מראה השיער החורפי של שחר מלכה

קארה רטרו שיקי – מדורג בזווית של 45 מעלות בעורף, ליצירת תחושת נפח וגובה בקודקוד ופוני שמגיע עד מעל קו הגבות ושומר על מראה אוורירי ופתוח – זהו מראה החורף המועדף על מעצב השיער שחר מלכה מכפר סבא.

הסיפור המעניין, ששמעתי מחברה עוד לפני ביקורי במספרה, הוא שהסלון היפה, ברח' הכרמל 18,  הפך כתובת שואבת לנשים שכילדות ונערות, בחולון של פעם, הסתפרו אצל האבא. במהלך הלימודים, הקריירה והילדים שגדלו, הן החליפו מספרות ומעצבי שיער – וכיום, כשהן בוגרות ומחוברות לעצמן – הן מחפשות את "הבן של יהודה".  מגיעות אל שחר מרמת-אביב, רעננה, הרצליה, מביאות חברות, שמביאות את הבנות שלהן. מגיעות – ונשארות.

הסלון בן 3 קומות (300 מ"ר),  עוצב בידי האדריכלית רונה לווין. הריהוט והאביזרים יובאו מחברת MALETTI האיטלקית, המובילה את תחום עיצוב המספרות בעולם. בקומת הכניסה, מתחם העמדות ועיצוב השיער, תקרה ייחודית שמתנשאת לגובה 6 מטר; בקומה השניה,  תהליכי הכימיה של צביעת השיער, הדורשים זמן הכנה והמתנה לא קצרים. מצד אחד פרטיות לצובעות, מהצד השני – היעדר ריחות כימיים למסתפרות. בקומה התחתונה מחלקת קוסמטיקה עם טיפולי פנים, מניקור פדיקור, עיסויים שונים כולל עם אבנים חמות.

צילום תספורת: ירין פיין וגיא כושי

צילום הסלון: שי ווליץ וערן לם


כתיבת תגובה