתרון הפלטות המתכווננות ביכולתן להפעיל חום ומתח אחידים לכל אורך השיער – בכל משיכה של המחליק. הודות לכך, הן יוצרות פעולת החלקה מהירה ומדויקת יותר תוך הפחתת ההסתמכות על חום. טכנולוגיה חדשנית נוספת היא טכנולוגיית בקרת החום החכמה והמוערכת של "דייסון", השומרת על טמפרטורות מדויקות. ב-"Dyson Corrale" משולבת גם טכנולוגיית סוללות ליתיום-יון ארבעה תאים, המספקת ביצועים מצטיינים למכשירים אלחוטיים.

כדאי להבין את יתרון טכנולוגיית פלטות Corrale של "דייסון":

1) כדי ליישר שיער, נדרש שילוב של חום, מתח ודחיסה ובקרה. החום מבצע את שבירת קשרי המימן בשיער; המתח והדחיסה מביאים לעיצוב מחדש של קשרים אלו; הבקרה נחוצה בכדי ליישם חום ומתח באופן שווה.

2) הבדיקות המקדימות של "דייסון" הבליטו את העובדה שמחליקים עם פלטה שטוחה יכולים להפעיל חום ומתח רק על החלק העבה ביותר של השיער. המשמעות היא שלכיוון קצה השיער, יש קצוות רופפים שאינם מטופלים או נמתחים ולכן קופצים החוצה ונאספים בחזרה רק באמצעות משיכות חוזרות ונשנות של המחליק. משיכות אלו גורמות להפעלת חום קיצוני על השיער, ולהפחתה בחוזק, בברק ובצבע .

3) החידוש של "דייסון": פיתוח פלטת סגסוגת מנגן ונחושת, הכוללת שילוב מאוזן בקפידה של שש מתכות בכדי לספק גמישות, חוזק והולכה תרמית אופטימלית. כל פלטה מעוצבת ל- 65 מיקרון (רוחב השיער) ועם קצוות טורמלין לייצור תכונות מייננות המסייעות להפחתת סטטיות. בשונה ממחליקים מסורתיים, הפלטות הגמישות הייחודיות של מחליק "Dyson Corrale" תוכננו לקבץ ולאסוף את השיער טוב יותר, ולכן מאפשרות למשתמשים שליטה רבה על תוצאות העיצוב. ככל שהפלטות מותאמות לשיער – הן מפעילות מתח בצורה אחידה יותר ומפסיקות את תופעת הקצוות הקופצים. שליטה זו מאפשרת הסתמכות מופחתת על חום, במחצית מהנזק הנגרם ע"י שימוש במחליקים רגילים.

4) מדעני השיער של "דייסון" גילו שלמרות שברוב המחליקים הרגילים קיימים מצבי הגדרת טמפרטורה – הרי שבזמן אמת, הטמפרטורה המועברת מהפלטות יכולה להשתנות באופן משמעותי מכיוון שהאלמנטים בתוך המחליק מגיבים למקור המתח.

5) במענה לכך, למחליק "Dyson Corrale" שלושה מצבי הגדרת חום מדויקים: 165, 185 ו- 210 מעלות.  טמפרטורות אלו מאפשרות להתאים את עוצמת החום לסוג השיער ולסגנון העיצוב הרצוי. גמישות זו, בשילוב עם השליטה המוגברת שמספקות הפלטות הגמישות – מאפשרות עיצוב בטמפרטורות נמוכות, מבלי להתפשר על התוצאות. בדומה למייבש השיער "Dyson Supersonic" ולמעצב שיער Dyson Airwrap – מחליק השיער "Dyson Corrale" כולל טכנולוגיית בקרת חום חכמה. בעזרת חיישן פלטינה, הטמפרטורה נמדדת 100 פעמים בשנייה. טכנולוגיה זו מתקשרת עם מיקרו-מעבד אשר שולט במערכת החימום שמספקת חום מדויק ואמין.

6) סוללות ליתיום-יון ארבעה תאים: המומחיות של "דייסון" היא טכנולוגיית סוללות אשר נולדה מפיתוח שואבי אבק אלחוטיים, ואשר מיושמת ביכולות האלחוטיות של מחליק השיער "Dyson Corrale". מחוזק בסוללות ליתיום-יון ארבעה תאים, מחליק "Dyson Corrale" מספק את אותם ביצועים תרמיים של מוצר חוטי, עם היתרון של הניידות והמתח החשמלי האוניברסלי של מחליק אלחוטי. תכונת מצב טיסה במחליק מבטיחה גם שהמכשיר עומד בתקני טיסה וכי ניתן לארוז אותו עם כבודת היד העולה למטוס.

7) מחליק "Dyson Corrale" נטען לטעינה מלאה תוך 70 דקות ומספק עד 30 דקות של עיצוב אלחוטי. הצבת המחליק בעמדת ההטענה הארגונומית, תוך כדי עיצוב השיער או חיבור כבל הטעינה המגנטי 360° – מספקת מצב טעינה משולב לעבודות סטיילינג ממושכות יותר ועיצוב נוח, נגיש ומרהיב.

אסכם את יתרונות המחליק:

1) המחליק היחידי עם פלטות גמישות, המעצבות ואוספות את השיער.

2) תוכנן כדי לספק את אותו סגנון עיצוב עם פחות הסתמכות על חום, וכתוצאה מכך במחצית הנזק לשיער.

3) נוחות אלחוטית שנולדה מההשקעה והמומחיות החלוצית של "דייסון" בהשקעה של מיליארד פאונד בטכנולוגיית סוללות.

4) פלטות גמישות מתכווננות מוגנות פטנט, מיוצרות מסגסוגת מנגן ונחושת עם 15 צירים זעירים גמישים המתאימים לשיער, ומפחיתים את אפקט ה"פריז" והשערות הקופצות.

5) מערכת חימום דינמית, פורצת דרך, המשולבת בפלטות ומספקת שלוש דרגות חום מדויקות.

6) בקרת חום חכמה: טכנולוגיה משולבת לוויסות טמפרטורת הפלטות 100 פעמים בשנייה, המבטיחה דרגת חום מדויקת ואמינה.

7) סוללות ליתיום-יון ארבעה תאים, המספיקה לעד 30 דקות של עיצוב אלחוטי עם עוצמת חום של מחליק עם כבל. טעינה מלאה תוך 70 דקות בלבד.

8) לשימוש חוטי או אלחוטי: ניתן להשתמש במחליק "Dyson Corrale" באופן אלחוטי או בחיבור כבל חשמל תוך שימוש בכבל הטעינה 360º או מיקום המכשיר בעמדת הטענה המעוצבת בצורה ארגונומית בפרקי זמן קבועים תוך כדי עבודת הסטיילינג.

המחיר: 2,290 שקל (עד סוף חודש ספטמבר מוצע מחיר השקה: 2,190 שקל).

שנתיים אחריות ושירות VIP בבית הלקוח.

למידע נוסף ולרכישה באתר היבואן הרשמי "ב.נ.ז.כ סחר יבוא והפצה בע"מ": www.dyson.co.il

ניתן להשיג גם בסניפים נבחרים ברשתות אפריל, א.ל.מ, סופר פארם ובדיוטי פרי טאצ' איט.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.