"סמסונג" השיקה טלוויזיה עם מסך קעור

כדי לספק ללקוחותיה חוויית בידור מרשימה יותר, פיתחה "סמסונג" מסך קעור ברזולוציית Ultra High Definition) UHD ) ומאפייני טלוויזיה חכמה (Samsung Smart TV). "סמסונג ישראל" בשיתוף היבואן הרשמי "סמליין" הציגו השבוע את הטלוויזיה המסחרית הראשונה עם מסך קעור, ואת הדגמים השונים מסוג זה לשנת 2014, ביניהם 6 עם מסך קעור, כולל מסך ענק של 105 אינץ'.

יתרונו של העיצוב הקעור בכך שהוא יוצר תצוגה מאוזנת ומרחק תצוגה אחיד לחוויית צפייה אמיתית יותר עם זוויות צפייה משופרות, כך שכל צופה נהנה מהחוויה באותה מידה. כדי להעצים עוד יותר את יתרונות הטלוויזיה בעלת המסך הקעור, פיתחה סמסונג זווית קעורה מייטבית של 4200R, המספקת את איכות התמונה הטובה ביותר ממרחק צפייה רגיל של 3 – 4 מטר. השילוב בין קיעור להפרדה גבוהה במיוחד יוצר חוויית צפייה אולטימטיבית, המרתקת את הצופים עם הצבע, החדות והפרטים. שדה הראייה המוגדל יוצר אפקט פנוראמי וגורם לתחושת תצוגה גדולה במיוחד והתוצאה היא צופים המרותקים למסך.

לדברי HS Kim, סמנכ"ל תחום הצגים ב"סמסונג": "השילוב בין העיצוב הקעור לאיכות התמונה המעולה יוצר חוויית צפייה מרהיבה לחובבי הבידור. סמסונג תוכל לעמוד בציפיות הצרכנים עם טלוויזיות UHD בעלות עיצובים מרשימים, פונקציות עשירות והכנה לטלוויזיה החכמה העתידית. מתוך הכרה בהיותה של סמסונג מובילה ברמת החדשנות, העיצוב וההנדסה, קו טלוויזיות זה זיכה את סמסונג בשישה פרסי CES 2014 Innovation Awards. דגם H7150 LED Smart TV (65 אינץ') זכה בתואר CES Best Innovation Award , וחמישה דגמי טלוויזיה (כולל דגמי 78" U9000 Curved UHD TV ו-110" S9 UHD TV) זכו לציון לשבח בתחום ההנדסה והעיצוב (2014 CES Design and Engineering)".

הדגמים יוצגו בחנויות החל מסוף חודש יוני. לרשימת החנויות: www.samline.co.il  מידע נוסף באתר: www.samsung.com

blog 77 - samsung 1.

צילום: יח"ץ חו"ל

 


כתיבת תגובה