"מאלו וילז" מציגה את מראה הסתיו-חורף

שפתוני "מאלו וילז'" בגוונים עזים של שזיף עסיסי, אדום אינדיאני, פטל וברונזה כהה – מתאימים למראה החורף הנוכחי שאוהב את הכל ביחד – גם עיניים "חזקות" באיפור מעושן וגם שפתיים עסיסיות.

לאירוע שערכה החברה בארץ, הגיע מגרמניה המאפר הראשי,  ג'ובאני פאסילו,  הדגים, הדריך וסיפר כי השנה הוסטה הצידה הקביעה המקובלת, לפיה יש לבחור בין הדגשת העיניים להדגשת השפתיים. 3 טיפים לקהל הרחב:

1)    מכיוון ששתי העיניים אינן שוות – כדאי, מראש, לשרטט את הנקודה שעד אליה יגיע קו האייליינר.

2)    לקו האייליינר מוצלח – עדיף למשוך את העפעף העליון כלפי מעלה ולא  הצידה (כפי שאנו רגילות) כי בשיחרור המשיכה הצידה מופיעים "גלים".

3)    לפני הצמדת הריסים המלאכותיים הפופולריים, יש להניח מעט מסקרה, שתעניק גוון תואם לריסים הטבעיים.

השפתונים רכים ונעימים למריחה ואליהם מצטרף תוחם עמיד במים (98 שקל כל אחד). מוצר ייחודי הוא  "פרפקט ליפ פיקס", שמקבע כל שפתון ותוחם  (לא ליפ-גלוס) למשך שעות – כל עוד לא נוגסים במזון שמנוני. להסרתו כדי להשתמש במסיר איפור עם שמן (120 שקל). לצלליות העיניים גווני בז' מבריק, סגול מעושן, כסף כהה, פחם כהה (57 שקל) ויש מקבע שמעצים ומעמיק את הגוון ומונע הצטברותו בקפלי העפעף (99 שקל).

ג'ובאני פאסילו הדגיש כי  הקו המנחה בחברת האיפור המקצועית, מעבר למוצרים הייחודיים, הוא תכולת רכיבי אנטי-אייג'ינג מטפחים. בין המוצרים המעניינים: פריימר לפנים שגם מעניק מוצקות וגמישות (15 מ"ל, 196 שקל); "קרם קומופלאג'" לכיסוי כתמים, כהויות, צלקות, אדמומיות (125 שקל) ועוד.

להשיג בבית "גרנטיק" (ויצמן 32 ת"א 03-6950004),  בחנות הדגל של החברה (מוריה 118 חיפה),  אצל מאפרות וקוסמטיקאיות ובאתר www.maluwilz-israel.co.il

צילום: יח"צ


כתיבת תגובה