"HALO" קרמים איכותיים לפנים ולצוואר עם צמחים ושמנים ארומטיים

ההיכרות שלי עם מותג הקוסמטיקה הישראלי, "HALO" (משמעות השם: הילה) המבוסס על צמחים, שמנים ארומטיים ושמני נשא איכותיים – חדשה, ואני שמחה לשתף אתכן בחוויתי המוצלחת. אני פונה אליכן – אם כי הקרמים מתאימים גם לגברים. נהנתי משגרת טיפוח חדשה, שהתבססה על שלטשה מוצרים של המותג: בבוקר ובערב.

1) על עור פנים נקי, הנחתי מ"סרום נרולי" שמגיע בבקבוק עם טפטפת ובפרוש מספיקה כמות קטנה של שמן קליל מאוד, שנספג היטב ובמהירות. ייעודו: הזנת עור הפנים והצוואר ופעילות אנטי-אייג'ינג אינטנסיבית למיצוק. אני יכולה להעיד על תחושה נוחה של הזנה, שהעניקה נינוחות במשך היום וגם בבוקר העור נראה טוב.

ב"סרום נרולי" שמנים ארומטיים של נרולי ולבנדר. הנרולי תורם למיצוק והלבנדר משקם צלקות ומטפל בפיגמנטציה. לצידם, שמן רוז-היפ המופק מפקעות ורדים, שמן חוחובה, שמן זרעי רימונים שנותן אפקט אנטי-אייג'ינג ומחזק את קרומי התאים וויטמין E בעל פעילות אנטי-אוקסידנטית. כל אלה נתונים בתוך שמני נשא של שמן שקדים ושמן זרעי ענבים, שגם הם עשירים בוויטמינים.

2) השלב הבא הוא הנחת קרם עיניים על בסיס שמן נר הלילה – צמח העשיר בחומצות שומן רב-בלתי-רוויות ובחומצה גמא-לינולנית (9%) ומכאן היותו בעל השפעה אנטי-דלקתית וסיועו בבניית קרומי התא. מזין את העור ופועל נגד קמטים מבחינה זו שמסייע לטיפול בקמטים קיימים ומעכב היווצרות מהירה של קמטים חדשים. לחיזוק התאים וסיוע באפקט המתיחה של הקמטים – פועלים מי-הממליס, שהם תמצית צמחית המופקת מצמח הממליס. בנוסף, הקרם מכיל שמן זרעי בוראג', שמן אובלפיכה וויטמין E נתון באריזה עם משאבת לחץ, המאפשרת לנצל את החומר "עד הטיפה האחרונה".

3) השלישי בתור הוא הקרם – "רוז – קרם לחות מזין", ייעודי לאזור הפנים, הצוואר והמחשוף – לעור רגיל עד יבש, ומומלץ להניחו מעל "סרום נרולי". לקרם מרקם נעים ואריזה מיוחדת, התורמת לשאיבה בלחץ עד הטיפה האחרונה. אישית, מאוד אוהבת את הריח שלו ומרגישה שהקרם הזה מיטיב עם עורי, למרות שהוא קליל – ולכן מתאים ביותר לעונה החמה. בבסיסו – הוורדים. שמן ורדים, המעניק לעור לחות ותורם לגמישותו ומראהו המשופר, שמן רוז-היפ המופק מפקעות ורדים וכן השמן הארומטי (היקר והיוקרתי) רוז-אבסולוט. נמצאים כאן גם שמן נר הלילה, שמן בוראז' וויטמין E בריכוז גבוה במיוחד והם מסייעים לרכיבי הוורדים בפעילות התחדשות תאי העור והזנת עור בוגר ויבש.

לאחר התנסותי המוצלחת, בררתי עם בעלת המותג, הילה עזרן, מה המוצר הכי מבוקש שלה, והיא מנתה ארבעה: סרום נרולי, סבון פנים (שמתאים גם לגברים ולטיפול באקנה), קרם רימונים עתיר פעילות אנטי-אייג'ינג ומסכת חימר המבוססת על 7 צמחים ומעניקה לעור ניקוי עמוק.

הילה עזרן, הקימה אותו בשנת 2008 כחברה בע"מ, לאחר שנים של התנסויות במטבחה הביתי. משרדי החברה נמצאים באשקלון והמעבדה הקוסמטית בפתח-תקווה. היא מביאה את הידע והמומחיות שלה בצמחים והבנתה איזה צמח מתאים, איזה חלק בו ובאיזה ריכוז וכן השילובים בין הצמחים – והכימאי מביא ליצירת מרקם איכותי, הנעים לעור ונספג בקלות, מה שמאוד חשוב באקלים הישראלי. הילה מציינת יתרון ברור באיכות חומרי הגלם ובריכוז גבוה המניב השפעה חיובית על עור הפנים וכן באריזות המבוססות של משאבה עם לחץ אוויר, המאפשרת ניצול מלא של התכולה ואריזות המאושרות על-ידי ארגון "אקוסרט" האירופאי.

הרקע שלה מאוד מעניין ומקורי: את לימודי התיכון בחרה להעביר במגמת מכניקה עדינה ושרות צבאי כמכונאית גנרטורים בחיל החימוש ובהמשך קצונה. הטיול שאחרי הצבא בדרום-אמריקה הביא אותה להחלטה שהיא רוצה לעסוק בטיפול ומה שתחיל בלימודי טיפול באנשים באמצעות בעלי חיים ואומנות העיסויים – המשיך בלימודי ארומתרפיה וצמחי מרפא. במשך תקופה ניהלה מעבדת צמחים ולימדה את תחום הרוקחות הטבעית ב”סמינר הקיבוצים" וב"מכללת ספיר", סייעה לחברה אמריקאית בפיתוח קו מוצרי קוסמטיקה לנערות – והשלימה תואר ראשון במינהל עסקים. היא חברה בעמותה הישראלית לצמחי מרפא (עיל"ם) ובאיגוד הרבליסטים הקליניים.

לפרטים נוספים ומידע על מגוון המוצרים, באתר המותג: www.hila-hc.co.il

את המוצרים ניתן לרכוש בחנויות טבע פרטיות ברחבי הארץ והן מפורטות באתר. כמו כן, ניתן להזמין ישירות מהאתר ואת המוצרים לקבל עם שליח עד הבית (ברכישה מעל 299 שקל), או דואר רשום (בחינם ברכישה מעל 129 שקל). אפשר גם להגיע אליה ולאסוף.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.