ל"אחוה" סדרת עוגות באריזות אישיות – בדיוק לתקופה

אני הכי אהבתי את עוגת השמרים האישית דניש קינמון. היא הייתה רכה במידה הרצויה, טעימה בלי להיות מתוקה מדי ומספיק גדולה כדי להינות ממנה בלי להרגיש שרוצה עוד משהו. הגם שההמלצה היא חימום קצר לאחר הוצאה מהאריזה – את זו אכלתי כמו שהיא והייתי מאוד מרוצה. לשתי האחרות: עוגת שמרים אישית במילוי בטעם שוקולד ועוגת שמרים אישית במילוי פרג – העדפנו לתת חימום מקדים של 30 שניות במיקרו.

שלושת מוצרי המאפה שייכים לסדרה החדשה של חברת "אחוה", היצרנית המובילה בישראל של מוצרי טחינה, חלוה ודברי מאפה. עוגות השמרים באריזה אישית עשויות מבצק שמרים נימוח, עשירות במילוי של שוקולד, פרג וקינמון, ובעלות טעם של אפייה ביתית. העוגות משווקות באריזה אישית של 120 גרם ומתאימות כארוחות ביניים, כקינוח מפנק ולפתרון אכילה מחוץ לבית, לצד שתייה קרה או חמה.

הגם שאריזה אישית היא היבט נוח לכל הימים, בעיקר כשאנחנו רוצים במשהו לעבודה, כזה שקל לקחת בלי הכנות מיוחדות ואם לא פותחים – הוא מתאים לנו גם לימים הבאים. האריזה האישית נוחה, איכותית ושומרת טריות המאפה. מעולה ליד כוס הקפה בעבודה, טעימה ומשביעה. יתרון נוסף לאריזות האישיות הוא במציאות הקורונה. כך לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל שיווק ומכירות של "אחוה": "הקורונה הביאה לדרישה גוברת למוצרי מזון ארוזים באריזה אישית ואנו שמחים לתת לכך פתרון. אכן, אחד מהטרנדים התופסים תאוצה לאחרונה, שללא ספק הם תוצאה של וירוס הקורונה, הוא הביקוש ההולך וגובר למוצרי מזון ארוזים באריזה אישית. אנו שמחים לתת לכך מענה ולהביא לצרכן מוצרי מאפה טעימים, באיכות של מיטב הקונדיטוריות ובמחיר שווה לכל כיס".

כשר פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים.

המחיר: 2.5 שקל – 3.5 שקל לעוגה אישית באריזת 120 גרם.

להשיג ברשתות המזון, המכולות וחנויות הנוחות ברחבי הארץ.

לפרטים נוספים: עמוד אחוה בפייסבוק:,www.facebook.com/achvafood

ובאינסטגרם: /www.instagram.com/achvafood

צילום: יעל האן

סגור לתגובות.