ל"וישי" קרם לחות חדש – "אידיאליה" ללא פראבנים

לצבע הוורוד אנרגיה מנחמת הקשורה לצ'קרת הלב ותדרו האנרגטי מקרין רכות ונחמה. נפלא לתחילתה של שנה, טוב לכל עור רגיש וכ-60% מהנשים מדווחות על רמה כזו או אחרת של רגישות בעורן. "וישי" הדרמו-קוסמטית הצרפתית, שנמכרת בארץ רק בבתי-מרקחת פרטיים, בחרה בוורוד לקרם הלחות ליום, "אידיאליה", נטול פראבנים, המיועד בעיקר לבנות 30 – 40. החברה בארץ לא הסתפקה בהוכחת ההיפו-אלרגניות מחו"ל ובדקה אותו מחדש על עור רגיש.

תועלותיו המוצהרות  במתן מענה לשלושת המדדים, שכל הנשים מחפשות בקרם קוסמטי והם: מרקם עור מעודן, גוון עור אחיד והפחתה בקמטים. הרכיב העיקרי התורם לכך נקרא "קומבוצ'ה" והוא מופק מתה שחור בתהליך התססה ביוטכנולוגי. יתרונותיו בריכוז גבוה של חומצה אלפא הידרוכסית, המזרזת השלת תאי עור מתים מעל פני השכבה העליונה של העור. ההשלה מעניקה גוון אחיד וחושפת תאים צעירים ורעננים, שסופחים טוב יותר את רכיבי הטיפוח מהקרם. יש בו ריכוז ויטמינים מקבוצת B ואנטי-אוקסידנטים, המונעים את נזקי הרדיקלים החופשיים לעור ורכיבים אחרים, המשפרים את תפקודם העצמי של התאים.

מים טרמליים ממעיינות וישי, מסייעים להרגעה והתחדשות העור וניחוח הפרחים הלבנים מקרין קרירות מרעננת.  מיוצר בשתי פורמולות: האחת לעור רגיל עד מעורב, והשניה לעור יבש.  מחיר מבצע ההיכרות 179 שקל עד ל- 14.10.12 ולאחריו המחיר הרגיל:  279 שקל (50 מ"ל).

צילום: דן פרץ


כתיבת תגובה