ההרשמה החלה, הצטרפו למרתון סמסונג תל-אביב ה-13 שיתקיים ב-19.2.21

אירוע ההשקה, בשבוע שעבר, היה דיגיטלי, אבל "מרתון סמסונג תל-אביב 2021", המרתון ה- 13 במספר, יהיה אמיתי, אם כי מתכונת שונה ועם הרבה תקווה לשוב בשנה הבאה למתכונת הרגילה. עיריית תל אביב-יפו, תקיים ב – 19 בפברואר 2021 את אירוע הספורט הגדול ביותר בישראל, "מרתון סמסונג תל-אביב", שהפך למסורת בתחום הספורט הישראלי. המרתון יתקיים השנה במתכונת דיגיטלית, המותאמת לרוח התקופה, ובהתאמה להנחיות משרד הבריאות. סיסמתו: "כולנו רצים יחד וכל אחת ואחד לחוד", מזמינה את כל הרצים, חובבים ומקצועיים, לרוץ כמיטב יכולתם ולהצטרף באותו יום ובאותה שעה לאלפי רצים בכל רחבי הארץ, כל אחד ואחת במסלול שתכנן עבורו.

אירוע המרוץ, ביוזמת עיריית תל אביב-יפו ובהפקת חברת "כפיים", יתקיים ביום ו', 19.02.2021, באופן מקוון ועל פי המקצים הבאים: מרתון (42.195 ק"מ), חצי מרתון (21.1 ק"מ), מרוץ 10 ק"מ ומרוץ 5 ק"מ. שעות ההזנקה יתקיימו החל מ-6:30 בבוקר. עתידים להשתתף בו למעלה מ-20,000 משתתפים מ-33 מדינות ברחבי העולם. השנה, חלה עליה באחוז הנשים אשר משתתפות במרתון. כ-45% מכלל הרצים השנה הן נשים, לעומת 41% בשנת 2020. השנה, היציאה לא תהייה מאותו קו זינוק ותוצאות המרתון תהיינה תוצאות אישיות רשמיות, אך לא תחרותיות ולכן לא תתקיים הכרזה על המקומות הראשונים.

לצורך "מרתון סמסונג תל-אביב 2021", פותחה אפליקציה ייעודית ובמסלול הריצה קיימת קליטה סלולרית על מנת להפעיל את האפליקציה. דרך האפליקציה ישודר טקס ההזנקה המסורתי, תתאפשר מדידה אינטראקטיבית של המסלול וזמן הריצה, שילוב מסרים מעודדים במהלך המרוץ, פלייליסט ייחודי ואפשרות שיתוף עם משתתפים נוספים. בנוסף, יונפקו תעודות סיום אישיות ומעוצבות לכלל המשתתפים במרוץ. האפליקציה הותאמה לדוברי אנגלית וכך כל משתתף, מכל מדינה, יוכל להוריד את האפליקציה ולרוץ בארץ מגוריו יחד ובמקביל לרצים בישראל. ערכות נשלחו ל-33 מדינות ברחבי העולם וביניהן: הולנד, שבדיה, הודו, איחוד האמירויות, ארה"ב, אנגליה, צ'ילה, פולין, גרמניה, אירלנד, פורטוגל, מקסיקו, צרפת, בולגריה, רוסיה, טורקיה, ברזיל ועוד. במסגרת המרתון ובשיתוף משרד התיירות ומנהלת עיר עולם ותיירות, יתקיים אתגר בין המשתתפים ממדינות העולם, תחת הכותרת "לרוץ בתל אביב- מכל מקום בעולם". באתגר כל משתתף ישלח תמונה או קטע וידאו, יצירתי ומקורי ממקום מגוריו במהלך הריצה. הזוכה הוא זה שישלח את הוידאו או התמונה הכי מקורית ויזכה בכרטיס טיסה זוגי לתל-אביב וכניסה למרוץ בשנת 2022.

מסיבת העיתונאים של מרתון סמסונג תל-אביב 2021, נערכה ב"זום", בהשתתפות: אופיר וגמן, סגן מנהל רשות הספורט בעיריית תל-אביב – יפו ומנהל מרתון סמסונג תל-אביב, רונן סלם סמנכ"ל השיווק של סמסונג ישראל, אורי שפי משתתף במרתון תל-אביב 1981 ועופר שטרית, יו"ר חברת הפקת "כפיים" המפיקה את האירוע. היא נפתחה בברכה מצולמת של ראש עיריית תל – אביב-יפו, רון חולדאי, שאמר כי "תל אביב-יפו היא אחת הערים הראשונות בעולם שמקיימות מרתון דיגיטלי, כראוי לעיר שהיא ה-Start-up city של ה-Start-up nation ועל כך מגיע לכולכם ולכולם כל הכבוד. אני מאחל לכל הרצות והרצים שמצטרפים אלינו ממטולה ועד אילת, מקריית טבעון ומקריית עקרון, מבאר שבע ומירושלים, שיהיה בהצלחה! והעיקר, תהיו בריאים".

הוסיף לכך רונן סלם, סמנכ"ל שיווק "סמסונג ישראל": "סמסונג ישראל גאה להוביל זו השנה השמינית את אירוע הספורט הגדול במדינה, ובייחוד בשנה מורכבת זו. קיומו של המרתון השנה, בצורתו הדיגיטלית והחדשנית, מסמל יותר מהכל את הניצחון שלנו כחברה וקהילה על מגבלות התקופה. השנה ירוצו כל משתתפי המרתון לבדם, אבל הכי ביחד שאפשר, תוך שימוש באפליקציה חדשנית שתאפשר לכל רץ ורצה להביא את עצמו לקצה גבול היכולת שלו ולנצח. אני מאחל הצלחה ובריאות לכל המשתתפים".

