ל"קרליין" סדרת מסכות מתקלפות לניקוי עמוק וליופי

מסכה מתקלפת, בעצם פעולת הסרתה על ידי קילופה – עושה ניקוי משמעותי של לכלוך ותאים מתים מעל פני השכבה החיצונית של העור. כשמשולבים בפורמולה שלה רכיבי ניקוי – פעולתה משמעותית בעומק העור. כשמוספים לפורמולה רכיבי טיפוח ויופי – הם תורמים לנראות מוטבת של עור הפנים ולא רק כי הוא נקי ביותר. את שלושת אלה משלבת סדרת מסכות היופי החדשה של "קרליין" – "Peel Off Mask".

בסדרה 3 מסכות והן מתאימות לכל סוגי העור, לכל גיל ולפי המצב הנוכחי של העור. הן מעניקות טיפול מהיר ויעיל במגוון פעולות חיוניות של טיהור וניקוי, לחות, הזנה ומיצוק. אפקט האטימה של המסכה מגביר את ספיגת הלחות ומרכיבי הזנה, אפקט הקילוף מסיר לכלוך ושומן עקשניים מפתח הנקבוביות.

סדרת המסכות החדשה מבוססת על נוסחאות חדשות עם מגוון חומרים פעילים המעניקים טיפול יופי לעור. אופן השימוש קל ומהיר, מומלץ לביצוע 1-2 פעמים בשבוע, או לפי מצב אישי של העור.

אופן השימוש: על עור פנים נקי, מורחים שכבה אחידה ועבה של המסכה. ממתינים 15 דקות עד לייבושה המלא ואז – מסירים אותה, במשיכה עדינה, מכיוון הסנטר כלפי מעלה ושוטפים במים פושרים.

נכיר את שלושת המסכות:

1) מסכת יופי על בסיס פחם. – Purifying Charcoal. מסכת יופי זו מכילה פחם במבוק, הפועל כמגנט המושך אליו שמנים ומזהמים מהסביבה והודות לכך היא מעניקה לעור הפנים ניקוי עמוק וטיהור הנקבוביות. על-ידי התקלפותה הקלה והעדינה היא מסירה מפני העור לכלוך, תאי עור מתים, שומן ושאריות איפור. היא מחליקה את מרקם העור ומעניקה לו מרקם קטיפתי ורך למגע. לאחר השימוש בה, מראה הנקבוביות מצטמצם, העור חלק יותר למגע, נקי ורענן למראה.

2) מועשרת במרכיבי מיצוק. – Firming Silver. מסכה מתקלפת לניקוי עמוק של הנקבוביות, מועשרת במרכיבי מיצוק. מעניקה טיפול יופי מזין ומהיר לעור הפנים. מועשרת בתמצית Aqua Cacteen אורגנית המופקת מקקטוס, עשירה מאוד במינרלים חיוניים לעור, פוליסכרידים, חומצות אמינו, וויטמינים ופלבנואידים. המסכה מעניקה לחות לאורך זמן, ממצקת, מחליקה, מותחת, מרגיעה ומונעת נזקי סביבה, רדיקלים חופשיים וקרינה.

3) מעלה את רמת הלחות ושומרת עליה. – Nursing Gold. המסכה מעניקה טיפול יופי מזין ומהיר לעור הפנים. היא מעשירה את העור בלחות מידית, מזינה, מחליקה ומרגיעה. מועשרת בקומפלקס Moist 24 המחדיר לחות דרך דופן התא בשיטת הדיפוזיה. מעלה את רמת הלחות ושומרת עליה בתוך התאים למשך 24 שעות. גם פועלת לניקוי עמוק של נקבוביות וגם מעניקה לעור הפנים מראה זוהר, חיוני ורענן.

באריזת כל מסכה 150 מ"ל והמחיר: 49.90 שקל.

להשיג בכל רשתות ה"פארם" ובאתר www.careline.co.il

צילום: דני לרנר

סגור לתגובות.