בגדי "קרטר'ס" לתינוקות וקטנטנים

בגדים משמחים. מתנות מחבקות. לקנות בקלות, מהר ולא יקר ובלי לבזבז זמן על התאמות צבעים –  מאפשרים בהצלחה קולבי המארזים של "קרטר'ס" האמריקאית, בחנות שנפתחה לא מזמן בקניון איילון (יבוא:H &O)

 המותג מתמחה במארזי מתנה של ביגוד ראשוני בכמה חלקים, אוברולים, חמישיית בגדי גוף (בקיץ) ורביעיה (בחורף); אביזרים משלימים, כמו שמיכות, סינרים, גרביים וכובעים.  בקולקציה מיגוון מערכות לבוש מוכנות, המוצעות כיחידה אחת ונותנות פתרונות מיידיים לרכישה. לדוגמה: חליפות 2 – 3 חלקים במבחר צבעים, הדפסים ובדים (אינטרלוק, פליז, פוטר ועוד).

בהתאמה לביקוש בשוק הישראלי, הוכנו מארזי 4 רגליות (80 שקל), התואמים למארזי בגדי הגוף. במארז החורפי (3 חלקים) שנמכר בארץ יש מכנסיים ושני בגדי גוף עם שרוולים ארוכים – בעוד האמריקאים מעדיפים אחד מהם עם שרוולים קצרים.

המחירים כמו בארצות-הברית: מחיר חמישיית בגדי גוף לקיץ או ארבעה לחורף  – 100 שקל; מארז של מכנס ובגד גוף – 70 שקל; מארז חורפי ממיקרו-פליז ( 3 חלקים) –  120  שקל  (כמו בתמונות) ועוד. בכניסה לחנות, שולחן עם הסייל העכשווי –   קולב-מארז עם 3 פריטים יפיפיים ב-60 שקל.

בהתנסותה האישית, משתפת אותנו אמא לשלושה, שהקטנה בהם בת 7 חודשים: "בגדי הגוף של "קרטר'ס" מאוד צבעוניים ויפים והם מתאימים בדיוק לגיל שרשום עליהם. הגיזרה שלהם צרה וארוכה, בדיוק מה שאני מחפשת. הם עמידים מצויין במכונת כביסה ומכונת ייבוש ולא מתכווצים".

צילום: יח"צ


כתיבת תגובה