"BOTANY" לשיער ולגוף עם תמציות צמחים ושמנים אורגניים

ההפתעה הגדולה עבורי עם השמפו והמרכך של "בוטני" היא שגם כעבור יום ואפילו יומיים מהחפיפה אני לא מרגישה צורך לחזור על הפעולה. כבר התרגלתי, שבדרך-כלל, אני חייבת לחפוף כל יומיים אחרת השיער נראה פחות טוב והקרקפת לא נעימה, לא ממש מגרדת, אבל בפרוש אי-נוחות.

בזמן האחרון אני משתמשת בשמפו ובמרכך של "BOTANY" המיועדים לשיער רגיל עד יבש – והתוצאה ממש מפנקת. ניסיתי גם כמה פעמים את המוצר לשיער צבוע ויבש מאוד – וגם הוא מעולה וממש מאפשר לוותר על מרכך. עוד היבט מאוד מרשים הוא ההקצפה העשירה והמפנקת, שהרבה פעמים מצומצמת ביותר במוצרים סופר-טבעיים.

"בוטני" הוא מותג ישראלי על בסיס רכיבים טבעיים איכותיים, עם ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים. התמציות והשמנים מופקים מיבולים אורגניים, הגדלים תחת סטנדרטים קפדניים ומתוך כבוד לאדמה ולתנובותיה. ללא ריסוס, ללא דישון סינטטי, ללא התערבות הנדסה גנטית וללא רכיבים מלאכותיים שנויים במחלוקת, כמו פראבנים, סיליקון, תוצרי נפט, חומרי צבע מלאכותיים, SLS. המוצרים עונים על דרישות ההגדרה "מוצר טבעי" הכי מחמירה ומאושרים על-ידי ארגוני התקינה האירופיים המחמירים ביותר לקוסמטיקה טבעית ואורגנית.

בנוסף לנוחות רבה לשיער ולעור הקרקפת ועור הגוף וכן ההקצפה המרשימה – יש למוצרים ניחוח מדהים של פריחה רעננה. מאוד אהבתי את הניחוח המשלב תמציות פרחים ושמנים של גרניום ולבנדר.

בעיקרון, "בוטני" פיתחה 4 שילובים של פורמולות, בהתאמה לסוגי השיער השונים. לכל סוג שיער יש שמפו ומרכך עם פורמולת השמנים ותמציות הצמחים, המתאימה לו. נכיר אותן:

קבוצה א' – לשיער רגיל עד יבש מכוון שילוב גרניום לבנדר וארגן . תמצית פרחי הגרניום מיטיבה עם השיער והקרקפת ושמן הגרניום מעניק להם לחות וחיזוק. הלבנדר תורם את תכונות הריפוי שלו לעור הקרקפת ומסייע בחיזוק השיער. שמן הלבנדר תורם לשמירת הלחות בקרקפת, מאזן את ייצור החלב ומסייע נגד קשקשים. יש לו גם תכונות אנטי-חיידקיות ואנטי-פטרייתיות, המסייעות לשיפור בריאות הקרקפת. שמן הארגן מופק מפירות עץ הארגן, הנפוץ במיוחד בדרום-מערב מרוקו. הוא עשיר בוויטמינים ושומנים חיוניים והוכח כמוצר טבעי המעניק לשיער לחות ותורם לטיפול בקצוות מפוצלים ובשיער מקורזל. כמו כן, שמן ארגן תורם לשיער חוזק, ברק ומסייע לשיער להתאושש מיובש ופגמים שנוצרו בו כתוצאה שימוש בתכשירי שיער מזיקים.

את השילוב של גרניום, לבנדר וארגן ניתן למצוא גם בג'ל רחצה לגוף המכוון לעור יבש.

קבוצה ב' – לשיער צבוע ויבש מאוד מכוון שילוב של תמציות זרעי רימון, זרעי ענבים וקמומיל. זרעי הרימון מכילים ריכוז גבוה של ויטמינים, הפועלים לשיפור זרימת הדם בקרקפת, מחזקים את כלי הדם ומשפרים את צמיחת השיער. הרימון מכיל רמות גבוהות של ויטמין C, תמצית זרעי ענבים עשירה בוויטמינים ומינרלים המסייעים בחיזוק השיער, ממריצים את חידוש תאי העור ומשקמים תאים פגומים. כמו כן, תמצית זרעי הענבים שומרת על גמישות, רכות וברק השיער. תמצית הקמומיל (בבונג) מסייעת בשמירה על בריאות השיער, עוזרת להילחם בקשקשים, קרקפת מגרדת, פסוריאזיס ובעיות קרקפת נוספות, מסייעת בשיקום הקרקפת ומונעת נשירת שיער.

קבוצה ג' – לשיער רגיל עד שמנוני מכוון שילוב תמציות תפוז, לימון ושמן מורינגה. תמצית התפוז מסייעת בהמרצת זרימת הדם, תורמת לחידוש תאים ולרענון והחייאת השיער והקרקפת. תמצית לימון יעילה במיוחד לטיפול בעור ושיער עייפים ושמנוניים. היא עשירה ברכיבים אנטי-חיידקיים ואנטי-פטרייתיים ובחומרים מחטאים המסייעים בשיפור מראה השיער. תורמת להידוק נקבוביות פעורות ולהסרת תאי עור מתים. שמן מורינגה מכיל ריכוז גבוה של חומרים מזינים, נוגדי חמצון ורכיבים טבעיים המחזקים את השיער ומעניקים לו לחות ומראה עשיר בברק.

קבוצה ד' – שמפו לכל המשפחה ולכל סוגי השיער מכיל שילוב של שמן קוקוס, שמן עץ התה ותמצית אלו-ורה. שמן הקוקוס מעניק לחות מרובה ומסייע בטיפול בבעיות עור שונות. שמן עץ התה תורם לניקוי יסודי של העור, בלי לייבשו ותוך שמירה על רמת החומציות והלחות הטבעית שלו. יעיל לטיפול בסדקים, חתכים ופצעים בעור. תמצית אלו-ורה מרגיעה את העור, מזינה את העור בכל הוויטמינים המומלצים לו והמזרזים את תהליך שיקומו.

את השילוב שמן קוקוס, שמן עץ התה ותמצית אלו-ורה ניתן למצוא בסבון גוף משפחתי.

לפרטים נוספים באתר המותג: www.botany-cosmetic.com

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.