ל"לוריאל" קרם ופודרה "ניוד מג'יק BB"

blog 19 - loreal 1"לוריאל" מצטרפת לטרנד המתעצם של מוצרי BB, אך בעוד כל הקודמים הסתפקו בקרם – "לוריאל" משיקה גם קרם וגם פודרה. הקרם מכוון לכל סוגי העור ואילו הפודרה מיועדת יותר לעור שמנוני ומבטיחה להעניק לו מראה מאט הודות לרכיבים ייחודיים לוויסות רמת השמנוניות.

בעיקרון, כמו מרבית מוצרי BB  – גם אלה של "לוריאל" מבטיחים לספק 5 תועלות במריחה אחת. הבטחת "חמישיית הטיפוח והיופי" נמצאת בבסיס הקטגוריה, שמבקשת לתת מענה לצרכים של צעירות וממהרות, שעור פניהן טרם העלה סימני גיל עמוקים והן רוצות שייראה נפלא, בתואם ללבוש המושקע והתסרוקת – אבל אין להן את הזמן העודף בבוקר להשקיע בסדרת מריחות קרמים ומייק-אפ מעל.

תועלות ה"ניוד מג'יק BB קרם" הן: לחות שאמורה להחזיק מעמד כל היום, מראה עור חלק, אחיד, זוהר ודרגת כיסוי קלה. ייחודי לקרם זה הוא טכנולוגיית פטנט של גוון במיקרו-קפסולות, המשתחרר במגע בעור. ברגע הראשון, הן מורגשות על העור כגרגרים קטנטנים, אך הם נמסים מהר מאוד ומתמזגים בעור בגוון הטבעי שלו. מיוצר ב-2 גוונים: בהיר ומדיום.

ה"ניוד מג'יק BB פודרה" מיועדת, בעיקר, לעור שמנוני ומכילה רכיבים לנטרול הברק והענקת מראה מאט עד 8 שעות. כמו כן, היא קלה על העור ומעניקה כיסוי אחיד, גימור חלק, ותחושת רעננות. מיוצרת ב-3 גוונים:  בהיר, מדיום וכהה.

מחיר הקרם 162 שקל (98 שקל עד סוף פברואר) ומחיר הפודרה 157 שקל (95 שקל עד סוף פברואר).

blog 19 - loreal 2

צילום: מוטי פישביין


כתיבת תגובה