ל"חמת" ברזי "TWIST" ייחודיים בעיצוב אישי ושילוב צבעים

מעכשיו, אתם תחליטו איך ייראה הברז החדש שלכם – על חלקיו השונים. נפתחה בפניכם דרך חדשה להעניק סטייל ייחודי לחדרי האמבטיה והמטבח שלכם עם ברז פרסונלי בעל חותם אישי שלכם. מפליא? – בדיוק כך. חברת הברזים "חמת" היא השחקנית הראשונה בתחום העיצוב בישראל, שמעניקה את היכולת לצרכן לתת לברז חותם אישי. לבחור את הצורה הכללית של הברז ואת צורת כל אחד מחלקיו ותתפלאו – גם את הצבע שלהם. השם הוא "TWIST" של "חמת". קונספט חדשני ומהפכני בעולם העיצוב לבית, המעניק לצרכן הפרטי את האפשרות לעצב לעצמו ברז בהתאם לטעמו האישי וחיבור לעיצוב הכולל של חדר האמבטיה או המטבח שלו. דרך מקורית לשדרג כל מטבח ואמבטיה ממוצר בסיסי – למוצר עיצובי, איכותי ויוקרתי, בדרך חדשנית ומהפכנית בעולם העיצוב.

ביקרתי בחנות "חמת" ב"דן דיזיין-סנטר" בבני ברק והתרשמתי ביותר מהקונספט הייחודי והחדשני לעיצוב ברזים לאמבטיה ולמטבח בבחירה אישית דרך אתר ייעודי. אתר מכירתי חדש, שמעניק לצרכנים את חווית הקנייה הווירטואלית השלמה ומציע למשתמש מעל ל- 50 אלף אופציות עיצוב שונות. החל משלב בחירת דגם הברז, דרך בחירת הצבעים ועד לסופה – קבלת המוצר והרכבתו בבית הלקוח. לעזרת הלקוח, באתר, תמונת הדמיה איכותית של המוצר ודוגמאות לעיצובים ייחודיים של מעצבים.

אתם חושבים שאולי תהיו בעניין? כדאי לכם לבקר בחנות ה POP UP – של "חמת" ב"דן דיזיין סנטר" בבני ברק. לאורך כל חודש ינואר, היא פתוחה בימים א' – ה' בשעות 10.00- 21.00 ובימי ו' בשעות 9.30 – 14.00. את פניכם יקבלו אנשי מקצוע ומעצבים מטעם חברת " חמת" ותוכלו להינות מחוויה וירטואלית יוצאת דופן בשימוש במסכי ענק, שידגימו את תהליך העיצוב האישי והעצמאי של הברז שלכם.

באירוע ההשקה אמר רועי רגרמן, מנכ"ל קבוצת "חמת": "בשנים האחרונות זיהינו את המגמה הגוברת, אליה הולך שוק המכירות בישראל, במסגרתה הדיגיטל הופך אט אט לזירת המכירות המרכזית לצד הרצון לייצר עיצוב עם חותם אישי והבנו כי אנו חייבים להיות הראשונים ולהוביל את המהפכה הזו בתחום הברזים בישראל. קיימנו מספר לא מבוטל של קבוצות מיקוד וסקרי צרכנים, אשר המסקנה שעלתה מכל אחד מהם היא שהיום אין אף פלטפורמת מכירה המאפשרת להוסיף למוצר את החותם האישי. מעצם היותנו חברה יצרנית, ניתנת לנו האופציה להפיכת החזון למציאות בהשראת "חופש הבחירה" וכך בעצם נולדה סדרת הברזים "TWIST".

הוסיפה גלי אורון בן חיים, סמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת "חמת": "בשנים האחרונות עולם הברזים למטבח ולחדרי האמבט הפך לעולם של אופנה, סטייל, חדשנות ולא עוד מוצר גמר בניה. אלו הביאו אותנו ליצור את TWIST, הקונספט הראשון בעולם שמאפשר לבונים, למשפצים, לבעלי המקצוע וגם אלו שפתאום בא להם להחליף ברז, לשבת בבית, בחלל העיצובי, ובאמצעות ממשק אינטרנטי ייחודי ליצור ולהתאים לעצמם את הברז האידיאלי עבורם. ברז שמתאים לחלל האישי שלהם ושלא תמצאו אצל השכן, לבצע רכישה ולקבל אותו עד הבית. אנו משוכנעים ש- TWIST מביא איתו חוויה צרכנית מדהימה וחדשה בתחום עיצוב הבית באמצעות מסחר האון-ליין שכבר מזמן הפך למעין קניון גלובלי ענק שצומח בצורה מטאורית".

טווח המחירים: 600 שקל – 2,300 שקל.

לינק לאתר www.my-twist.co.il  – TWIST

צילום: הדמיה סטודיו "מיראג" עיצוב גל בר, לנס הפקות (החנות)

סגור לתגובות.