ל"קליניק" סרום "חכם" חדשני וייחודי

ההבטחהblog 88 -clinique הקוסמטית מאוד יוצאת דופן: "סרום שנוצר, כביכול, בדיוק עבור העור הפרטי של כל לקוחה ועל-ידי כך לספק תיקון מותאם אישית" – כך לדברי "קליניק", באשרלפעילות הסרום החדשני שלה, "סמארט ריפייר סרום", שאותו היא מגדירה כ"חכם". ה"חוכמה" שלו היא הפניית יכולות הטיפול המגוונות שבו – בגוון עור לא אחיד, בכתמים כהים, במראה עור עמום, בקמטים וקמטוטים ובמיצוק העור – בלי "לבזבז" את תועלותיו על מה "שלא צריך". כלומר, ההבטחה ב"חוכמת הסרום" היא שכל משתמשת בו תהנה מטיפולו הממוקד בעור פניה – לפי צרכי עורה העכשוויים.

למטרת השגת התועלות של מיצוק העור והענקת אפקט מתיחה באזורים נפולים, משולבים בפורמולת הסרום החדש מרכיבים המעודדים ייצור קולגן, כמו חלבון מי גבינה ותמצית Siegesbeckia Orientalis. אלה עוזרים בבנייה מחודשת של תשתית התמיכה של העור. עור דק ושמוט, אמור לזכות בשיקום הגמישות ובמראה בעל נפח בריא. רמות הלחות בעור נשמרות הודות לחומצה היאלורונית ולתמציות שעורה, נבט חיטה ומלפפון – כך שהעור מוזן היטב בלחות וזוכה למראה גמיש ובעל נפח בריא לאורך כל היום.

למטרת הפחתה במראה הקמטוטים והקמטים ואפקט "מתיחתם" משולבת בפורמולה תערובת של פפטידים הממריצים ייצור קולגן, כמו אצטיל הקספפטיד-8 ופלמיטואיד אוליגופפטיד. קפסולות של אנזימי תיקון, וביניהם אולטרזומים, פוטוזומים ורוקסיזומים, משחררות מרכיבים הפועלים יחד לתיקון נזק שנגרם כתוצאה מחשיפה לקרני UV ומוכר כסיבה המובילה ליצירת קמטוטים וקמטים. סודיום RNA מגביר את הפעילות של מערכות טבעיות המסייעות לתיקון ניכר לעין של נזק שנגרם כתוצאה מחשיפה לקרני UV.

יש גם נקודה ישראלית להתגאות בה: אצות אדומות הגדלות במדבר הישראלי החם הן מרכיב רב עוצמה, ייחודי וגדוש בחומרים פעילים, המסייע בהרגעת העור, כך שיוכל לעבור תיקון יעיל יותר. כלומר, היבט מסויים ב"חוכמת" הסרום הוא שילוב מרכיב מרגיע, באופן שיתאפשר למרכיבי התיקון העוצמתיים שבו לפעול ב"שיא כוחם" – לספק תיקון ממוקד בהתאם לצורכי העור וללא כל גירוי.

מרכיבים משמעותיים נוספים: תמציות צמחיות של שוש וקפאין – להרגעה; תמציות צמחיות בעלות מרכיבים מבהירים, המופקות מהצמחים Dianella Ensifolia, שורש תות שחור, שורש קערורית סינית וענבים – להענקת גוון אחיד לעור; נוגדי חמצון, כמו ויטמין C וארגותיונאין – מסייעים למאבק בייצור מלאנין עודף וממזערים את מראה הכתמים הכהים; חומצה סליצילית – מקלפת את העור כדי לפרק כתמים כהים; גלוקוזאמין וחומצה סליצילית – מעודדים את התחדשות התאים הנחוצה להפחתת מראה עור עמום.

אופן השימוש: לוחצים על משאבת הסרום באופן שהחומר יתאסף בכף היד, מעסים בעדינות לתוך עור הפנים ונעזרים בקצות האצבעות כדי להמריץ את זרימת הדם בעור. יש להניח כך, פעמיים ביום, על עור פנים נקי (ההמלצה היא לאחר שיטת שלושת השלבים של "קליניק" בהתאמה לסוג העור) ומעל להוסיף את תכשיר הלחות המותאם לדרישות העור באותו הזמן. בשעות היום, להוסיף גם מסנן קרינה.

Clinique Smart Custom-Repair Serum נבחן לאלרגיה. 100% נטול בושם. לסיכום, זהו "סרום חכם המכיל שילוב הרמוני של 37 פטנטים, המשתלבים לכדי תכשיר עוצמתי ביותר, המתקן נזק גלוי לעין ונזק שלא ניתן עדיין לראותו". לפיכך, הוא מתאים לכל סוגי העור ולכל הגילאים. ניתן להשיגו ברשתות ה"פארם", "אפריל" ו"המשביר לצרכן" ב-2 גדלים: 30 מ"ל במחיר 495 שקל; 50 מ"ל במחיר 690 שקל.

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.