"לאונרדו" מנגישים את מוצרי הקוסמטיקאיות – לשימוש ביתי שלנו

תכשיר הפילינג שהכי מומלץ לעור פני הרגיש הוא פילינג אנזימטי – אך זהו אינו מוצר מדף, אלא אחד מהטיפולים אצל קוסמטיקאית. ממש לאחרונה הכרתי את המוצר של "לאונרדו", שניתן לרכישה באריזה לשימוש ביתי – ,"Butter Pure" חמאת פילינג אנזימטי לעור הפנים בעלת פעולה משולשת: ניקוי, הצערה והגנה, ועם פעילות אנזימטית להסרת תאים מתים מעל פני השכבה החיצונית של העור. ההסרה תורמת לחשיפת תאים צעירים ועתירי חיוניות, שסופחים טוב יותר את חומרי הטיפוח שאנחנו מעניקות לעור הפנים שלנו באמצעות הקרם.

למה חייבים להסיר את התאים המתים? פשוט כי כאחד הביטויים של העלייה בגיל, הם אינם נושרים מעצמם, מה שאמורים היו לעשות בתום מחזור החיים שלהם. בגלל שאינם נושרים, הם יוצרים על פני העור רובד עמום שנראה קצת אפרפר והם גם מפריעים לספיגת רכיבי הטיפוח מהקרם לעור הפנים. פילינג אנזימטי אינו האפשרות היחידה להעניק לעור הפנים את התועלת של הנשלת התאים המתים – אך הוא האפשרות המתאימה ביותר לעור רגיש, כמו זה שלי.

הייחוד בפילינג אנזימטי בכך שהוא יוצר על פני העור תהליך שמחקה את התהליך שמבוצע באופן טבעי על-ידי אנזימים פרוטאוליטים (מפרקי חלבון), אשר ממיסים את החומר החלבוני-קרטיני בתאי העור בשכבה החיצונית. "Butter Pure" של "לאונרדו" הוא תכשיר קוסמטי שמסייע לתהליך הטבעי, שכבר אינו מתבצע ביעילות, על-ידי כך שהוא מעניק לעור רכיבים קוסמטיים אשר מפעילים את האנזימים הטבעיים ומאיצים את פעולתם. הטיפול פחות מגרה את העור מאשר הפילינגים המקובלים: המכאני והכימי. גם לבעלות עור רגיל ולא רגיש כדאי לדעת כי פילינג אנזימטי מתאים ביותר לאזורי הצוואר והמחשוף.

אם הזכרתי את הפילינג האנזימטי, אזכיר גם את השניים האחרים, שגם אותם תוכלנה למצוא במגוון של "לאונרדו". פילינג מכאני (קרם פילינג ומסכת פילינג) מבוסס על גרגרים, כאשר בפעולת עיסוי העור בתנועות שפשוף (שלא לומר "קירצוף") – הוא משייף (בדומה לנייר-זכוכית) את פני העור וכך מסיר את התאים המתים. כבר לפני שנים, הורחב פלח זה לחומרי ניקוי מקציפים שגם מכילים גרגרים וכך, אגב רחצת הפנים, גם מבוצע פילינג. שימוש דומה ניתן לעשות עם חומרי מטבח שונים, מסוג סוכר, קוואקר (שיבולת שועל) וכל מוצר שיש לו מירקם מחוספס ומשייף. פילינג הגרגרים מותיר תחושה של רעננות וניקיון, אך אינו מומלץ לבעלות עור עדין מאוד ולא למי שסובלות מקופרוזים (נימי דם אדומים בולטים), העלולים להתפרץ ולהחמיר בגלל השפשוף.

