ל"מיה אינספיריישן" תכשיטים ופריטי אופנה מדהימים

התכשיטים המדהימים בתמונה הם של "מיה אינספיריישן", רשת של 6 חנויות בקניונים מובילים. אישית, הפעם הראשונה שראיתי אותם היה בהזמנתי ליום הצילומים בסטודיו של הצלם המצויין שי יחזקאל. עבודות הצילום שלו מדהימות – ותואמות להפליא את המותג. רק הביטו בצילומים ותראו איזה יופי הוא הצליח להוציא מפריטי הלבוש המיוחדים – צילום שיוצק במתבוננת רצון שגם לה יהיה בגד כזה, עם אמירה אישית ואופי.

רblog 88 - mia 2אשונים ברשת היו התכשיטים הייחודיים, הגדולים והמעניינים – וביחד עם זאת, מאוד קלי משקל ולכן לא מכבידים על הגוף. הם "מטפלים" נכון בכל לבוש של המותג (וגם לא שלו), מעניקים לעונדת אמירה אישית ברורה – ויוצרים תגובת "וואוו" מיידית. הם עשויים מחומרים איכותיים, כמו צדף, עץ ממוחזר, עור ועוד. קווי הקולקציות שלהם שונים זה מזה בהרכב החומרים, בצבעוניות, בגודל ובדומיננטיות העיצובית שלהם – תוך שמירה על ייחודיות, עדכניות, והקפדה על איכות החומרים.

אל התכשיטים נוספו תיקים ייחודיים ומאוד מעניינים ולאור בקשות של לקוחות "מכורות" חוזרות – נוספו פריטי הלבוש וממש רק בחצי השנה האחרונה גם נעליים ומגפיים. נעליים מאוד מעניינות, כאלו ש"עושות" את הלבוש להופעה מאוד מרשימה. מכאן, שאפשר בהחלט להעיד כי "מיה אינספיריישן" הינה רשת חנויות בוטיק מתמחה בתחום אביזרי אופנה איכותיים שיקיים לנשים ולצעירות ומציעה מאות פריטי מעצבים מרחבי העולם.

הרוח של קולקציית הבגדים היא של נינוחות וסטייל – עם דגש על טרנדיות ואופנתיות. בקולקציה של "מיה אינספיריישן" אלפי דגמים במבחר רחב של עיצובים ייחודים בצבעים שונים. לדוגמה: גזרות מעניינות וא-סימטריות, המתחברות יחד לטוטאל-לוק. ההשראות העיצוביות אקלקטיות ונאספו מתרבויות שונות ומסגנונות שונים – הכל באיכויות בלתי מתפשרות של חומרים וגימורים ייחודים.

המblog 88 - mia 3אוד מעשי בקולקציית הביגוד, הוא שחלק גדול מהפריטים ניתן ללבישה באופנים שונים, בשילובים מעניינים, כתוספות המשדרגות מערכות לבוש שכבר יש בבית. מסוג הדברים ש"ממש חייבים" כדי להיראות תמיד "חדשה", עם מלתחה מגוונת – ובאמירה אישית. ה"שפה" של הביגוד תואמת את זו של מגוון האקקססוריז ברשת – שמבצעים "הקפצה" נוספת שלה. תכשיטים, תיקים, ביגוד, צעיפים ונעליים – כולם בשפה הרמונית, הנותנת מענה ליצירת מראה ייחודי, בעל אמירה ותעוזה.

היבט מעניין באסטרטגיית הרשת הוא שמירה על מחירים אטרקטיביים ולכן מתופעל מועדון לקוחות (ללא תשלום עבור ההצטרפות) המונה מעל 10,000 חברות. מדי פעם מוצעים מבצעים תקופתיים מאוד אטרקטיביים, כמו תכשיטים מופלאים במחיר של 1 + 1 ועוד.

חנויות רשת "מייה אינספיריישן":

* קניון אבנת, קומה ב' (מול קפה גו'), פתח תקווה (03-903114)

* קניון הזהב, האגף החדש קומה א, ראשון לציון (03-5351072)

* קניון רחובות, קומת התחנה (כניסה) (08-9407772)

* קניון גבעתיים, קומת כניסה (ליד (Arcaffe (03-5244580)

* גרנד קניון, (קומה ראשונה) חיפה (04-6206768)

* קריון, (שדרת עופר) קרית ביאליק (04-8253008)

צילום: שי יחזקאל

סגור לתגובות.