ל"אחוה" עוגיות כתר ריבה ללא תוספת סוכר

מלהיבות ביותר, עוגיות הכתר של "אחוה" עם ריבה בטעם תות – וללא תוספת סוכר. רעיון מעולה למשהו מתוק ליד הקפה של אחר הצהריים. האמת היא, שלי העוגיות עצמן מאוד-מאוד טעימות אבל הריבה מתוקה מדי ובכמות רבה מדי. בטוחה, שאחרות לא חושבות כך ודווקא מעדיפות את העוגיות החדשות של "אחוה" כפי שהן. ברור שגם אני לא ויתרתי עליהן ורק הסרתי עם כפית כמות מהריבה.

את העוגיות החדשות, השיקה חברת "אחוה", היצרנית המובילה בישראל של מוצרי טחינה, חלוה ודברי מאפה, כמצטרפות לסדרת המאפים מתוצרתה. מוצלחות במיוחד בהיותן עשויות מבצק פריך, נימוחות בפה וטעימות להפליא, בטעם של אפייה ביתית. המחיר מאוד מזמין. באריזה כ-350 גרם והמחיר: 7 – 9 שקל.

בהזדמנות זו אספר לכן, כי "אחוה" החליטה לפעול בניגוד לגל ההתייקרויות של מוצרי המזון ומוזילה את מחיר העוגיות שלה בשיעור של 10%. ביניהן: עוגיות מיני מרוקאיות (אריזת 500 גרם), כתר ריבה, דקליות, (ב-3 טעמים) עוגיות שוקולד צ'יפס ועוגיות גרנולה באריזות 400-500 גרם – יימכרו במחיר של 7-9 שקל בלבד!

לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק והמכירות של "אחוה": "בימים בהם המשק מתחיל להתאושש ולצאת ממשבר הקורונה, המטרה שלנו היא להקל על הוצאות המזון של הצרכן ולהנגיש את המוצרים במחיר מוזל. התחלנו בהורדות מחיר משמעותיות כבר במהלך הסגר השלישי במטרה להיטיב עם הצרכן ולסייע בהתמודדות עם יוקר המחייה. אנו שמחים להביא לצרכן מוצרי מאפה חדשים וטעימים, באיכות של מיטב הקונדיטוריות ובמחיר השווה לכל כיס".

כשר פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים.

להשיג ברשתות השיווק המובחרות (למעט רשת רמי לוי).

לפרטים נוספים:

עמוד "אחוה" בפייסבוק: www.facebook.com/achvafood

ובאינסטגרם: www.instagram.com/achvafood

צילום: יעל האן

סגור לתגובות.