ל"פינג'ל" ו"אקסרה" קרמים חורפיים חדשים

המיוחד בשblog 88 - fenjalני הקרמים החדשים, שהגיעו אלי להתרשמות ואינם מקבוצת ה"קוסמטיקה" – הוא בכיוון החורפי שלהם, שיוצר פינה נוספת בהיצע שלהם לצרכנים. את "פינג'ל" (Fenjal) אנחנו מכירות, בעיקר בגלל קרם הידיים הקלאסי, בניחוח ש"תפס" בוגרות רבות בימי נערותן. הוא היה אז מוצר מיוחד, עם ניחוח שהרשים, בימים שהמדפים לא היו עמוסים ומוצרי הקוסמטיקה היוקרתית – היו יקרים ביותר. יש גם קרם רגליים תואם, אך קרם הידיים ממשיך להוביל כאחד המבוקשים בשוק, שנה אחר שנה.

"פינג'ל" הוא מותג טיפוח שוויצרי, המתמחה בטיפול בעור יבש – אם כי אנחנו, בארץ, מכירים רק את קרם הידיים והרגליים שלו, המיוצרים בארץ על-ידי חברת "אינטרקוסמא", על-פי הסכם ורשיון ידע עם החברה השוויצרית Doetsche Grether. לכבוד החורף, עלה על המדפים "קרם לחות עשיר לעור הפנים". הפורמולה מועשרת בלחות, במינרלים ובוויטמין E, המגוננים על עור הפנים ומעניקים לו גמישות, לחות וחיוניות לאורך זמן, גם בימים של מזג אוויר קר וקיצוני. הקרם עבר בדיקות מחמירות, המאשרות התאמתו להתחייבויות אלו.

הקרם מblog 88 - axeraשווק באריזה מאוד גדולה: צנצנת של 130 מ"ל ומחירה – 39.90 שקל. זה כבר אומר שהקרם " Fenjal care & hydrate", המוצג כ"קרם פנים לעור יבש" אינו מקטגוריית "קרמי הטיפוח", אלא יותר מעניק הגנה ולחות מפני פגעי מזג האוויר. למען האמת, אני מכירה לא מעטות שמשתמשות לפנים בקרמים לתינוקות, שרק מספקים לחות והרגעה. אז אם אתן לא מכורות להיבטים הקוסמטיים – הקרם הזה יכול להיות, בכלל לא רע כקרם לילה. במחיר הזה, שווה לרכוש ולנסות – מקסימום, תעברנה אותו למדף הקרמים לידיים ולגוף.

"אקסרה" (Axera”") היא סדרת קרמים, שמפו וסבונים שפותחה ומשווקת על ידי חברת התרופות "פריגו ישראל". כולם מכילים 20% אוראה ו- 12% אמוניום- לקטט. לקראת החורף, העונה המלווה ביובש בעור הגוף שלנו, מציעה חברת "פריגו" את "אקסרה קרם" לטיפול בעור יבש עד יבש מאוד. הוא היפואלרגני ומוצע לשימוש כקרם לידיים ולגוף. על-גבי האריזה מצויין כי הוא מכיל נוסחה טיפולית לריכוך עור יבש וקשה וכי הוא מרכך ומגמיש את העור, מעלה את רמת הלחות של העור, משפר את מרקמו וגורם לתחושת הקלה מהירה.

באריזה 75 מ"ל ומחירה 79.50 שקל, מחיר ששיך יותר לקטגוריה הטיפולית מאשר רק להענקת לחות לידיים ולגוף. לרכישה בבתי המרקחת ורשתות ה"פארם" ללא מרשם רופא. בבתי המרקחת של קופות החולים השונות הוא מוצע לרכישה בהנחה. 75 מ"ל, באריזת שפורפרת, הוא גודל מתאים לקרם ידיים. באשר לקרמי גוף – אנחנו רגילים לאריזה גדולה יותר, אם כי יתכן שהכוונה אינה לשימוש כוללני כקרם-גוף, אלא להנחה מקומית על אזורים בגוף הזקוקים לריכוך וללחות מרובה, כנגד היובש החורפי.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.