מתנת תה מעניינת עם "Te" תערובות טבעיות ואביזרים נילווים

לא רק שוקולדים וכלים. מתנה מקורית ואחרת לחג שגם מאוד שימושית היא מארז עם תערובות תה מעניינות, חליטות תה איכותיות מהמזרח, חלקן טבעיות ואחרות אורגניות ויש גם אביזרים נילווים. הזדמנות להכיר מקרוב את תרבות התה המקורית במיטבה ולהוסיף אביזרי הגשה, ההופכים לכוכבים על שולחן החג ומוסיפים הרבה בריאות לשנה החדשה. באופן אישי, אני מאוד אוהבת תה ושיהיה חם-חם והיתרון עבורי בסוגי התה מהמזרח הוא שאיתם אני מתסדרת בקלות ללא תוספת הסוכר הלבן, שכל כך אהוב עלי. גם בלעדיו, הטעם טוב ויש תחושה של רוויה והקלה נעימה על מערכת העיכול.

"Te" הוא מותג יוקרתי שמתמחה בתה ומציע סדרה מופלאה של סוגי תה איכותיים, המיוצרים בשיטת "מהמטע ועד לספל". המשמעות היא שליטה עם פיקוח ישיר על כל תהליכי הגידול, הייצור והשיווק. החל מבחירת הזנים, המשך בגידול והקטיף הידני, המשך ביישון והתססה ועד לאריזה, שילוח ושיווק ישיר לצרכן.

הגם שתוכלו להרכיב מארז תה בהתאמה אישית לכם או למארחים שלכם, הרי שלקראת החגים, מציג המותג "Te" מארזי חג יוקרתיים מפנקים, הכוללים תערובות תה טבעיות ואיכותיות לצד פריטי הגשה, שיככבו על שולחן החג וישדרגו אותו. נכיר אותם:

Te בקטנה – למעוניינים בשי צנוע אך מלא בארומה וטוב טעם, מומלץ לבחור במארז Te בקטנה. אפשר לבחור בתערובת תה אולונג (30 גרם) או תה ירוק (20 גרם) בתוספת חולט מנירוסטה איכותית. המחיר: 60 שקל.

המעדיפים את אריזת התיונים יוכלו לבחור בתיוני תה מבין מגוון זני התה של המותג, כולל תה שחור, ירוק, אולונג, יסמין ופו אר. בשקית 20 תיונים במשקל 50 גרם, בתוספת כוס תה זכוכית כפולה, המאפשרת להגיש תה חם ללא תחושת החום מכוס הזכוכית. המחיר: 89 שקל.

אפשרות נוספת היא של מארז Te פרימיום עם תערובות של תה אולונג (100 גרם) או תה ירוק (60 גרם) וכוס תה עם זכוכית כפולה. המחיר: 98 שקל. ניתן להוסיף חול תה במחיר 25 שקל.

השלישיה המסורתית של Te – למעוניינים לפנק ולהתפנק בחווית מסורת התה הסיני במיטבה, מוצע מארז ה"שלישיה המסורתית" עם שלושה סוגי תה לבחירתכם מבין סוגי התה הבאים: תה שחור, תה ירוק, תה אולונג, תה יסמין ותה פו אר. המחיר 139 שקל. כדי להשלים את החוויה, ניתן להוסיף למארז גם חולט במחיר: 25 שקל.

מארז היסמין של Te – מארז יוקרתי עם תה יסמין ארומטי ( 100 גרם) המגיע יחד עם קנקן (600 מ"ל) מזכוכית, המעוצב בצורה מעוגלת בהתאם למסורת הגשת התה. התערובת בעלת ארומה מעודנת ומתאימה לשתייה כתה חם או קר, עם השפעה מרגיעה ומגוון ערכים בריאותיים. המחיר: 149 שקל.

המארז הלבן של Te – בפרוש הפתעה מפתיעה של תה מקורי ופחות מוכר בישראל. תה איכותי המגיע בכדורים מוכנים לאידוי בעבודת יד ושומרים על העלים בשלמותם. מצוין להגשה גם כתה קר. במארז המתנה תערובת של תה לבן 150 גרם (25 כדורים) וקנקן זכוכית 600 מ"ל, המעוצב בצורה מעוגלת בהתאם למסורת הגשה התה. המחיר: 189 שקל.

מארז מתנה עם קנקן Te – מארז השלישייה המסורתית, הכולל 3 תערובות תה לבחירה: תה שחור, ירוק, אולונג, יסמין ופו אר בתוספת קנקן תה (600 מ"ל) מזכוכית. דרך יפה להכיר מקרוב את מסורת התה הסיני. המחיר: 200 שקל.

Te על הדרך – מארז פרקטי שמתאים לנסיעות, פיקניקים וקמפינג. במארז הפריטים הבאים: השלישיה המסורתית שכוללת 3 תערובות תה לבחירה מבין: תה שחור, ירוק, אולונג, יסמין ופו אר ובתוספת של תרמוס ייחודי לתה באיכות ללא רבב. המחיר: 210 שקל.

את מוצרי Te ניתן להזמין דרך האתר: www.pure-te.co.il ובסלולרי: 052-4200203

לפרטים נוספים במייל: info@pure-te.com

צילום: משה כהן

 

סגור לתגובות.