ל"דיור" פריטי איפור חדשים – והכי יפים

מblog 88 - dior 2פריטי האיפור של "דיור" קשה להסיר את המבט, בנקודות המכירה. איכותם ברמה הגבוהה ביותר – והיופי שלהם כובש ומפתה לרכישה. ברור לי, שלא מעט רוכשות אותם כדי להביט בהם בבית, שוב ושוב – שהרי הם כל כך יפים. עדות אישית: לי יש אוסף של לא מעט "חמישיית צלליות" של "דיור". בכל פעם שיצאה אחת חדשה – הקפדתי להשיגה. היום, כשהבלוגריות מספרות על אהבתן לערכות וההזמנות מחו"ל – אני חוזרת להבנתי הבסיסית: "דיור" הכי יפה, לטעמי. עוד נקודת זכות: צלליות וסמקים של "דיור" נשמרים הרבה שנים, בלי לעבד את המוארות והחיוניות של הגוון.

החידוש האחרון של המותג הוא שפתוני "רוז' דיור באלם", המשלבים צבע ביחד עם עוצמת רכיבי טיפוח טבעיים לשפתיים, בריכוז פי 10 מהמקובל לשלב בשפתונים קלאסיים. הרכיב המשמעותי החדשני הוא "שמן קריסטל" שקוף. רכיב טיפוח לשפתיים, שיוצר במיוחד במעבדות "דיור" ממקורות טבעיים. הוא מותיר על השפתיים שכבה דקה, אך נדיבה, של הגנה וזוהר – גם יחד. השפתייblog 88 - dior 4ם זוכות לחלקות זוהרת ובשילוב עם פיגמנטי הצבע – מתקבל מראה מרשים, אלגנטי, חינני, מחמיא.

בסדרת "Rouge Dior Lip Balm" ישנם 14 גוונים. 4 מתוכן מוגדרים כ"גווני כוכב" והם: Star (מס' 128) – לבן-פנינה עם השתקפויות זהובות, אשר מדגיש את קימורי השפתיים, או מוסיף גימור זוהר לכל שפתון; Spring (מס' 468) – קורל רך ליצירת גוון שמשי זוהר; Lili (מס' 558) – גוון פטל עדין לאפקט שפתיים ורדרדות; Diorette (מס' 688 ) – פוקסיה עוצמתית המעניקה רעננות מתפרצת. המחיר: 177 שקל.

להשלמת המראה של 4 גווני הכוכב, נוספה מהדורה מוגבלת של מספר פריטי איפור יפיפיים: לקים מסדרת Dior Vernis Gel – המחיר: 135 שקל; 4 סמקים מסדרת Dior Bblog 88 - dior 3ush – המחיר: 267 שקל; 3 עפרונות שפתיים מסדרת DiorI Lipliner Pencil – המחיר: 122 שקל.

עוד פריט חדש ומאוד ייחודי הוא שימר Diorskin Nude Shimmer. למעשה, זו פודרה זוהרת המשלבת שימר ופיגמנטים ויוצרת אפקט עור טבעי הטובל ברעננות. במריחה אחת של המברשת, העור מקבל גוון סמוק עדין, אשר לוכד את האור וחושף פנים מחוטבות. השימר מגיע בשני גוונים: ורוד וחום. המחיר: 313 שקל.

blog 88 - dior 5

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.