התרשמנו ביותר מהברכה המצולמת, שהקליט עבור מסיבת העיתונאים משתתף במרוץ המרתון, פרופסור רוני גמזו, מנהל בית החולים "איכילוב": "אני מחכה לרגע בו אוכל לחזור לרוץ באירוע מרתון. הריצה היא הכיף של כולנו. אני קורא לכל מי שאוהב ריצה וכל מי שיכול לרוץ במרתון או בחצי מרתון לרוץ בטוח, במיוחד בעידן הנוכחי. אנחנו בתהליכים הראשוניים של חזרה לשגרה, יותר ויותר אנשים מחוסנים, אנחנו מכירים ומבינים יותר את נגיף הקורונה והכי חשוב, יותר רוצים לחיות את החיים כפי שהכרנו אותם. בואו נלך קדימה, כולנו ביחד, בזהירות, בבטחה ועם הבנה ושליטה מלאה בפעולותינו. מה שחשוב, זה מה שאנחנו מסמנים קדימה, חזרה לשגרה, של ריצה, של ספורט, של שמירה על החיים שלנו והבריאות שלנו".

בקמפיין רחב היקף, הממחיש בצורה מרגשת את השינוי והאופן שבו ירוצו השנה משתתפי המרתון, מעודדת חברת "סמסונג", כחברה טכנולוגית פורצת דרך השמה את נושא ה- Wellness במרכז, את כולם לצאת ולרוץ, "סמסונג" מעודדת את הרצים והרצות לקחת חלק בחוויה יוצאת הדופן והחדשנית באמצעות האפליקציה שמאפשרת לא להרגיש לבד, אלא לרוץ ביחד עם החברים והמשפחה באופן וירטואלי. כמו בכל בשנה, העיר תל-אביב – יפו מתקשטת לקראת המרתון, והשנה הוקמו ארבעה שערים בלוקיישנים מרכזיים ברחבי העיר: בפארק גני יהושע, בנמל תל-אביב, בפארק צ'ארלס קלור ובשדרות רוטשילד פינת כיכר הבימה.

כל שנה, וגם השנה, פועל "מרתון סמסונג תל-אביב" לחבק עשרות עמותות ולתמוך במעורבות חברתית ותרומה לקהילה ולשם כך מקיים במסגרת המרוץ "מסלול חברתי", שמאפשר למשתתפי המרתון לנצל את השתתפותם במרוץ לצורך גיוס תרומות עבור עמותות שונות. כל רץ הרשום לאחד ממקצי המרתון, יכול להירשם גם למסלול החברתי בתור מתרים לעמותה לפי בחירתו האישית (מתוך רשימת העמותות), להגדיר יעד לתרומה ולקרוא לחברים, משפחה ומכרים לתרום עבור העמותה שבחר. כלל התרומות יתבצעו דרך אתר המרתון ויועברו במלואן לעמותה, וכך גם יוכל המתרים לדעת כמה תרומות נעשו דרכו, והאם עמד ביעד שהגדיר. באופן תמידי, נוספות למסלול זה עמותות חדשות, כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא מטרה שאפשר להזדהות עמה ולרוץ למענה. ריצת מרתון אורכת שעות, תרומה אורכת רק כמה דקות ויכולה לשנות חיים.

ההרשמה למרתון : תיסגר בתאריך ה-13 בפברואר. ההרשמה נעשית דרך אתר המרוץ וכוללת בחירת המרחק שמעוניינים לרוץ.

ערכות ריצה: בעת ההרשמה למרוץ יש לציין את בחירת מקום איסוף הערכה, לפי רשימת המוקדים. יש גם אפשרות להזמין את ערכות הרצים עד הבית בתוספת תשלום. חלוקת ערכות הרצים תתקיים בשבוע המרוץ, מ- 20 מוקדים שונים ברחבי הארץ על מנת לאפשר לרצים לאסוף את הערכות בקלות ובנוחות. ערכת הרצים כוללת יותר מ-20 פריטים, ביניהם: תיק שרוך – עליו מודפס המוטו של המרוץ השנה: "כולנו רצים יחד וכל אחד לחוד", חולצת ריצה רשמית של המרתון, מספר חזה אישי, מדליה, מדבקת Finisher ושלל פינוקים ומתנות מנותני החסות.

לפני המרוץ: הנרשמים יקבלו קישור לאפליקציית המרוץ והנחיות להשתתפות. באפליקציית המרוץ ישודר טקס הזנקה, תתאפשר מדידה אינטראקטיבית של המסלול וזמן הריצה, שילוב מסרים מעודדים, פלייליסט, אפשרות שיתוף וצפייה בצילומים של הרצים לאורך מסלוליהם והפקת תעודת סיום אישית ומעוצבת.

ביום המרוץ, 19.2.21: כל הנרשמים יתחברו לאפליקציה בטלפון חכם וירוצו במסלול לבחירתם, באותו היום ובאותה השעה. המסלולים הינם לבחירת הרצים ויכולים להיות ליד ביתם, ליד עבודתם ובמקום אהוב ומעניין.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.