פילינג מקובל נוסף הוא הפילינג הכימי, שבדרך-כלל התכשירים הקוסמטיים עובדים על בסיס חומצות פירות (חומצות אלפא הידרוכסיות) או חומצות מעודנות יותר (חומצות בטא הידרוכסיות). החומצות ממיסות את החומר השומני הבין-תאי שמצמיד זה לזה את תאי העור בשכבה החיצונית. המסתו מנתקת את תאחיזת התאים והם נושרים. הפעולה יעילה, אם כי עלולה לגרום לגירוי, לאדמומיות ופחות נוחה לעור דק, יבש ורגיש. גם כאן ניתן לעשות שימוש בחומרי מטבח כמו מיץ לימון (חומצה ציטרית), מיץ תפוזים (חומצה אסקורבית) ועוד. שפשוף העור עם הצד הפנימי של קליפת לימון מעניק פילינג מכאני (על-ידי השפשוף) בנוסף לפילינג הכימי (על-ידי חומצת המיץ) וגם תועלת הבהרה.

יתרון נוסף, שאני חייבת לציין, ב"Butter Pure" של "לאונרדו" הוא שהפורמולה עובדת בכמה דרכים, לבחירתנו. מי שאינה רוצה לבצע פילינג, נאמר על בסיס יומיומי – יכולה להשתמש בו כסבון ולהשיג בעזרתו ניקוי יסודי של העור, סילוק של הלכלוך והמסת שומנים מיותרים, שחוסמים את פתחי הנקבוביות בעור. כמו כן, אפשר לבחור להותיר על עור הפנים לפי הוראות היצרן, ואז להסיר בתנועות שפשוף וכך להשיג פילינג מכאני בנוסף לפעילות הפילינג האנזימטי. הבחירה האישית שלי, שאני מאוד מרוצה מתוצאותיה, היא מסכת פילינג אנזימטי, שאני מעניקה לעור פני פנמיים בשבוע. אני מניחה שכבה נדיבה על עור פנים שקודם לכן נוקה היטב. ממתינה כ-5 דקות ואז מסירה עם מים פושרים (כי הסרה בשפשוף העור פחות טובה לי) ומורחת קרם הזנה.

מוצר נוסף של "לאונרדו", שאני מאוד רוצה להכיר לכן הוא קרם העיניים המעולה, בעל פעילות אנטי-אייג'ינג למיצוק העור, להפחתת קמטים ולהבהרת כהויות באזור העיניים. מה שמאוד הרשים אותי, כבר בשימוש הראשון שלי עם "Eye Twister" הוא תחושת הנינוחות המיידית שהוא מעניק לעור באזור. המרקם שלו קליל ונספג היטב ומייד מגיעה תוצאת ההקלה – שבאמת לא הייתי מודעת עד כמה היא חסרה לי. לדברי החברה, הוא גם מזרז את תהליך ייצור סיבי הקולגן ומגמיש את סיבי האלסטין. בין רכיביו: שמן חוחובה, שמן גרניום, חמאת שיאה, תמצית אלו-ורה וויטמין E. עוד יתרון מאוד ברור הוא בכמות הגדולה שבאריזה – 30 מ"ל.

מה שעוד מעניק תחושת נינוחות לעור הפנים שלי, בימים אלה רוויי מתחים, הוא התרסיס המרענן לעור הפנים של "לאונרדו" – ""Breeze. מכיל עושר מרכיבי לחות, תמצית אלו-ורה להרגעת העור, תמצית מנטה לתחושת רעננות, תמצית תה ירוק להגנה מפני נזקי הסביבה ובעיקר כנגד השפעתם המזיקה והמזקינה של הרדיקלים החופשיים.

