"ילדים, עכשיו לישון!" – ספרו הרביעי של אבי ברססט מנכ"ל "הולנדיה"

אתם מותשים מקשיי השינה של ילדיכם? אבי ברססט, מנכ"ל "הולנדיה", שהוא מומחה לשינה ומנטור השינה האיכותית, מציע לכם את עזרתו, בספר הרביעי שכתב: "ילדים, עכשיו לישון!". ספר ידידותי שמעניק לקוראים מידע ותועלות מעשיות וברורות, בגובה העיניים. פורש תכנים ייחודיים ומציע פתרונות נוחים להורים להובלת שינה איכותית וטובה יותר של הילדים, כדרך לסייע להורים להוביל את המשפחה אל שנת לילה טובה ושקטה. הדרך המקורית של ברססט היא באמצעות המחשת סיטואציות מחיי היומיום של הורים לילדים ותשובות בגובה העיניים על הגורמים מעכבי השינה, המכשולים הפיזיים והרגשיים, גישות ושיטות שונות להרדמה רגועה ונינוחה ושלל פתרונות לשנת לילה איכותית.

השקת הספר מלווה בקמפיין דיגיטל-טלוויזיה בהובלת משרד הפרסום "SEE-ON&Beyond" של חיליק שיאון, המתמחה בהנגשת תוכן יצירתי-אסטרטגי לקהל הישראלי מזה כ-30 שנה. בתחום השקת ספרים, זהו בפרוש הקמפיין המקורי, החדשני והראשון מסוגו בישראל, שמכוון להגברת המודעות של הורים לתכני הספר וליכולתם להתגבר על בעיות השינה המתישות של הילדים.

הקמפיין מבוסס על סדרת דוקו-ריאליטי בת 4 פרקים בכיכובם של אבי ברססט, מנכ"ל "הולנדיה", הקומיקאית הדר לוי וארבע משפחות שונות מרחבי הארץ. אבי ברססט עורך "ביקורי בית של אבי" אצל 4 משפחות, המשקפות כל אחת בעיה שכיחה בעולם השינה. הוא מייעץ למשפחות המתמודדות עם קשיי שינה במגוון גילאים ובשל מגוון סיבות. כל משפחה נהנית מעצות הזהב של ברססט ומהספר החדש שמוענק לה בתום הביקור. מתלווה אליו לביקורים ולומדת ממנו את רזי מומחה השינה היא הקומיקאית הדר לוי, בעצמה אמא לילד. היא מזדהה עם הבעיות של הפונים השונים, מתווכת בצורה משעשעת את השאלות והטיפים ומגלה שהספר המושק עשוי להפוך לתנ"ך השינה שכל בית זקוק לו. היא תלמידה חרוצה וטובה ובסרט האחרון – היא מקבלת מידי ברססט את הסמכתה למנטורית שינה.

שלושת הפרקים הראשונים, כל אחד מהם באורך כ-3 דקות, יעלו למדיות הדיגיטליות השונות ובהן מתחם תוכן עשיר ומיוחד באתר רשת 13. הפרק הרביעי והסופי באורך 2.5 דקות ישודר בטלוויזיה, מוצ"ש הקרוב, בחדשות השבת של רשת 13. הקמפיין יגובה ביצירת שיח-הורים ברשתות החברתיות במסגרת "פורום השינה של ישראל", בניהולו של אבי ברססט. ישתתפו: קבוצת מאמאגורו המונה מעל 200 אלף אמהות, קבוצת מאמצחיק המונה מעל 550,000 אמהות וקבוצות אמהות נוספות ברשת, שיוצרות יחד מסה של יותר ממיליון אמהות שייחשפו לסדרה "ילדים, עכשיו לישון".

אתם חייבים לעצמכם, וכמתנה להורים נואשי שינה, את הספר "ילדים, עכשיו לישון!", ספרו הרביעי של מנטור השינה האיכותית, אבי ברססט, מנכ"ל "הולנדיה". הספר הראשון שנכתב במטרה להרדים את קוראיו והוגדר על-ידי פרופ' עמוס רולידר, בהקדמה שרשם לספר: "ספר חובה בכל בית". לדבריו, "הפכנו לחברה בהפרעת שינה שעושה את כל הטעויות האפשריות: מקדשת את העבודה, מכורה לכל סוגי המסכים, חיה בסטרס אינסופי ובעיקר ישנה מעט מידי". "שנת לילה רצופה ואיכותית היא לא מותרות. היא טומנת בחובה את התשובה לקשיים לימודיים, לכעסים, להשמנה, לעייפות ולתסכול. הורים וילדים זקוקים לשינה זו כתנאי הכרחי לניהול אורח חיים בריא, מאוזן ומתפקד ולשלוות נפש משפחתית. התכנים מאפשרים להורים לא רק להבין את הסוגיות הרלוונטיות הקשורות לשינה ולהפרעות שינה, אלא גם ליישם את ההמלצות לטובת פתרון יעיל לקשיי השינה הספציפיים שלהם ושל ילדיהם".

לינקים ל-3 מהסרטים בקמפיין:

www.youtube.com/watch?v=nntWuXPTDSg

www.youtube.com/watch?v=Px1d9GIcHXw

www.youtube.com/watch?v=4Zjq7byEAh0

לפרטים נוספים על הספר ולרכישתו: www.avibarssessat.com

צילום: רפי דלויה

סגור לתגובות.