"דנה טל קוסמטיקה אונליין" אבחון ומוצרי חובה בסיסיים יומיומיים

שמחתי להכיר דרך חדשה לרכישת קוסמטיקה, דרך האתר "דנה טל קוסמטיקה אונליין". בכניסה, מוצג שאלון אבחון הכולל 8 – 9 שאלות, שאני חייבת להודות שהן מעניינות ואחרות ממה ששואלות דיילות היופי ברשתות ה"פארם". השאלות ישר מראות שמאחוריהן יש מישהו, בעצם מישהי, שמאוד יודעת. ואכן, לדנה טל ידע מקצועי עמוק כקוסמטיקאית בכירה, שותפה בכתיבת ספר לימוד מקצועי רשמי של משרד הכלכלה בתחום הקוסמטיקה, מרצה ומלמדת. עניתי בסקרנות, ונדהמתי עד כמה האבחון היה מדוייק. הקרמים במחיר אטרקטיבי נטולי אריזות מפונפנות והם עונים על כל צרכי החובה הבסיסיים, היומיומיים, לכל עונות השנה.

האבחון של דנה טל, מייד קבע שעורי רגיש וזה בהחלט מצבו הרגיל, מה שהחמיר בתקופה הבעייתית של השנה האחרונה. נראה לי שעורי מגיב בעוצמה רבה מדי לגורמים סביבתיים כמו הפריחה האביבית וגם לקרמים קוסמטיים פעילים מדי. התגובות נעות סביב עקצוץ, אדמומיות, התחממות של העור עד תחושת בעירה, פריחה, יובש. למען האמת, כיום, מקובל להגדיר "עור רגיש" כמצב של עור ולא כסוג עור. אבל, למרות התפיסה של "מצב עור" כמשהו זמני – נשים רבות בעולם המערבי מדווחות על רגישות. יש צעירות שעור פניהן נוטה תדיר לרגישות, אצל אחרות זה קורה לפעמים ובעיקר בעיתות מתח ולחץ ובחילופי העונות.

מניסיוני האישי, למרות צרכי עורי הבוגר, כבר סיגלתי לעצמי הימנעות מחומרים קוסמטיים "פעילים", "ממריצים", "מחממים", או "מעוררים". אני מעדיפה מוצרים עדינים יותר, שיכבדו את מצב עורי בלי להמריצו יתר על המידה – שלא לטובתו. גם את ניקוי העור אני מעדיפה לעשות בזהירות, ללא גירוי של העור על-ידי עודף סבון, גרגרי פילינג, אלכוהול וכדומה.

האבחון של "דנה טל קוסמטיקה אונליין" התאים לי 4 מוצרי חובה בסיסיים ואני משתמשת בהם באופן יומיומי ובנוסף, משתמשת בקרם עיניים:

1) ג'ל ניקוי מקציף – לניקוי יומיומי, ללא SLS מתאים לכל סוגי העור. ככלל, אני נוהגת לוותר על ניקוי פנים עם חומר ניקוי בבוקר ומסתפקת במים במקלחת ואילו בערב, אני מקפידה על הניקוי, לפני השינה. הג'ל הזה ממש מוצלח, מעניק תחושת ניקיון ללא תחושת יובש ומתיחות של העור.

2) סרום ויטמין C – במרקם שמן, בו אני משתמשת בוקר וערב על עור פנים נקי. אין מניעה להסתפק בו ללא קרם מעל – אך ההעדפה האישית שלי היא כן להניח קרם מעל לסרום. מכיוון שמרקמו שמן (מאוד קליל), העדפה שלי היא להניחו על עור פנים מעט לח. נספח היטב ומותיר בעור תחושת רכות קטיפתית.

3) קרם קל – מרקמו עדין ולכן מאוד מתאים ובהחלט נעים לעור פני הרגיש. משתמשת בו גם בבוקר וגם בערב, מעל לסרום. הפורמולה שלו מכילה תמצית מהצמח אלו-ורה, שבעיקרון מאוד מרגיע את העור, פעולה נחוצה ביותר לעור פני הרגיש.

4) דמי-מייקאפ עם מסנן קרינה בדרגה טובה SPF30 – זו דרגת הסינון המומלצת בקיץ הישראלי, בחשיפה מכוונת לשמש, כך שבטוח שהוא מעניק הגנה טובה ביומיום. היתרון שלו בשילוב הגנה מהשמש עם לחות איכותית וכיסוי עדין, שמעניק לעור הפנים גוון אחיד.

שורה תחתונה: הותאמו לי 4 מוצרים בסיסיים והכרחיים לשגרת טיפול יומיומית, כך שאנחנו רוכשות את מה שחובה ובלי מוצר שסתם נשלם עליו ויישאר בצד. המחירים מאוד נוחים. מומלץ להיכנס לאתר. אם אתן חוששות – מלאו את השאלון באופן אנונימי וסביר מאוד להניח – שהוא יאבחן נכון את עורכן, כפי שקרה לי. אבחון אנונימי לא יישאר במאגר החברה, כך שכדאי לעבור לאבחון עם פרטי זיהוי.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.