ל"ללין" ליין איפור חדש

איפור קל ולא מתאמץ, ברוח "ללינית" הוא הבסיס לליין האיפור החדש של "Laline", הרשת הבינלאומית לטיפוח הגוף והנפש, שהרחיבה את פעילותה בקטגוריית האיפור והשיקה ליין איפור חדש הכולל סמקים במרקם קרמי, ברונזר ושפתוני סטיק בגימור מבריק.

לדברי שרית אברבוך אליה, סblog 88 - laline 1מנכ"לית שיווק ופיתוח מוצרים של רשת Laline: "כחלק מטרנד האופנה הלא מתאמץ – נשים מחפשות יותר ויותר איפור במרקמים נעימים וקלים. הרחבת ליין האיפור ברשת, מהווה קו משלים למוצרי הטיפוח ונותן ערך מוסף למוצרי החברה".

אני מוצאת כי יש משהו מאוד מזמין באריזות פריטי האיפור – התואמות את האריזות הלבנות והנקיות של פריטי טיפוח הגוף. הופנתי לחנות המותג עם קוד מסויים, שהזמין אותי לקבל 3 פריטים. עצם הרעיון מצויין, כי הוא איפשר לי בחירה אישית, שהזמינה התנסות מלאה של הפריטים בטסטר. ברור שזו הזדמנות מצויינת לבחון שוב את מוצרי "ללין", המוצגים בצורה מעוררת פיתוי רכישה, בחנות המותג בדיזינגוף סנטר.

ועכשיו לפריטי האיפור עצמם: אני חייבת להודות שהם "בכלל לא רעים" – עם התנצלות על טון פוטנציאל השלילה. מודה שהציפיה שלי מהביצועים שלהם היתה די מסוייגת – ונוכחתי שטעיתי. יופי של פריטים, שמאוד נעימים על העור ובמחיר מאוד כדאי, שמצדיק רכישת יותר מפריט אחד מאותו הסוג. לא מדובר ב"איפור מושקע" – הרי זו לא הכוונה ה"ללינית", אלא משהוא נעים, לא יקר, לא מתאמץ – אבל כן מייפה. במרביתם ניתן לעשות יותר משימוש אחד, כך שהקניה בהחלט משתלמת.

מblog 88 - laline 2ייד הצבתי אותם במקום הנכון בחדר הרחצה – לשימוש קליל, כשאני רוצה קצת צבע, ללא בסיס של מייק-אפ ופודרה. משהו שייראה טוב ומהר ביציאה לעניין לא מחייב, מבחינתי – רק קצת צבע מייפה. המוצר הראשון הוא ברונזר Let's Bronze, שמוצע בגוון אחד: טבעי למראה שזוף ואקזוטי, באריזה גדולה ונוחה. אני מוצאת שה"שיזוף" המאוד קל מחמיא לעור, שכאילו נהנה מ"שמש חורפית". אני רואה בו יותר מ"ברונזר" כי הוא מתאים גם להנחה כסומק, גם אפשרי טיפה על העפעפיים ועוד טיפה על כל שפתון, לאפקט מרשים ואחר. המחיר: 129.90 שקל.

המוצר השני הוא סומק Let's Blush קרמי עם מראה נוחה לשימוש. יש 4 גוונים, שמכוונים להעניק מראה של זוהר בריא, מאירים את גוון העור ומייפים אותו. המריחה עם האצבע מאוד נוחה כי היא מהירה. אני מורחת אותו ישירות על העור ובגלל שבחרתי בגוון Bubblegum Pink- ורוד מסטיק, אני מוצאת שטיפה ממנו יכולה למלא תפקיד של שפתון לא מחייב. הגוונים הנוספים הם: Beautiful brown- גוון חום טבעי, Papaya- גוון ורוד בהיר, Gorgeous Pink- גוון ורוד אדמדם. המחיר: 59.90 שקל.

המוצר השלישי הוא שפתון סטיק בפורמט של עפרון ללא חידוד. בסדרת שפתוני Hot Lips יש 6 גוונים אופנתיים במראה מבריק, העוטפים את השפתיים ברכות ומאפשרים מריחה קלה ומהירה. עם שפתון באריזת עפרון – קל מאוד להתחיל בתיחום קו השפתיים ולהמשיך במילויין, לכלל איפור שפתיים מלא. אני מאוד אוהבת אדומים ולכן בחרתי בגוון Ready To Red . הגוונים הנוספים הם:Pink , Papaya , Beaujolais , Tangerine , Dream . המחיר: 49.90 שקל.

blog 88 - laline 3

צילום: מוטי פישביין

סגור לתגובות.