"סופט טאץ'" מפתיעה עם 2 סמקים

את "סופט טאץ' " אני מכירה הרבה מאוד שנים, מדוייק יותר לאמר שאת מוצרי הטיפוח של "סופט טאץ' " אני מכירה הרבה מאוד שנים. היא תמיד הרשימה אותי באיכויות רכיבי הטיפוח שבקרמים שלה ובעיקר האנטי-אוקסידנטים שמוצו מגלעיני אבוקדו. היה לה קרם עיניים מצויין, באריזת ענק ובמחיר מצחיק (פחות מ-50 שקל) וכמה שניסיתי להמליץ עליו – היה משהו שחסם. נראה שהמהלך שלה בכיוון האיפור, שתפס תאוצה בשנים האחרונות – באמת עושה לה טוב ויתכן שיצליח לקדם גם את הקרמים שלה.

הראתי לחברה את הסומקblog 88 - soft 2 החדש, שקיבלתי להתנסות – והיא מאוד התלהבה. התקשתה להאמין שזה "סופט טאץ' " ובו במקום החליטה לרכוש גם לעצמה, בלי להסתייג מהמחיר: 90 שקל לאריזת 6.5 גרם. בכלל לא זול בגזרת "סופטאץ' " – ובכל זאת, הנראות של "סומק מולטיקולור Peach" המשלב גווני חום, אפרסק וקינמון מוזהב – כבש אותה. יש גוון נוסף Pink המשלב ורוד כהה, ורוד בהיר ולילך.

ניסינו אותו יחד ונוכחנו כי הביצוע, בהחלט, עונה על הציפיות. המרקם עדין, הגוון הקליל בכיוון הטבעי, אבל עם "צבע", מעניק מראה עור רענן ויפה. גימור מושלם לאיפור ואידאלי ליצירת הצללות, חיטובים והדגשת תווי פנים. בהמשך לדרכה של "סופט טאץ'" בקרמי הטיפוח – גם לסמקים שלה היא העניקה פורמולות חדשות מועשרות במינרלים טבעיים, תמציות צמחיות של חוחובה ואלוורה וויטמין E המסייעים בהבלטת הזוהר הטבעי של העור.

צילום: מוטי פישביין

סגור לתגובות.