בוטיק "שרמז" לילדות ונערות

שמלות האירוע שמציע בוטיק-סטודיו "שרמז", ברח' שדרות ירושלים 96 ברמת גן, לילדות ונערות בגילאי 2 – 18, יכלו לתת מענה מצויין גם לפני שנים. אז, בת משפחה חגגה בת-מצווה בבית-מלון בתל-אביב והיה קשה למצוא שמלה. הפתרון נמצא בחנות לבגדי ילדים בשרון, היכן שמשפחות ערביות מהאיזור נהגו לרכוש בגדי חג לבנות. מתאימה, מחמיאה ולא יקרה. עם כתפיות נקשרות, תחרה ובד מבריק. הילדה היתה גאה ומאושרת.

לא צריך לצייר את התמונה כ"בגדים לעשירות המרכז", כי המציאות שונה. בעלות בוטיק מצפון הארץ ביקשו מ"שרמז" דגמים להצגה בבוטיק שלהן. גם הבנות בצפון מעוניינות לרכוש אותו הדבר. הן תוכלנה למדוד ולבחור, כמו שמאפשר הסטודיו ברמת-גן, שיתפור את השמלה עבורן. כך סיפרו בעלות המקום, יעל יצחקי ואיילת בר, באירוע לבלוגריות.

הרעיון המוביל הוא "שמלות אירוע" במחיר  400 – 1,500 שקל (לבנות 18). מגיעים להתרשמות, הבנות מודדות ובוחרות: את הדגם, הצבע, פרחים גדולים או קטנים, עם או בלי אבנים. במדידה השניה בודקים שהכל בסדר – ואפשר לקחת הביתה את השמלה שנרכשה.

ניתן לצרף נעליים (200 – 400 שקל), צמיד (160 – 300 שקל), שרשרת (130 – 300 שקל), כתר ועגילים (100 – 200 שקל כל אחד). בקונספט של "סלון כלות", ניתן לרכוש חבילת יופי ליום האירוע, שכוללת תסרוקת, איפור שמתאים לגיל, לק, כולל כיבוד, פינוקים ואפשרות לבוא עם חברה (500 שקל).

הציבור הדתי, סיפרו איילת ויעל, מעוניין באותו עיצוב, אך באורכים המתאימים לקבוצה החברתית שלהם. את השמלה שבחרו, יתפרו עבורן, באורך המבוקש, יצורף שרוולון מבד תחרה עם או בלי בד סאטן אטום התואם לשמלה ("שרמז" הוא שם בד הטריקו ממנו עושים תחתית לשמלה).

צילום: לימור סידי


כתיבת תגובה