המוצר הנוסף של "לאונרדו" שאני ממש חייבת להכיר לכן, כי הוא לקוח ממה שהיה עד כה הנחלה הבלעדית על עגלת הטיפולים של קוסמטיקאיות והוא "מסכת מים" – "Balm Springs" בפרוש, מוצר פרימיום של קוסמטיקאיות – על מדף הקוסמטיקה הפרטי שלי. זוהי מסכת לחות בעלת טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך התורמת לעור הפנים שלנו למראה מתוח, מלא ברק וחיוניות, רווי בלחות, נעים למגע ולתחושת רעננות הנמשכת עד 8 שעות. מניחים אותה על עור פנים נקי , כמו קרם, ואין צורך לשטוף אותה מהעור. היא פועלת על עור הפנים שלנו בשלוש דרכים:

1) הודות לטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך, המסכה מאפשרת חדירה מהירה של שמני ארגן, גורגוריאן ומרולה לעור הפנים שלנו ובדרך זו היא מעשירה במיידית את עור הפנים שלנו ב-40% לחות. עבורי זו פעילות מאוד חשובה, שכן עם העלייה בגיל, עור הפנים שלנו הופך ליותר דק ויבש, וכידוע לכולנו – יובש בעור הוא המכשלה להופעת קמטים ולהדגשת עומקם.

2) המסכה עשירה בחומצה היאלורונית ואקווה קסיל – אשר מספקות לעור לחות על בסיס מים. בדרך זו היא תורמת לשיקום העור ולמראהו החלק.

3) רכיבי הטיפוח שבמסכת המים של "לאונרדו" ייחודיים בפעולתם להפעלת מערכת הלחות הטבעית של רקמות העור ולשמירה על התוצאה הטובה שהושגה למשך טווח ארוך.

אני חייבת לגלות לכן, שבתקופה הקצרה שבה אני משתמשת במסכת המים הנפלאה הזו – היא ממש מיטיבה עם עור פני, ולגמרי לא יפליא אתכן לדעת שבשנה האחרונה הוא לא הכי-הכי. השימושים שלי הם כאלה: שילוב מסכת המים בשגרת טיפוח עור הפנים שלי, כאשר פעמיים בשבוע אני משתמשת בה כבמסכה ללא שטיפה, לאחר הטיפול המקדים עם הפילינג האנזימטי של "לאונרדו", שמסיר מעל השכבה החיצונית של העור את התאים המתים והודות לכך מאפשר ספיחה מעולה של רכיבי מסכת המים. שימוש מוצלח נוסף שלי בה, הוא כסרום נוסף מעל לסרום שאני מורחת על עור פנים נקי בבוקר ובערב. כך אני מקבלת שתי שכבות של סרום ועוד קרם טיפוח – והשילוב הזה ממש מעולה. אני מוצאת שזו הדרך הכי טובה להחזיר לעור הפנים שלי את הלחות שאבדה לו בשל פגעי הזמן, האוויר החורפי היבש והמייבש והלחץ התקופתי. למי שלא משתמשת באופן קבוע בסרום, אני ממליצה להניח מעט ממסכת המים אשר תתפקד כסרום לחויות, ומעליה להניח את קרם הטיפוח. למי שמתכננת איפור, כדאי לקחת בחשבון שהכי טוב להכין את עור הפנים לחומרי האיפור, שיש להם די נטייה לייבשו. מה שאני מתכננת, כשסוף-סוף אחזור להתאפר, הוא להניח שכבה דקה (כמו פריימר) מעל לקרם הטיפוח (במקום מתחתיו) והיא תשמש כשלב מקדים לפני המייק-אפ. הרעיון הוא להעשיר את העור בלחות, כדי שהעור היבש לא "ישתה" לחות מהמייק-אפ ואז יגרום לו להיראות יבשושי על עור הפנים ויחדד את מראה הקמטים. לתועלת כל בני המשפחה, ניקח בחשבון שאנחנו מתקרבים לימי הקיץ ואחרי הסגירות בבתים – רבים יבקשו להתרווח על חוף הים. מסכת המים הזו היא תרופת הצלה נכונה כנגד נזקי חשיפת היתר לשמש.

את כל המוצרים הנהדרים האלה, כולם פשוטים לשימוש, היפואלרגניים, נטולי בישום ומלחים, ועוד הרבה אחרים (לפי בחירתכן), תוכלנה להשיג באתר החברה, שכתובתו: www.leonardo–tech.com

סגור לתגובות.