המעצבת רעומה זק"ש – בקולקציית קיץ 2014

blog 76 - reuma 1blog 76 - reuma 4את החנות המבוקשת "רעומה" ב"קניון ערים" בכפר-סבא הכרתי לפני שנים וכעת שמחתי להגיע לחנות שלה בקניון "שבעת הכוכבים" בהרצליה. הבנתי עד כמה הוותיקות שלה בשטח מאוד בולטת, כאשר לקוחות חוזרות נכנסו וביקשו לקבוע איתה מועד נוח להתאמת שמלה לאירוע חתונה. התברר כי ההתאמה שלה היתה מאוד מוצלחת לאמא לבת מצווה – ועכשיו הבת מתחתנת וצריך את רעומה זק"ש כדי להיראות מצויין בחתונה – ובמחיר מאוד סביר. לקוחה אחרת מדדה חולצה וביקשה מרעומה חוות דעת. בלי לנסות "לדחוף", רעומה הסבירה לה כי החולצה מעט קצרה עליה ועדיף להוסיף אחד מגווני הבד שייכסה טוב יותר את הבטן. זה בהחלט שירות שהיא מעניקה בחנויותיה ואפשרי לביצוע במתפרה שלה. כמו כן, ניתן מענה הולם לנשים דתיות, או לאישה שמעדיפה את השמלה המקסימה שעל הקולב באורך מעט שונה, או  עם שרוול קצר, שרוול ארוך או הסתרה מעניינת לאיזור הזרועות.

היא כבר 25 שנה בשטח, כיום יש לה 11 חנויות והרבה מאוד לקוחות חוזרות, סיפרה לי רעומה זק"ש וגילתה כי הצבעים המובילים אצלה הם הטורקיז, שהיא אוהבת מילדות, והשחור שתמיד בא עם עוד צבע. "שחור צבעוני" היא מכנה את הגישה שלה. לפעמים קטע קטן בגוון אחר, עוד טיפת בד צבעוני, שחור עם כפתורים שנצבעים בנפרד בעבודת יד. שחור שמצליח להתאים עצמו למכנסיים צבעוניות – ואנחנו מאוד אוהבות מכנסיים. כאן הן מוצעות בצבעוניות בנראות סולידית ויש מכנסיים מספיק גבוהות כך שהן "מכניסות"  בהצלחה את הבטן, טוניקות, גלביות – את הדברים שנחשבים היום לאופנתיים – היא עשתה תמיד.

blog 76 - reuma 3הרעיון המוביל הוא של בגדים נוחים ויפים מבדים נעימים, הכל מאוד פרקטי עם קריצה של משהוא שובב. הכל מיועד לכביסה במכונה  – "כי אני אישה עובדת", היא מסבירה.

רעומה זק"ש, מומחית בעיצוב אופנה לנשים,  מעצבת  קולקציות אופנתיות לנשים אמיתיות. ניתן לראות בקוקלציות שלה  מגוון פריטים רחב בטווח מידות רחב 38 – 54. הדגש ששמה רעומה על כל גזרה וגזרה, הופכת את העיצובים שלה לאהודים ביותר בקרב קהל לקוחותיה. קולקציית הקיץ שלה מאופיינת בשימוש בבדים עדינים ונעימים למגע, המותאמים לאקלים הישראלי ולמבנה הגוף הנשי. הקולקציה מעוצבת לפי מיטב הטרנדים לעונה, אך יחד עם זאת שומרת המעצבת על הקלאסיות המאפיינת את העיצובים שלה לאורך השנים.

הקיץ בולטים פריטים בשטיפת ה"סטון ווש", ביניהם טוניקות, חולצות ושמלות שעברו מספר תהליכים ושטיפות על מנת להגיע לצבע ייחודי. טרנד הפרחים האופנתי בולט בשמלות, חולצות וטוניקות בהדפסי פרחים, במגוון גדלים וצבעים. יש חולצות, שמלות וטוניקות בהדפסים גיאומטריים, שבטיים וכדומה וכמובן קולקציית הערב  הקלאסית המזוהה עם "רעומה" רחבה ומפתיעה וכוללת שמלות ערב המחמיאות לנשים למראה קלאסי נשי ואף למראה סקסי שובב. הפריטים מגיעים בגזרות מקס ומידי. שימוש בבדי שיפון ורשת נשפכים למראה אלגנטי וקיצי.

טווח המחירים: 199 שקל – 1,599 שקל. לרשימת החנויות: www.reuma.co.il

צילום: אסקף עומר מסינגר, איתן טל (קטלוג)


כתיבת תגובה