ל"נוקס" הצרפתית סדרת אנטי-אייג'ינג – "מרוויאנס אקספרט"

מעולים הקרמים החדשים של "נוקס", לעור שלי הם ממש מצויינים כי אין בהם שום דבר ש"מעצבן" אותו – אבל כן יש בהם הרבה מאוד רכיבים פעילים. תמיד במרקמים נעימים ורכים, ניחוחות צמחיים רעננים וללא פראבנים. "Merveillance Expertk" היא סדרת טיפוח חדשה לנשים בגיל 40+ המבוססת על נוסחת אנטי אייג'ינג חדשנית בתחום הקוסמטיקה עם פעולה כפולה: הראשונה – פעולת אנטי-גליקציה להגנה על העור והשניה – פעולת דה-גליקציה לשיקום 3 החלבונים החשובים בעור: הקולגן, האלסטין והוימנטין (Vimentin). זאת, הודות לרכיבים פעילים מפרח ה Daylily- שלדברי מדעניה, התגלו כיעילים להפחתת קמטים ולמיצוק העור.

Daylily (בעברית מרוקליס) הוא פרח מדהים ביופיו, שפורח בבוקר ו"מת" בערב. המדענים במעבדות "נוקס" הצליחו בעזרת טכניקה מיוחדת, ידידותית לסביבה וללא שימוש בכימיקלים – למצות מהפרח המיוחד הזה 12מולקולות "פעילות", ומהן פיתחו נוסחת אנטי אייג'ינג עם מקסימום אפקטיביות. מה עושות המולקולות האלה? לדברי החוקרים, הן מסוגלות להשפיע על חלבון בעור בשם "וימנטין", שהינו גורם מרכזי בתהליך הזדקנות העור. הגילוי הביא את "נוקס" לרשום 3 פטנטים חדשים בנושאים: מיצוק העור דרך פעולת האנטי-גליקציה; אפקט רב עצמה של נוגד חימצון; השפעה על המראה הזוהר של העור.

בסדרה החדשה 5 מוצרים לטיפוח הפנים: סרום (30 מ"ל, 287.90 שקל), קרם יום לעור רגיל, קרם יום עשיר לעור יבש, קרם לילה (כל אחד משלושת הקרמים באריזת 50 מ"ל והמחיר 256.90 שקל) וקרם עיניים (15 מ"ל, 199.90 שקל). בכולם משולבים ניחוחות הפרחים יילינג ילנג ויסמין לצד הווניל הנשי. ניסיתי אותם, עוד לא מספיק זמן כדי להעיד באופן מלא על תוצאות, אבל חייבת להודות שהנעימות לעור של "נוקס" הדרמו-קוסמטית הצרפתית – בולטת ביותר. הסרום והקרמים ממש נעימים לעור שלי ואכן מעניקים לו מראה יפה יותר. במיוחד התרשמתי מקרם העיניים, שיש לו מרקם מעולה והוא נספג מהר ומאפשר להתאפר בלי שהות מיותרת. השימוש בו בלילה מוכיח עצמו בבוקר – העור סביב העיניים "מודה" יפה למה שקיבל. הוא נראה מוחלק יותר, מלא – וללא נפיחויות

אופן השימוש: 1) את הסרום מניחים על עור פנים נקי (לפני הקרם). לדברי החברה, הוא מכוון להעניק החלקה מיידית של העור ואפקט הרמתו עד 8 שעות ובנוסף, כבר מהשבוע הראשון לשימוש, ניתן להבחין ב"השטחת" הקמטים ובמיצוק העור; 2) מניחים מקרם העיניים; 3) מעל הסרום מניחים את קרם הלחות ליום (מיוצר בשני מרקמים: רגיל ועשיר במיוחד) והוא מעניק לחות עמוקה, ש"ממלאת" ו"מתפיחה" את הקמטים מבפנים; 4) לאחר ניקוי הפנים בערב, שוב מניחים מהסרום ומעליו את קרם הלילה המחדש. קרם הלילה מכיל תמציות של אצות שמקורן באסיה והן תורמות לחידוש פעילות העור ולשמירה על האלסטיות והמיצוק שלו. כמובן שלא שוכחים, גם בלילה, את קרם העיניים, שמעניק מראה "מורם" ומפחית כמעט באופן מיידי את מראה העיגולים הכהים והנפיחויות ("השקיות").

אי אפשר לסיים את הסקירה בלי להתעכב על נקודה חשובה, חשובה ביותר לצרכניות ישראליות, שכל כך "שטופות מוח" בעניין מסנני הקרינה: מוצרי "נוקס" נטולי מסנני קרינה. האם זה רע? – התשובה היא לא. זה מצויין. זו בדיוק הדרך הנכונה לנהוג בבעלות עור רגיש. באופן אישי, אני מכירה לא מעטות וגם צעירות, שמעדיפות להניח על עור פניהן ביום קרם לילה במרקם קליל – ולא קרם יום עם מסנן קרינה.

את הגישה של "נוקס" בעניין היעדר מסנני-קרינה, הסבירה לי בעלת המותג הגב' עליזה ז'אבס, יהודייה שגדלה בילדותה בישראל, בעת ביקורה בארץ בחורף האחרון. לדבריה, הישראליות, האמריקאיות והאוסטרליות באמת מבקשות מוצרים עם מסנן קרינה והן בהחלט יכולות להוסיפו כמוצר נוסף מעל לקרם הטיפוח. הנשים האירופאיות, שמזג האוויר שלהן נטול שמש חזקה חלק גדול מהשנה ועורן מטבעו רגיש יותר – מעדיפות שלא יהיה מסנן בקרם כי הוא נוטה לגרום לרגישויות, בעיקר לאחר שימוש יומיומי מתמשך. כשהן מניחות מסנן-קרינה – הן מעדיפות אותו מעל קרם טיפוח ולא ישירות על עור הפנים.

המקום הגבוה במכירות ש"נוקס" זוכה לו באירופה, המקום הראשון שיש לה במכירות בבתי מרקחת בצרפת מאז שנת 2012 והגידול במחזור המכירות בכל שנה בכ- 20% – מעיד שהיא צודקת. את "נוקס" היא ייסדה בצרפת בשנת 1989 וכיום הם משווקים בלמעלה מ-64 מדינות ובכ-35 אתרי ספא יוקרתיים ברחבי העולם. ל- NUXE מעבדות עצמאיות למחקר ולפיתוח ועד היום רשמה לזכותה 45 פטנטים. המוצרים מכילים רכיבים פעילים המופקים מצמחים, עוברים בדיקות איכות קפדניות, המרכיבים ויעילותם נבדקים בפיקוח מעבדה חיצונית, המאושרת על ידי משרד המחקר הצרפתי. אינם מכילים חומרים משמרים, פראבנים ופנוקסיאתנול. כל אריזות המוצרים ניתנות למחזור. בארץ, המוצרים נמכרים ברשת "סופר פארם", בבתי המרקחת של "מכבי שירותי בריאות" ובבתי מרקחת פרטיים נבחרים.

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.