ל"Dove" פינוק חדש למקלחת – מוס לרחצה וגילוח

אנחנו אוהבים להתקלח המון כי המים מרעננים אותנו במזג האוויר המקומי הלח והחם – אלא שבאזור הגיאוגרפי שלנו המים "קשים" כי הם עתירי סידן בגלל השבר הסורי-אפריקאי, שהתרחש כאן לפני מיליוני שנים. הסידן מייבש את העור וגם מגרה אותו, אצל מי שממילא נוטה לכך. התוצאה היא חוסר נעימות, נינוחות ושקט – וכאן באה לפנק אותנו במיטבה, ההצעה החדשה של מותג הטיפוח האהוב "Dove".

החידוש של "Dove" הוא מוס רחצה בתוספת שמנים חיוניים – שמתאים גם למקלחת וגם לגילוח. למרקם המוס יש מטבעו יתרון בגלל הקלילות והעדינות שלו ולכך מצטרפת העובדה שהפורמולה עדינה ללא פראבנים, ללא סולפטים ומתאימה לעור רגיש ולעור יבש. בסדרה החדשה שלושה מוצרים: מוס עם שמן קוקוס – בניחוח הטרופי האהוב; מוס עם שמן ורדים – בניחוח פרחוני ונעים; מוס עם שמן ארגן מרוקאי – בניחוח קטיפתי ועשיר.

סדרת המוסים החדשה משלבת את היתרונות שבתחליבי הרחצה של "Dove": הודות למרקם האוורירי והניחוחות המעולים, כל מקלחת עם המוס של "Dove" הופכת את שגרת הרחצה לחוויית פינוק, המותירה את העור רך עד 24 שעות. יש לנער היטב לפני השימוש וללחוץ לקבלת הכמות הרצויה.

לאחר שתתחילו להשתמש, בוודאי תשמחו, כמוני, לגלות שמעבר לחוויית מקלחת כיפית, למוצר יש שימוש כפול: מוס הרחצה משמש גם כקצף גילוח עם נוסחה עדינה המתאימה לפעולת הגילוח, ובכל מיכל, הניתן לנשיאה לכל מקום, כמות המספיקה לעד 20 מקלחות! . ממליצה ביותר לארוז בטרולי הטיסה לחו"ל בחופשת הקיץ.

באריזה 200 מ"ל ומחיר (ההשקה): 16.90 שקל.

להשיג ב"סופר-פארם" – בסניפי הרשת ובאתר און-ליין.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.